Animatsuri

Tu dzielimy się wrażeniami na temat nowych, a także starych komiksów spod znaku Disneya.

Animatsuri

Postprzez Gal » Śr lip 09, 2014 10:18 am

Dzisiaj zobaczyłem plan konwentu Animatsuri i moją uwagę zwrócił panel ,,Wujek Sknerus i Don Rosa". Zapewne po konwencie opiszę tu ten panel.
Gal

GG: 0

Re: Animatsuri

Postprzez lamero » Śr lip 09, 2014 6:31 pm

Kurczę, szkoda, że nie wiadomo o tym nic więcej, bo może i bym poszedł, ale nie wiem, czy opłaca się osobie takiej jak ja (której anime kompletnie nie interesuje) zapłacić 15 złotych za poświęcenie czasu w piątkowy wieczór, na godzinę słuchania o Sknerusie i Rosie informacji, które najprawdopodobniej (chociaż mam nadzieję i miło by było, gdybym się mylił) nikogo tutaj nie zaskoczą.
Widzę, że program konwentu jest tak bardzo wypełniony, że chyba nie ma sensu wysyłania do organizatorów maila z prośbą o przybliżenie tego, czego dokładniej można się spodziewać.
Swoją drogą jestem lekko zszokowany tym, że przez pełne 44 godziny konwentu coś będzie się działo i to w kilku salach na raz.
lamero

Postprzez Scarpomaniak » Śr lip 09, 2014 8:02 pm

Ja wiem tyle, że prowadząca panel o Rosie ma w ulubionych chomik mojej strony (gdzie są zamieszczone skany i translacje przygotowane przez CKD), więc mniej lub więcej powinna wiedzieć, przynajmniej wiadomo, że w jakimś stopniu się interesuje.
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław

Postprzez Gal » N lip 13, 2014 6:31 pm

To właściwie nie był panel, a luźna rozmowa, początkowo było włącznie ze mną 5 osób, z czego jedna mówiła bardzo niewiele. Przez pół godziny trzymaliśmy się tematu, ale później jeden gość poszedł i bardzo zmieniliśmy temat - rozmawialiśmy głównie o prawie autorskim w Chinach. Pomimo to rozmowa nadal była dobra i całość oceniam bardzo dobrze.
Gal

Powrót do Komiksy