CDProjekt: Dzwonnik, Herkules, Aladyn i inne na DVD od 7.05!

Informacje i dyskusje na temat edycji Disney DVD i Disney Blu-Ray oraz wspomnienia starych kaset VHS.

CDProjekt: Dzwonnik, Herkules, Aladyn i inne na DVD od 7.05!

Postprzez Sparkling1986 » Wt mar 30, 2010 7:54 pm

Nie wiem czy to są wieści na 100% potwierdzone ale wg stopklatki CDProjekt wyda 7 maja na dvd prócz nowości reedycje takich klasyków jak:

Mój brat niedźwiedź
Dzwonnik z Notre Dame
Planeta Skarbów
Aladyn
Tarzan
Lilo & Stich
Nowe Szaty Króla
Mulan
Herkules

Co ciekawe, Aladyn nie jest już dostępny, a Dzwonnik nie został wydany na DVD przez Imperial-CinePix.

http://www.stopklatka.pl/dvd/premiery.asp?typ=demov&rok=2010&okres=20&di=wszyscy
500 days of magic, of distance, of tenderness.
500 days of intimacy, of awkwardness, of passion.
500 days of fury, of ecstasy, of uncertainty, of Summer.
Sparkling1986

GG: 0

Re: CDProjekt: Dzwonnik, Herkules, Aladyn i inne na DVD od 7.05!

Postprzez lis22 » Wt mar 30, 2010 8:42 pm

Kurczę,pewnie będą to wydania bez dodatków ... " Herkules ",ciekawe czy to samo wydanie które już mam - najbardziej smucić może " Dzwonnik " jeżeli będzie on pozbawiony dodatków gdyż będzie to oznaczać że w przeciągu najbliższych lat nie ma co liczyć na porządne / dwu płytowe / wydanie ... :?

Z konferencji CD Project:

Grupa zajmuje się szeroko pojętą dystrybucją produktów firmy Disney na Polskę. W skład grupy wchodzą takie podmioty, jak: Miramax, Touchstone pictures, abc studios, Pixar oraz Disney nature. Disney jest producentem takich znanych seriali, jak Chirurdzy, Gotowe na wszystko, Zagubieni czy Brzydula Betty (podmiot abc studios). Produkuje również popularny serial dla młodzieży pt. Hannah Montana. Udział grupy w rynku to ponad 15 procent, więc jest to jeden z większych graczy. CD Projekt ma wyłączne prawa do dystrybucji ich dorobku. Na 2010 rok planuje się wydać serie wydawnicze takie, jak: "Magiczna kolekcja Disneya", zawierająca 30 filmów DVD z najpiękniejszymi bajkami, czy też kolekcje z filmami sensacyjnymi dla mężczyzn i dramatami dla kobiet. W ubiegłym roku sprzedano ponad 200 000 kopii filmów Disneya. Na rok obecny target wynosi 1 milion. CD Projekt zamierza wydać w tym roku 250 nowych tytułów.

być może te filmy pochodzą właśnie z owej kolekcji : "Magiczna kolekcja Disneya" - boję się tylko tego,że będą to wydania robione " po łebkach " ...
Ach,gdyby tak " Lilo i Stich " wydali w tej wersji:
http://www.amazon.com/Lilo-Stitch-2-Dis ... 535&sr=1-1
marzenia ...
Ostatnio edytowano Wt mar 30, 2010 11:13 pm przez lis22, łącznie edytowano 1 raz
lis22

Postprzez lis22 » Śr mar 31, 2010 5:59 pm

Czyżby nikogo ten temat nie zainteresował? ...

zastanawia mnie,jak te filmy zostaną wydane:
Mój brat niedźwiedź,Planeta Skarbów,Lilo & Stich,Nowe Szaty Króla i Herkules były u nas wydane w dość przeciętnych / jeśli ie słabych - Herkules / jedno płytowych wersjach, ale już Aladyn,Mulan i Tarzan wyszły w wydaniach dwu płytowych / przy czym Aladyn jest,moim zdaniem najlepiej wydanym filmem z Disneyowskiej klasyki / - czy te wznowienia to będzie po prostu rzucenie na rynek jeszcze raz tego samego,może w nowych okładkach ale z zachowaniem oryginalnej liczby płyt,czy wszystkie filmy zostaną wydane jako wydania jedno lub dwu płytowe? ...
jak to dobrze,że Aladyna,Mulan i Tarzana już mam :P
lis22

Postprzez Scarpomaniak » Śr mar 31, 2010 6:09 pm

Nie będę się z tobą kłócić, bo nie mam Aladyna, ale wg mnie najlepiej wydanym filmem jest "Król Lew", z powodu kilku godzin dodatków, interaktywnego menu (które w tym czasie było rzadkością), dwóch wersji filmów, plakatów na płycie w różnych językach.
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław

Postprzez lis22 » Śr mar 31, 2010 7:25 pm

Chodzi mi przede wszystkim o dodatki " Aladyna " a jest tego naprawdę sporo - animatorzy spotkali się po latach i opowiadają o swojej pracy nad filmem - to jedyny taki dokument w dotychczasowych wydaniach animacji Disneyowskich.

Jeśli chodzi o wydawanie filmów - dla wielu niespodzianka - firma rzeczywiście aktywnie i odważnie wkracza w ten sektor rozrywki. Obecnie jej głównym patronem jest Disney, który - co podkreślono - tworzy także filmy "dla dorosłych". Zdecydowanie jednak dominują młodzieżowe seriale i znakomite bajki zarówno ze stajni Walt Disney Studios, jak i Pixar. Już wkrótce największe bajkowe hity zostaną wydane w specjalnych tanich seriach, trochę na kształt eXtraKlasyki, gdzie za 35 złotych będziemy mogli powspominać ulubione produkcje.

Czyli już widać że będą to kichy ... :?
Bardzo mi się nie podoba takie traktowanie ( klasyczne animacje to nie są gry z najtańszej serii wydawniczej ... a jeśli nawet to te gry najpierw wychodzą jako premiery ) i coraz bardziej zaczynam doceniać Imperial - oni mieli przynajmniej sprawną stronę internetową z bieżąco aktualizowaną ofertą filmową.
lis22

Postprzez Salinas » Pt kwi 02, 2010 8:46 am

tania seria może być, ale mam nadzieję że nie obejmie tych filmów ze skarbca, bo polityka wydawania ich na czas okreslony i potem wycofania - to nadaje im dużej wartości ... nie wyobrażam sobie KOPCIUSZKA czy PIĘKNEJ I BESTII czy MAŁEJ SYRENKI i pozostałych bajek ze skarbca (w sumei 14 tytułów) w taniej serii (wrrrrr) ale inne te mogą być ... cieszy mnie DZWONNIK bo znowu mamy do czynienia z filmem nie wydanym nigdy u nas... no i mogliby w końcu wydać Tarana, Lis i Pies i Fantazje .. no i te nieszczęsne lata 40-te co są dostępne za granicą a u nas nie...

... no ale pożyjemy zobaczymy...
Salinas

Postprzez Rachel » Pt kwi 02, 2010 9:13 am

Nie mam Mulan i Aladyna, z wielką chęcią objęłabym te filmy w posiadanie, ale będę wściekła, jeśli możliwe reedycje tych filmów będą wydane w tanim i tandetnym stylu :?.
Salinas napisał(a):mam nadzieję że nie obejmie tych filmów ze skarbca, bo polityka wydawania ich na czas okreslony i potem wycofania - to nadaje im dużej wartości

Zgadzam się...
Rachel

Postprzez lis22 » Pt kwi 02, 2010 12:12 pm

Salinas napisał(a):tania seria może być, ale mam nadzieję że nie obejmie tych filmów ze skarbca, bo polityka wydawania ich na czas okreslony i potem wycofania - to nadaje im dużej wartości ... nie wyobrażam sobie KOPCIUSZKA czy PIĘKNEJ I BESTII czy MAŁEJ SYRENKI i pozostałych bajek ze skarbca (w sumei 14 tytułów) w taniej serii (wrrrrr) ale inne te mogą być ... cieszy mnie DZWONNIK bo znowu mamy do czynienia z filmem nie wydanym nigdy u nas... no i mogliby w końcu wydać Tarana, Lis i Pies i Fantazje .. no i te nieszczęsne lata 40-te co są dostępne za granicą a u nas nie...

... no ale pożyjemy zobaczymy...

A ja się nie zgodzę bo dla mnie każdy animowany film Disneya zasługuje na dwu płytowe wydanie - każdy a nie 14 tytułów,wszak tych filmów jest i tak niewiele więc zasługują one one porządne wydania.
Gołe filmy mogłem kupować na VHS ale od DVD / Blu Ray oczekuję przede wszystkim tego,co odróżnia te nośniki od kaset VHS: ciekawych dodatków i porządnych wydań - jeśli te filmy zostaną w maju wypuszczone w takiej formie w jakiej wyszły u nas " Miecz w Kamieniu ", " Bernard i Bianka "," Wielki Mysi Detektyw " i " Bernard i Bianka w Krainie Kangurów ' to będzie to wyraźny krok wstecz - zwłaszcza jeśli popatrzy się na poprzednie wydania " Aladyna "," Tarzana " i " Mulan ".
lis22

Postprzez Sparkling1986 » So kwi 03, 2010 7:01 am

Obrazek

Dodatki: Pierwsze szkice do filmu, wstęp do komputerowego generowania obrazów, ciekawostki o produkcji filmu, informacje o "Notre Dame de Paris", usunięta sekwencja z komentarzami reżyserów, zwiastuny

Obrazek

Dodatki: Dwa teledyski Phila Collinsa, Disneyopedia: Życie w dżungli, Wielki konkurs Terk, Komentarze audio reżyserów i producenta, Sceny usunięte

Obrazek

Dodatki: Scena niewykorzystana, teledysk i sekwencja taneczna "Walk the Llama Llama", materiały zza kulis, gra, komentarz audio, teledysk Sting "My Funny Friend & Me"

ceny merlin.pl to 29,99zł
500 days of magic, of distance, of tenderness.
500 days of intimacy, of awkwardness, of passion.
500 days of fury, of ecstasy, of uncertainty, of Summer.
Sparkling1986

Postprzez Monica » So kwi 03, 2010 7:38 am

Tyle czasu czekania na pierwsze w Polsce wydanie Dzwonnika, a oni raczą nas takim.....czymś :?: :!: Masakra :(
Monica

Postprzez Tiana » So kwi 03, 2010 8:29 am

Jak oni mogli?Cieszę się że mam francuskie wydanie.Tóż to jest kicz i tandeta jak na poziom Dzwonnika! Jak zobaczę taką Piękną i Bestię to chyba się załamię.
'-Ty jestes..
* Przerazajacy! Sliczny?
-Tyci!
* No jasne! Bo jestem formatu kieszonkowego, gdybym byl normalnej wielkosci twoja krowa zdechlaby ze strachu.. siad Beczka!' - Mulan
Tiana

Postprzez Salinas » So kwi 03, 2010 9:02 am

jaka beznadzieja, tragiczne te okładki, masakra... !!!!!!
mam tylko nadzieję, że to zółte badziewie to kartonik i w środku w pudełku jest normalna okładka anie jakieś żółte dziadostwo z kawałkiem zdjecia postaci... nie mam dzwonnika ale jak tak to ma wygladać to kupię na allegro wersje francuską bądź niemiecką, które też mają polski dubbing... ale okładki sa prztnajmniej normalne....

taka seria powinna być karalna, nie mogą tego zrobić !!!!!!!!!
Salinas

Postprzez Jupiter » So kwi 03, 2010 9:09 am

Matko Boska Rozmaita... to wgląda potwornie. I jeszcze te żałosne numerki na grzbietach które tak jakby zmuszały do kupna całej serii :/ Ciekawe czy dodatki będą po polsku... no i czy to nie będzie czasem jakieś "książkowe" wydanie.
Jupiter

Postprzez Salinas » So kwi 03, 2010 11:42 am

no z tymi numerkami to pojechali po bandzie... serio należałoby podać ich do sądu, naprawdę...
Salinas

Postprzez lis22 » So kwi 03, 2010 3:39 pm

Uff ... jak ja się cieszę że " Aladyna "," Mulan " i " Tarzana " mam w wydaniach dwu płytowych a i " Nowe szaty króla "," Lilo i Stich " i " Mój brat niedźwiedź " kupiłem zaraz w dniu premiery.

mam tylko nadzieję, że to zółte badziewie to kartonik i w środku w pudełku jest normalna okładka anie jakieś żółte dziadostwo z kawałkiem zdjecia postaci.

Nie liczyłbym na to ... to wygląda tak,jak tanie serie z grami ...

Jak zobaczę taką Piękną i Bestię to chyba się załamię.

" Piękna i Bestia " będzie światową premierą więc czegoś takiego nam nie zrobią ... chyba ...
Ogólnie,patrząc na te okładki nie narzekam już na Imperialowe wydania Walt Disney classic.

Hmm ... z ciekawostek widzę że w tym wydaniu ' Nowych Szat Króla " będzie teledysk Stinga do utworu " My funny friends and me " którego nie ma na wcześniejszym wydaniu ani nawet na you tube.
lis22

Następna strona

Powrót do Wydania DVD i Blu-Ray