Kaczor Donald - Wyspa Mitos

Tu dzielimy się wrażeniami na temat nowych, a także starych komiksów spod znaku Disneya.

Kaczor Donald - Wyspa Mitos

Postprzez hardlook » So sty 26, 2013 12:06 pm

Witam serdecznie, poszukuję komiksów (choćby skanów) opowiadających historię przygód, Kaczora Donalda i ekipy, na tajemniczej Wyspie Mitos. Komiksy te, wyszły lata temu, miałem może wtedy 10 lat i niestety, przegapiłem kilka numerów, przez co nigdy nie udało mi się poznać końca tej historii.
Tak w skrócie: Donald i spółka znajdują mapę, która prowadzi ich do tajemniczej, ukrytej we mgle wyspy, zamieszkiwanej przez istoty z mitologii greckiej. Co parę numerów KD, publikowana była kontynuacja ich przygód, raz z perspektywy Donalda, a raz Myszki Miki, czy nawet Diodaka we współpracy z Doktorem Statykiem. Jeżeli ktoś wie o czym mówię, to proszę o pomoc, bo naprawdę od wielu lat nie daje mi to spokoju ; )
tutaj mały trop, ale nie ukrywam, że chciałbym przeczytać to po polsku, ostatecznością, będzie czytanie tych komiksów w języku angielskim. http://coa.inducks.org/subseries.php?c=Mythos+Island
Pozdrawiam
hardlook

GG: 0

Re: Kaczor Donald - Wyspa Mitos

Postprzez solariskuba » So sty 26, 2013 12:50 pm

Są odcinki po polsku, ale ostatni nie został niestety wydany, więc nie przeczytasz do końca... Numerów w jakich się ukazywały poszukaj na Inducks, a potem poluj na Allegro. :twisted:
solariskuba

Postprzez kendo » So sty 26, 2013 1:04 pm

solariskuba napisał(a):poszukaj na Inducks

Nie widzisz, że ten nowy użytkownik nie wie jak korzystać z Inducks?

hardlook, musisz w swoim linku (http://coa.inducks.org/subseries.php?c=Mythos+Island) nacisnąć po lewej stronie tabelki na każdy "kod", który jest na niebieskim tle. I wtedy znajdziesz w jakim magazynie/albumie wydano którą część Wyspy Mitos. Jeśli nie ma Polski, to znaczy, że nie wyszło.

Swoją drogą to dość...zabawne, ale sprawdziłem właśnie i w Polsce wyszły wszystkie części oprócz ostatniej... :?
kendo

Imię: Krzysztof

Postprzez hardlook » So sty 26, 2013 1:50 pm

Dziękuję za tak szybką odpowiedź! Szkoda, że ostatni numer się nie pojawił, ale może uda mi się znaleźć skan w języku angielskim ; ) No i zaczynam polowanie na pozostałe części ; )
hardlook

Powrót do Komiksy