Piękna i Bestia DIAMOND EDITION - nowa edycja 2DVD!

Informacje i dyskusje na temat edycji Disney DVD i Disney Blu-Ray oraz wspomnienia starych kaset VHS.

Re: Piękna i Bestia DIAMOND EDITION - nowa edycja 2DVD!

Postprzez Monica » Pt wrz 21, 2012 7:03 am

ICspotsM napisał(a):W jaki sposób zamawiacie z amazonu, zeby dostarczyli do Polski? :)

Po prostu wkładam towar do "koszyka" i przechodzę do płatności :P Wybrałam najtańszą opcję przesyłki (następne są już dużo droższe)i oczekiwany czas dostarczenia to 11 październik :P Ale warto czekać.
Monica

GG: 0

Postprzez Monica » Pn paź 08, 2012 7:43 am

Listonosz wyrobił się parę dni wcześniej i już dzisiaj dostałam paczkę z amazon.com :) Na razie mogę powiedzieć jedynie tyle, że wydanie naprawdę robi wrażenie. Szkoda tylko, że po raz kolejny przekonałam się, że Polski nie traktuje się poważnie jako rynku sprzedaży Disney DVD/BD. Za cenę niższą niż wykastrowane polskie 1-dyskowe wydanie BD, dostałam wydanie zawierające 2 BD + 1 DVD, w tekturowej okładce. Bez komentarza...
Monica

Postprzez mat1510 » Pn paź 08, 2012 9:29 am

Masz racje wydanie świetne, kupiłem jakiś czas temu dla porównania także mam polskie dla dubbingu i napisów a amerykańskie dla dodatków.
Szkoda że nie załapałem się na wersje 3D gdyż Król Lew w 3D mi się podobał ale może kiedyś wydadzą ją w Polsce.
A swoją drogą ile placiłaś za wysyłkę ? Oraz jak długo czekałaś i czy płaciłaś kartą kredytową??
Sorry że o tyle rzeczy pytam ale ostatnio zamówiłem przesyłkę w zagranicznym sklepie, czekam już z tydzień i jeszcze nic nie dotarło.
Zastanawiam się po prostu ile jeszcze będę czekał.
Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :)
mat1510

Imię: Mateusz
GG: 7494291

Postprzez Monica » Pn paź 08, 2012 1:21 pm

Za całe zamówienie zapłaciłam 27,92$, w tym 21,44$ za film i 6,48$ za przesyłkę (nota bene najtańszą :P). Płaciłam kartą debetową (amazon na szczęście nie wymaga posiadania karty kredytowej :) ), całość po przeliczeniu wyniosła mnie ok. 92 zł. Paczkę wysłano 20 września, doręczono ją dzisiaj, co daje 18 dni czekania :) Jak następne polskie wydania będą tak samo okrojone (co jest raczej pewne) i nie będą posiadały oryginalnego starego dubbingu (czego obawiam się w przypadku Piotrusia Pana), to paczki z amazonu będą do mnie częściej przychodziły :P
Monica

Postprzez Sparkling1986 » Wt paź 28, 2014 10:08 pm

Nie wiem dlaczego, ale myślałem, że na 2-dyskowym wydaniu Blu-ray są 'tylko' dodatki z DVD, w tym Beyond Beauty trwający ok 50 min. Nic bardziej mylnego! Ten materiał na drugiej płytce Blu-ray jest podzielony aż na 5 rozdziałów, a w każdym są jeszcze kolejne sekcje (krótkometrażówki, galerie) i trwa aż 217 minut (sic!) :mike: Aż nie chce mi się wierzyć, że dostaliśmy tak wybrakowane wydanie - zupełnie jak w 2002 roku, gdy zamiast 2 dysków DVD dostaliśmy w ramach dodatków 12-minutowy dokument, grę, historię tej historii oraz 2 teledyski... Teraz dopiero posiadając od niedawna polskie wydanie Blu-ray i porównując je np. z amerykańskim utożsamiam się z Waszym wzburzeniem :evil:

Myślałem, że Disney promuje wydania Blu-ray? A tu dostajemy więcej dodatków na DVD...
500 days of magic, of distance, of tenderness.
500 days of intimacy, of awkwardness, of passion.
500 days of fury, of ecstasy, of uncertainty, of Summer.
Sparkling1986

Poprzednia strona

Powrót do Wydania DVD i Blu-Ray