Gigant

Tu dzielimy się wrażeniami na temat nowych, a także starych komiksów spod znaku Disneya.

Gigant

Postprzez Scolfield » Pt gru 22, 2006 9:52 am

Forum ostatnio oprócz pokoju z serialami stoi w miejscu więc może podyskutujmy jaki jest wasz ulubiony gigant
Scolfield

Postprzez Bajkofil » Pt gru 22, 2006 3:55 pm

Wow , jak ja dawno się zatrzymałem w Gigantach to szok :shock: chyba było to w roku 2000 , wtedy to wiele Gigantów czytałem i skupowałem po bazarach ale żaden się nie ostał , pamiętam że było coś o Pompejach , Fantomie i komisarzu O'Harra w Myszogrodzie , sobowtór Myszki Miki też był ,
jednak najlepszy nr. to był z lat 90 i to początku Donald przeniósł się do innego świata ( nie umarł :) ) i tam były różne postacie z filmów animowanych Disneya.Gigant był dobrym wydawnictwem , ceniłem sobie w szczególności jego objętość i cenę ostatnimi czasy ze 7 zł zrobiło się 11.
Bajkofil

Postprzez mentor » Pt gru 22, 2006 10:51 pm

Był dobrym wydawnictwem? Ale przecież ten komiks nadal istnieje, zmienił tylko nazwę na "Gigant poleca". I przecież to nie było wydawnictwo. Wydawał go Egmont. Ja nie mam ulubionego Giganta, wszystkie są dobre :wink: Uwielbiam komiksy włoskich rysowników, ale gdybym miał wybierać już, który Gigant jest moim zdaniem najlepszy, to odpowiedziałbym, że te z wcześniejszych lat, gdy był to jeszcze "Komiks Gigant".
Story in a game is like a story in a - movie. It's got to be there, but it's not important.
~John Carmack
mentor
(dawniej kaczorex)

Postprzez Arcer » So gru 23, 2006 8:54 am

kaczorex napisał(a):I przecież to nie było wydawnictwo. Wydawał go Egmont.

"Wydawnictwo" zostało tu użyte jako synonim "wydania", lub też "serii wydawniczej" - to chyba dopuszczalna, używana zresztą często zamiana.

Jeśli chodzi o Giganta, to rzeczywiście nie sposób wymienić najlepszego numeru. W każdym numerze zwykle jest jeden smakowity kąsek, który podnosi średnią numeru :-). Najbardziej lubię numery, w których są komiksy z Superkwękiem, oraz takie o niespotykanej podstawie scenariusza - np. gdy główną postacią jest Harpagon, lub takie, jak "Mój osobisty wróg" z Mikim i Czarnym Piotrusiem.
Arcer
el moderatoro

GG: 0

Postprzez Fergus » Pt sty 26, 2007 6:15 pm

"Przygoda za Dychę", "Bilet numer jeden", "Mroczny Dwór" wiele było takich. Tak jak Arcer powiedział w prawie każdym Gigancie zdażają się dobre komiksy. A w niektórych nawet bardzo dobrek, najbardziej lubię Andersena, a jeszcze bardziej Scarpy, ale tego drugiegą są bardzo rzadko.

Poza tym to chyba był już taki temat, typu "Jaki jest wasz ulubiny Gigant?" ale zabardzo nie chce mi szukać tyle na forum, a może się mylę :)
http://www.carlbarks.pl - Moja strona poświęcona Carlowi Barksowi! (Aktualnie w budowie)
Fergus

Imię: Łukasz
GG: 1465562

Postprzez LKM » Pt sty 26, 2007 7:21 pm

Najlepszy gigant nie możliwe aby wybrac jak już tu mówili poprzednicy w każdym gigancie są ciekawe komiksy i nie sposób wybrac najlepszego .Ale mogę odpowiedziec który rok był najlepszy jak dla mnie 1997 :) . Może dlatego że to były moje pierwsze giganty poczynajac o numeru 1/97 :wink: a pierwszą serie kupiłem poprzez kolegów i allegro.
LKM
Matik

Postprzez esio » Pt sty 26, 2007 7:26 pm

Rocznik 1997 rzeczywiście był bardzo udany, szczególnie jego druga połowa, tj. numery 4, 5 i 6. Pierwszego i trzeciego nie mam (ktoś chce sprzedac? :) ), a drugi specjalnie mi się nie podoba. W czwartym są dwa świetne komiksy o Superkwęku, tytułów nie pamiętam, ale są to w ogóle jedne z moich ulubionych Gigantowych komiksów.
esio

Postprzez Hyzio » So sty 27, 2007 11:05 am

Jak dla mnie najlepszy gigant to chyba 6/97. Gigantów mam tylko 12 ale czytałem przynajmniej jakiś z każego roku oprócz 2003.
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

Postprzez Fergus » So sty 27, 2007 12:39 pm

No jak masz 12 sztuk to nietrudno wybrać który najlepszy, ale jak ktoś ma blisko stu (tak jak ja 8) ) to ciężko się zdecydować.
http://www.carlbarks.pl - Moja strona poświęcona Carlowi Barksowi! (Aktualnie w budowie)
Fergus

Imię: Łukasz
GG: 1465562

Postprzez Hyzio » N sty 28, 2007 10:54 am

No wiesz mam 12, a jeżeli dobrze policzyłem to czytałem 43 więc jest co wybierać.
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

Postprzez Donaldo » N sty 28, 2007 12:38 pm

<wow>

Edit:
O... nie ma takiej emotikonki :(

P.S.
Moim najlepszym komiksem z Giganta był bilet 1 (czy jakoś tak)
Donaldo
banicja
banicja

Postprzez esio » N sty 28, 2007 1:10 pm

Panowie moderatorzy, weźcie coś z nim zróbcie. Wcześniej chyba tylko Avador robił taki zamęt na forum, ale jego posty przynajmniej miały jakąś treśc. A te posty Donaldo to po prostu tragedia

Donaldo napisał(a):Wielkie dzięki:) Pozdrawiam

P.S.
jakby wam jednak brakowało modów, to jestem chętny.

Taki żarcik :D
esio

Postprzez Superkwęk - meho » Wt lip 24, 2007 12:15 pm

U mnie jest tak że co nowszy numer Giganta to jest lepszy. Tak samo Megagiga, ale za Dzikim Zachodem nie przepadam także nie wiem czy utrzymam tą passę. :D
Brak podpisu, gdyż litery wyjechały na wakacje...
Superkwęk - meho
Heros forum

Postprzez Superkwęk - meho » Pt lis 02, 2007 12:29 pm

Przepraszam ze to w tym temacie ale nie znalazlem odpowiedniego.

Najnowszy Gigant to Król Pieluch I. Merlin idzie coraz lepiej!

http://merlin.pl/frontend/browse/product/1,565957.html
Superkwęk - meho
Heros forum

Postprzez Superkwęk - meho » Cz lis 22, 2007 3:12 pm

Najnowszy Gigant to: "Koloseum". Źródło wikipedia. Nie ma to jak ona. :D
Superkwęk - meho
Heros forum

Następna strona

Powrót do Komiksy