Chęć sprzedaży kolekcji

Tu dzielimy się wrażeniami na temat nowych, a także starych komiksów spod znaku Disneya.

Chęć sprzedaży kolekcji

Postprzez solariskuba » Wt maja 03, 2016 10:07 pm

Witam!
Ogłaszam się tu ze względu na koniec przygody z Kaczorami i chęć sprzedaży mojej kolekcji komiksów z Kaczorem. Mam dość bogatą kolekcję i w ciągu najbliższego miesiąca planuję 95% kolekcji wystawić na sprzedaż. Jeśli komuś brakuje jakiś numerów i chciałby kolekcję uzupełnić to ma okazję. Tutaj prezentuję moją kolekcję:
http://coa.inducks.org/browsecollec.php ... rtbycode=1
Po wystawieniu na sprzedaż podbiję post, żebyście mogli zobaczyć ;) Jest sporo ciekawych okazów, więc sądzę, że warto czekać ;) Jeśli ktoś jest z Warszawy i chciałby coś z mojej kolekcji to mogę przywieść 8.05, gdyż tego dnia tam będę i sprzedać to co byście chcieli z kolekcji (Kaczogród, Komiksy z Kaczogrodu zostawiam sobie na pamiątkę [nie liczę starych Sknerusów]). Jeżeli mieszkacie także w innych miastach to też możecie się ogłosić jeśli coś chcecie, może w niedługim czasie tam będzie. ;) Wtedy odłożę to co byście chcieli i przywiozę. Kursuję po różnych miastach, można powiedzieć, że przerzuciłem się na podróże. :D Od razu mówię, że GOP i wszystko co na południu nie wchodzi w grę ;) Poniżej podaję proponowane ceny, jeśli ktoś chciałby sobie coś kupić ;)
Cena przez Allegro:
Donald Duck/Mickey Mouse - 4 zł
Donald i Spółka - 5 zł
Gigant Poleca - 7 zł
Kaczor Donald - 3 zł
Gigant dodatek - 4 zł
Sknerus - 15 zł
Powracające prezenty - 9 zł
Dzielni rycerze - 20 zł
Diodakowy wynalazek - 35 zł
KD i Wehikuł Czasu - 5 zł
Komiks Gigant - 10 zł
Gigant Mamut/MegaGiga - 10 zł
Minnie i Daisy - 8 zł
Mixi Max - 2 zł
Myszka Miki - 10 zł
Goool - 10 zł
Karnyyy - 10 zł
Cena przy osobistym odbiorze na którymś z dworców w mieście lub w Toruniu do wynegocjowania na PW.
Pozdrawiam!
Ostatnio edytowano Śr maja 04, 2016 5:51 pm przez solariskuba, łącznie edytowano 3 razy
solariskuba

GG: 0

Re: Chęć sprzedaży kolekcji

Postprzez kuperkowo » Wt maja 03, 2016 10:31 pm

Zostaw sobie chociaż pierwsze kupione numery (kd czy giganty ). Z własnej perspektywy wiem, że teraz żałuję, że wyrzuciłem na makulaturę swoje ,,stare" numery KD. Nowe numery czy nawet z innych lat to jednak nie to samo (nie ma tego sentymentu i nie żal sprzedawać ) i kurczę chciało by się tak otworzyć półkę i wyjąć jakiś kd z 2006r chociaż i sobie poczytać (nawet jak okładki nie ma) a nie mogę. Giganty sobie zostawiłem i w sumie do numerów z innych lat niż 2005-2009 i sentymentu nie mam i choć nie zamierzam sprzedawać to rozumiem i szanuję twoją decyzję .Komiksy Disneya to spora część dzieciństwa ale to jednak ,,tylko" komiksy i są raczej jednym z wielu hobby/ciekawych rzeczy i nie warto dać się zwariować i tylko tym się interesować. Miło że po długim czasie nieobecności się odezwałeś bo choć może nie zawsze dało się to z moich postów odczuć (a trochę kłótni i zgrzytów było miedzy nami (za zawinione przez siebie przepraszam ) to lubiłem twoje posty. Mam nadzieję, że z forum nie rezygnujesz i zostaw sobie jednak trochę komiksów na pamiątkę :)
"I remember it as if it was yesterday.
My papa took me to see the ancestral home of our clan.
The desolate castle on Dismal Downs, abandoned since the 17th century "
kuperkowo

Postprzez solariskuba » Wt maja 03, 2016 10:46 pm

Zamierzam raz na jakiś czas odwiedzić i powspominać. :P Zostawię sobie Kaczogrody i Komiksy z Kaczogrodu i najwyżej jakieś numery, które się nie sprzedadzą. ;)
solariskuba

Postprzez solariskuba » Śr maja 04, 2016 11:07 pm

No to lecimy z wystawianiem! Jak ktoś chce sobie powiększyć kolekcję to zapraszam! ;) Mam tego naprawdę mnóstwo!
http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=6928689
solariskuba

Postprzez vicar » Śr maja 18, 2016 8:42 am

A masz może Łamacze Głowy lub Urodziny Kaczora Donalda?
vicar

Powrót do Komiksy