Bambi DIAMOND EDITION 2011

Informacje i dyskusje na temat edycji Disney DVD i Disney Blu-Ray oraz wspomnienia starych kaset VHS.

Re: Bambi DIAMOND EDITION 2011

Postprzez Scarpomaniak » N maja 29, 2011 7:08 am

Mam bardzo ważne pytanie:

Czy na Bambim jest nowy dubbing czy stary?
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław
GG: 0

Postprzez EVE11 » Śr cze 15, 2011 10:15 am

Nowy. Na dvd wydawanych w ostatnim okresie nigdy nie umieszczano starych dubbingow.
Jeśli chcesz być wielkim, zaczynaj od rzeczy małych. - św. Augustyn
EVE11

Imię: Ewa Klara

Postprzez ICspotsM » Wt sty 31, 2012 4:49 pm

W poprzednich postach był spis dodatków. Wolę się jednak upewnić czy wśród dodatków na Blu-rayu jest tzw. cine-explore/picture-in-picture (opisany poniżej) czy tylko komentarz audio.

Blu-ray.com napisał(a):Bambi: Inside Walt's Story Meetings (HD): Easily the best and brightest feature in the bunch, this unique Picture-in-Picture track presents a dramatic recreation of the story and sweatbox sessions held between Walt Disney and his production team from 1937 to 1940. Carefully created using transcripts of the filmmakers' original meetings, it's as close to an in-depth commentary as Bambi will ever receive. (In many ways, it's even better as it offers a rare fly-on-the-wall glimpse into the actual development of the film.) As it all unfolds, archive footage, production photographs, concept art, sketches, color tests and other goodies appear on screen. Expanding the experience even further, viewers who press "enter" when prompted will gain access to seamlessly transitioning Maximum Movie Mode-esque content including classic animated shorts, extended filmmaker conversations, Disney anecdotes, exclusive featurettes not available elsewhere on the disc, and a few bonuses that are already found in the main menu.

Poza tym jak wygląda sprawa z menu blu-rayi pierwszej i drugiej części - są normalne czy takie jak na płycie "Zaplątanych"?
Ostatnio edytowano Wt sty 31, 2012 5:42 pm przez ICspotsM, łącznie edytowano 1 raz
Odnoszę wrażenie, że większość osób udzielających się na tym forum wychodzi z założenia - lubię ten film = ten film jest dobry; nie lubię tego filmu = ten film jest kiepski. Odczucie względem filmu to nie to samo co jego ocena podparta argumentami.
ICspotsM

Postprzez mat1510 » Wt sty 31, 2012 5:11 pm

W wydaniu Blu Ray jest na 90%
zaraz to sprawdze i dam znać ale jestem prawie pewien poza tym bardzo polecam to wydanie ma nowe dodatki jak i dodatki ze starego wydania DVD :))))
Obszerny dokument 92 minuty o tworzeniu filmu :))))
Krótkometrażówke stary młyn,
Także na prawdę polecam a jakość obrazu i dźwięku idealna.
mat1510

Imię: Mateusz
GG: 7494291

Postprzez Scarpomaniak » Wt lut 07, 2012 7:00 pm

Zdobyłem właśnie "Bambi" na BD+DVD i mam pytanie:
Czy to nie błąd, że na BD nie mam polskich napisów do głównego, najdłuższego dodatku? Mam je tylko na DVD.
Chciałbym się także zapytać jak wygląda polskie wydanie "Bambi 2", chodzi mi o dodatki oraz czy menu jest animowane, czy nie.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Postprzez mat1510 » Wt lut 07, 2012 7:28 pm

Szczerze ci powiem że ten dodatek oglądałem tylko na DVD i nawet nie pomyślałbym że może nie być napisów do wersji na BD
sam z ciekawości sprawdzę jak jest u mnie i dam znać.
A jeżeli chodzi o Bambi 2 to mam zamówione jak tylko dojdzie to zdam relacje :))))
mat1510

Imię: Mateusz
GG: 7494291

Postprzez Inuki » Cz lut 16, 2012 6:53 pm

Doszedł ten "Bambi 2"? Chcę zamówić ale nie wiem jak wygląda sprawa z menu; jest animowane, czy statyczne? Będę wdzięczny za info :)
Inuki

Postprzez Scarpomaniak » Cz mar 01, 2012 6:57 pm

Ja też czekam, wystarczy tylko jedno słowo.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Poprzednia strona

Powrót do Wydania DVD i Blu-Ray