Ulubiony komiks

Tu dzielimy się wrażeniami na temat nowych, a także starych komiksów spod znaku Disneya.

Re: Ulubiony komiks

Postprzez Arcer » Pt gru 07, 2012 5:55 pm

Ze wspomnianych powyżej historyjek z lat "2000 i dalej" najbardziej spodobała mi się właśnie "Opowiastka wigilijna". Od 2000 roku jakoś tak się złożyło, że kupowałem prawie wyłącznie numery świąteczne, a ten utkwił mi w pamięci najbardziej.
Moje ulubione to jednak dwie inne historyjki: "Gorączka świątecznej nocy", "Niezapomniana Wigilia" i fanstastyczne "W zanurzeniu" Barksa.
Jeśli zaś chodzi o całość numeru, to najbardziej zapamiętałem świąteczne wydanie z 1995 roku. Absolutnie w całości, od pierwszej do ostatniej strony. Jakąż frajdą było kupno egzemplarza z grami w środku kilka miesięcy temu! Wiem co będę robił przed świętami :).

PS. No i koniecznie odświeżę sobie "Powracające prezenty", nie czytałem tego tomu chyba od wydania 8 lat temu.
Arcer
el moderatoro

GG: 0

Re: Ulubiony komiks

Postprzez lamero » Pt gru 07, 2012 6:30 pm

Od chwili, kiedy Spooky napisał swój post w tym temacie chciałem przejrzeć inducks, żeby przypomnieć sobie tytuły moich ulubionych świątecznych historyjek, ale jakoś nie mogłem się zebrać.
Moje lenistwo opłaciło się, bo w 100% wyręczył mnie Arcer :).
Właśnie "Gorączka świątecznej nocy" i "Niezapomniana Wigilia" najbardziej przypadły mi do gustu, coś czuję, że obie te historyjki przypomnę sobie w najbliższych tygodniach.
Także wspomniany komiks Barksa "W zanurzeniu" wspominam jak najlepiej, a dodatkowo świetny był też "Indyczy problem", który co prawda nie miał tak bardzo świątecznej atmosfery i nie był tak poruszający, jak inne wspomniane historyjki, ale za to był chyba najśmieszniejszy.
lamero

GG: 0

Poprzednia strona

Powrót do Komiksy