Królewna Śnieżka DIAMOND EDITION - nowa edycja 2DVD!

Informacje i dyskusje na temat edycji Disney DVD i Disney Blu-Ray oraz wspomnienia starych kaset VHS.

Re: Królewna Śnieżka DIAMOND EDITION - nowa edycja 2DVD!

Postprzez Inuki » N kwi 18, 2010 2:50 pm

Mi chodziło nie o drugą połowę okładki, ale o drugą stronę; o tą wewnętrzną część, którą widać po otwarciu pudełka. W wersji DVD jest na niej narysowana Śnieżka i spis scen :wink:
Inuki

GG: 0

Postprzez lis22 » N kwi 18, 2010 3:06 pm

A no tak ... tutaj jest biała ...
Z DVD podobnie wydana jest " Śpiąca Królewna " / białe wnętrze pudełka,druga,wewnętrzna strona okładki / a " Dumbo " i "Alicja " mają tylko grafiki,bez spisu scen.
lis22

Postprzez Inuki » N kwi 18, 2010 3:21 pm

Na DVD właśnie robią te fajne grafiki w środku, a na Blu-ray już nie. Nawet w USA "Dumbo" jest goły w środku; szkoda, bo nie za ładnie się to prezentuje po otwarciu pudełka :?
Inuki

Postprzez lis22 » N kwi 18, 2010 3:58 pm

http://www.youtube.com/watch?v=6VF8-MzwZaY

Kurdę,że czegoś takiego u nas nie wydali ...
jak widać,tutaj wydanie Blu-Ray posiada wnętrze okładki ze spisem scen oraz wkładki - a te rysunki w kopercie i ta książka są po prostu ... super!
uwielbiam wszelkiego rodzaju " the art of " a z filmów Disneya nie mam jeszcze nic ...

http://www.youtube.com/watch?v=J1QFVKvo ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=r5Vna-89 ... re=related

Wrrr ... u nas nie ma takiego " Zakochanego Kundla "," Kopciuszka " ani " Małej Syrenki " ... :?
Zwróćcie uwagę na ciekawe zamykania pudełek i na kartonowe nakładki z wycięciem z tyłu ;) - tam wszystkie filmy mają te nakładki / niektóre,otwierane tak jak u nas " Król Lew " / i wszystkie filmy mają wkładki w środku pudełka ...
najpierw robił nas w konia Imperial a obecnie - CD Projekt .. :cry:
Ostatnio edytowano N kwi 18, 2010 4:38 pm przez lis22, łącznie edytowano 1 raz
lis22

Postprzez Monica » N kwi 18, 2010 4:03 pm

To wydanie Śnieżki jest przepiękne :) Wow....jeszcze się nie otrząsnęłam z szoku...
Monica

Postprzez lis22 » N kwi 18, 2010 4:58 pm

Wydanie jest piękne ale cena ... dosyć odpychająca:
http://www.amazon.com/White-Dwarfs-Limi ... B0026ICMLY

http://www.thehdroom.com/images/news/4596a.jpg

ciekawe,czy można gdzieś nabyć samą książkę?

http://www.amazon.com/White-Dwarfs-Two- ... B001V9LPWQ

Jak widać,nawet zwykłe wydanie Blu-Ray ma kolorową wewnętrzną stronę okładki ze spisem scen,tylko u nas tak to zmaścili ... :?
lis22

Postprzez RapunzelFlowerShine » N cze 19, 2011 1:43 pm

Jeju! Nie moge uwierzyć! W Polsce te dvd nie miały tych ładnych błyszczących kartoników?! Na dodatek "Mała Syrenka" i "Kopciuszek" miały edycję dwupłytowe a w Polsce tylko jedno! Kurde to nie fair. Pocahontas podobno też nie miała dwóch płyt w Polskim wydaniu, na szczęście jak byłam z rodziną w Irlandii to kupiłam sobie "2 disc special edition" chociaż nie było to wydanie 10 rocznicy nie miała ona takiej czarownej okładki, ale za to dodatki oglądałam kilkanaście razy.

Co do Śnieżki to miałam szczęśliwy dzień i dokładnie rok temu kupiłam sobie edycję kolekcjonerską. Byłam wtedy z mamą i bratem (który tez uwielbia Disneya) na zakupach i poszliśmy do empika. Jak zajrzeliśmy na płyty dvd to zastanawialismy się nad zakupem "Królewny Śnieżki" ostatecznie sięgnęłam po zwykłe dvd i ku naszemu zdziwieniu za płytą stało pudełko w kształcie książki z napisem "Edycja Kolekcjonerska". Ale się ucieszyłam, zwłaszcza na widok tego kolorowego pudełeczka. Więc kupilismy go, o ile pamiętam wzieliśmy jeszcze "Dzwoneczka i Zaginiony skarb". Dubbing był super (z wyjątkiem Stenki jako Królowej ale nie zwracałam na to uwagi i tak więcej kwestji pewnie miała jako wiedźma, chociaż nie wiem dokładnie, tak na oko patrzę). A tak wogóle to w empikach było wydanie z lalką? Nie zauwarzyłam (nawet w internecie). To znaczy wiedziałam że jest takie wydanie ale nie myślałam że będzie w Polsce. Jejku czemu ja się tego uczepiłam w końcu mam już lalkę Śnieżkę razem z Siedmioma Krasnoludkami, które kupiłam w Irlandii jakis miesiąc po zakupie filmu. Przyznam ze ładne, krasnale mi teraz służą jako ozdoba pokoju, Śnieżka też.
RapunzelFlowerShine

GG: 20234718

Postprzez Sparkling1986 » Cz paź 23, 2014 4:15 pm

Udało mi się zakupić ten film w wydaniu 2x Blu-ray w atrakcyjnej cenie (aż dziwne, że jeszcze ją mieli po 5 latach!) i muszę przyznać, że funkcja DisneyView jest.. dziwna.. Myślałem, że udało im się odtworzyć 'brakujące' tło do formatu 16:9, a tymczasem te boczne pasy są zamalowane jakimiś rysunkami (np. kurtyny) :/

Hyperion Studios jest rozłożone na kilkanaście króciutkich dokumentów - myślałem, że to będzie jakiś porządny, długi materiał w stylu Beyond Beauty z PiB.

Mam też pytanie natury technicznej - otóż w jednym odtwarzaczu blu-ray nie chce mi odtwarzać płyty z filmem (płyta się ładuje, a potem szuflada się wysuwa). Czy ktoś też miał taki problem?
500 days of magic, of distance, of tenderness.
500 days of intimacy, of awkwardness, of passion.
500 days of fury, of ecstasy, of uncertainty, of Summer.
Sparkling1986

Poprzednia strona

Powrót do Wydania DVD i Blu-Ray