Król Lew - pytanie do posiadaczy wydania DVD

Informacje i dyskusje na temat edycji Disney DVD i Disney Blu-Ray oraz wspomnienia starych kaset VHS.

Król Lew - pytanie do posiadaczy wydania DVD

Postprzez Innen » Śr kwi 21, 2010 3:28 pm

Być może już gdzieś to było, ale wciąż mam wątpliwości. Przy wydaniu DVD został zmieniony "Krąg życia" i co jeszcze? Czy cały dubbing uległ zmianie? Czy jedynie ta piosenka?
Zastanawiam się nad kupnem tego wydania (np.: http://www.allegro.pl/item1004702261_kr ... 2_dvd.html ) i chciałabym uzysakać informacje, co dokładnie zostało, w parównaniu do starego dobrego wydania VHS, zmienione.

Dziękuję z góry za odpowiedź
Inn
Wish I could be
Part of your world.
Innen

Imię: Ida
GG: 6486709

Re: Król Lew - pytanie do posiadaczy wydania DVD

Postprzez lis22 » Śr kwi 21, 2010 9:26 pm

Chyba tylko utwór " Circle of Life " / " Krąg Życia ",dodano też nową scenę i piosenkę: " Poranny Raport ",którą oczywiście śpiewa inny aktor niż ten,który oryginalnie podkładał głos małemu Simbie - na płycie jest też wersja oryginalna filmu,bez nowej piosenki ale także z nowym " Kręgiem Życia ".
lis22

GG: 0

Postprzez duśka » Cz kwi 22, 2010 5:46 pm

Planowane jest kolejne wydanie Króla Lwa w niedługim :wink: czasie, także ja na Twoim miejscu wstrzymałabym się z kupnem. Ja także czekam z utęsknieniem na wznowienie Pięknej i Bestii oraz Fantazji 1940.
Po raz pierwszy widzę blask...
duśka

GG: 0

Postprzez Innen » Cz kwi 22, 2010 6:15 pm

Dziekuję Wam bardzo. Czyli dubbing stary.
Tak... Raczej wstrzymam się z kupnem. Nie sądzę, aby pokusili się o nowy dubbing przy kolejnym wydaniu. Jeśli "Alicja..." jest ze starym...
Wish I could be
Part of your world.
Innen

Imię: Ida
GG: 6486709

Powrót do Wydania DVD i Blu-Ray