Strona 1 z 1

KRÓL LEW

PostNapisane: Śr sty 26, 2011 6:36 pm
przez Maria
Czy KRÓL LEW został wydany na płytach oprócz Edycji Specjalnej także w tej pierwszej wersji (kinowej)? Bardzo chciałabym zdobyć własnie tę pierwsza wersję, bez piosenki "Poranny raport" i z pierwszymi, niezmienionymi słowami piosenki "Krąg życia", a nie wiem, czy jest szansa kupienia tego na płycie. Proszę o informację :)

Re: KRÓL LEW

PostNapisane: Cz kwi 21, 2011 7:34 pm
przez EVE11
Nie wiem dokładnie. Przypuszczam, że starsza wersja "Kręgu życia" może być na którymś z dawnych VHSów. Można pokusić się też o CD z filmowymi soundtrackami. Ale w Edycji Specjalnej jest przecież możliwość wyłączenia "Porannego Raportu"- patrz ustawienia na płycie.

Re: KRÓL LEW

PostNapisane: N maja 15, 2011 12:09 pm
przez Kwakuś Kwakowity
Choć ja na przykład mam SE na VHS. :( ,,Poranny raport'' to dno zupełne.

Re: KRÓL LEW

PostNapisane: So maja 28, 2011 11:07 am
przez cziksel
Ja wychowałam się na pierwszej wersji i do dziś nie wiedziałam, że istnieje jakaś inna ;D Niestety, mam ją na VHS więc Ci nie pomogę

Re: KRÓL LEW

PostNapisane: Śr paź 23, 2013 5:41 pm
przez kuperkowo
Choćby piosenką ,,Krąg życia''. W wersji kinowej były do niej inne słowa i ciut inna melodia (lepsza w wersji kinowej)
Wersja kinowa: http://www.youtube.com/watch?v=wIrIaSNfHaU
Wersja z sountracka: http://www.youtube.com/watch?v=hAFN9eDyBvU
Z wersji kinowej nie było chyba ,,Porannego raportu'' http://www.youtube.com/watch?v=bS6_GnC63bM .

Re: KRÓL LEW

PostNapisane: Wt paź 29, 2013 11:27 am
przez gamertr9
Pierwsza wersja nie została chyba nigdy wydana na DVD, tylko na VHS. Na DVD jest jedynie nowa wersja z dubbingiem z Edycji Specjalnej.

Re: KRÓL LEW

PostNapisane: So cze 14, 2014 1:17 pm
przez kuperkowo
Maria napisał(a):Czy KRÓL LEW został wydany na płytach oprócz Edycji Specjalnej także w tej pierwszej wersji (kinowej)? Bardzo chciałabym zdobyć własnie tę pierwsza wersję, bez piosenki "Poranny raport" i z pierwszymi, niezmienionymi słowami piosenki "Krąg życia", a nie wiem, czy jest szansa kupienia tego na płycie. Proszę o informację :)

Myślę, że można się zdecydować na coś takiego: Kupno na allegro często za grosze wersji Króla Lwa na VHS (nie wersję specjalną). Cena: ma. 10 zł
I potem jeśli nie ma się możliwości odtworzenia kasety to można albo na własną rękę albo korzystając z usługi jakiejś firmy (można znaleźć takie w internecie).
Trochę nas to może kosztować, ale cena końcowa powinna się zmieścić w 100 zł .