Najlepszy kd,gigant,mega giga,gigant mamut w 2015r.

Tu dzielimy się wrażeniami na temat nowych, a także starych komiksów spod znaku Disneya.

Najlepszy kd,gigant,mega giga,gigant mamut w 2015r.

Postprzez kuperkowo » Śr sty 06, 2016 8:43 pm

Jak w temacie :) Moje typy: - KD: nr 2 (za komiks ,,Wielki Ślub Sknerusa) , 15 ( za komiks ,,Dzieje Donalda Mleczarza - jeden z lepszych przeczytanych komiksów od dawna) , nr 16 ( za dwa bardzo dobre komiksy Midthuna. Tuż za podium: nr 6 (choć komiks Murrego mnie trochę rozczarował ),8,11,21,22 - Gigant : 177,180,182,188 Speciali (mamut i megagiga) było mało to omówię wszystkie. Tak naprawdę polecam tylko Megagiga 44 (zwłaszcza za bardzo długi komiks z serii Władcy Galaktyki) Inne numery nie byly już tak udane i ja bym się zastanowił nad kupnem jeśli się nie jest kolekcjonerem. W Gigancie Mamusie 22 był dobry komiks Scarpy ,,Mądrości ze starożytności"). Gigant Mamut 21 ma parę dobrych reprintów, więc był w miarę niezły zwlaszcza dla kogoś kto nie ma starych gigantów. Numeru którego zdecydowanie nie polecam, jak dla mnie najgorszy w tym roku: mega giga 41. Generalnie w porównaniu do gigantów coraz bardziej czuję rozczarowanie pismem Mamut i mega giga. Zbytnio poszli na ilość a nie jakość. Czytanie niekiedy bywa męczące, niektóre historyjki czytałem już kiedyś, ze względu na monotoniczność tematu wszystkie komiksy wydają się bardzo podobne do siebie. Z mojego kiedyś niemal ulubionego pisma mega giga stał się pismem kupowanym głównie z powodów kolekcjonerskich. Poza mega giga 44 naprawdę spokojnie można sobie darować. Już bym wolał by numery były krótsze (448 stron) bo teraz mam wrażenie że dadzą 3-4 dobre komiksy a resztę zapychają byle czym żeby było te 512 stron. Może lepiej by komiksy nie były tematyczne tylko na dowolne tematy jak w zamierzeniu Mamut?
"I remember it as if it was yesterday.
My papa took me to see the ancestral home of our clan.
The desolate castle on Dismal Downs, abandoned since the 17th century "
kuperkowo

GG: 0

Powrót do Komiksy