Moje marzenia...

Tu dzielimy się wrażeniami na temat nowych, a także starych komiksów spod znaku Disneya.

Postprzez Fergus » Wt kwi 17, 2007 7:39 pm

Ja również mógłbym nawet poczekać dwa tygodnie i zapłacieć 8/9zł (no może nawet 9,90zł) za numer, ale żeby był podwójny. Lub pojedynczy, ale z objętością stron i komiksami taki jak w podwójnych :wink: W numerach podwójnych zazwyczaj są jakieś dobre komiksy, Carla Barksa, lub (ale to rzadziej) Dona Rosy, więc taki numer byłby nawet lepszy od dwóch, albo nawet trzech zwykłych KD...

Poza tym fajnie byłoby, żeby w KD były czasem też takie artykuły, na temat Disneyowskich komiksów, coś takiego jak w amerykańskim "Uncle $crooge", może przyciągnełoby to uwagę, "gadżetofanów", lub jeszcze bardzo młodych "kaczkofanów" na to kto właściwie rysuje komiksy KD, co się z nimi dzieje zanim zostaną ostatecznie wydane itd. itp. etc. :D
http://www.carlbarks.pl - Moja strona poświęcona Carlowi Barksowi! (Aktualnie w budowie)
Fergus

Imię: Łukasz
GG: 1465562

Postprzez Pahan » Śr kwi 18, 2007 4:09 pm

To takie małe marzenie :) Skoro w 2004 roku, z okazji Mistrzostw Europy w Piłce nożnej wydano kilka okazjonalnych komiksów, to może będzie tak w 2012? :D Tutaj jest lista komiksów poświęconych Euro 2004, jak widać rysownicy fajni: Vicar, Korhonen, Ferioli... Vicar to nawet umieścił akcję w Portugalii! (patrz KD 25/2004)... Możnaby namówić Dona Rosę do narysowanie komiksu, o kaczkach w Polsce :P
Pahan

GG: 0

Postprzez Fergus » Śr kwi 18, 2007 5:17 pm

Pahan napisał(a):Możnaby namówić Dona Rosę do narysowanie komiksu, o kaczkach w Polsce :P

Byłoby ciężko, ale marzenie jest do spełnienia :) Don, chyba teraz nie pracuje nad niczym (bo plakaty już skończył), więc jest dobra okazja, już jeden internauta podał Donowi pomysł na stworzenie komiksu, chodziło wtedy o "Pierwszy wynalazek", i jak wiemy taką historyjkę narysował, więc można próbować. Tylko trzeba wymyśleć pomysł na miarę Rosy, a z tym może być ciężko :wink:
http://www.carlbarks.pl - Moja strona poświęcona Carlowi Barksowi! (Aktualnie w budowie)
Fergus

Imię: Łukasz
GG: 1465562

Postprzez esio » Cz kwi 19, 2007 3:45 pm

"Wujek Sknerus i korupcja w polskiej piłce", "Sknerus kontra Fryzjer" - pomysły na miarę Rosy na pewno sie znajdą :D
esio

Postprzez don ald » Cz lip 12, 2007 9:51 am

A ja mam takie "skromne" marzenie:
żeby Egmont Polska wydał wszystkie czasopisma z komiksami Disneya,jakie się ukazały od początku do 1999 roku w niezmienionej formie,abym mógł uzupełnić kolekcję o komiksy,których nie mam.
Stare numery KD rządzą!!!
Dozwolone od lat 18!

Obrazek
don ald
banicja
banicja

Postprzez Arcer » Cz lip 12, 2007 10:29 am

don ald napisał(a):A ja mam takie "skromne" marzenie:
żeby Egmont Polska wydał wszystkie czasopisma z komiksami Disneya,jakie się ukazały od początku do 1999 roku w niezmienionej formie,abym mógł uzupełnić kolekcję o komiksy,których nie mam.

Nonsens, juz i tak za wiele komiksów jest reprintowanych. I po co niby te drukować? Żebyś potem narzekał na "denne" tłumaczenie? Lepiej już by było, gdybyś się "splamił" kupnem używanych numerów.
Arcer
el moderatoro

Postprzez don ald » Cz lip 12, 2007 5:58 pm

Miałem na myśli numery w starej formie,więc nowy "tłumacz" raczej nie miał by tu nic do gadania.
Dozwolone od lat 18!

Obrazek
don ald
banicja
banicja

Postprzez Doniek » Pt lip 13, 2007 11:32 pm

Arcer napisał(a):Nonsens, juz i tak za wiele komiksów jest reprintowanych. I po co niby te drukować? Żebyś potem narzekał na "denne" tłumaczenie? Lepiej już by było, gdybyś się "splamił" kupnem używanych numerów.

Spokojnie Arcerze. To są tylko nasze marzenia, a przecież nie muszą one zawsze być baaaardzo logiczne. :)
Fortuna Favet Fortibus
Doniek
Heaven won't take him...

Postprzez don ald » So lip 14, 2007 7:38 am

Popieram przedmówcę.
Dozwolone od lat 18!

Obrazek
don ald
banicja
banicja

Postprzez Arcer » So lip 14, 2007 9:29 am

don ald napisał(a):Popieram przedmówcę.
Ty już się tak nie wymądrzaj, skoro miałem co innego na myśli, to trzeba było to napisać.
Arcer
el moderatoro

Postprzez don ald » So lip 14, 2007 1:20 pm

Chłopie, uspokój się trochę!
Uwzięłeś się na mnie, czy jak?
Kompleksy się leczy!
Dozwolone od lat 18!

Obrazek
don ald
banicja
banicja

Postprzez Arcer » So lip 14, 2007 1:42 pm

Żadne tam kompleksy, po prostu tępię wszystkie trolle jak leci (tapir świadkiem :-)). Ale widzę u ciebie poprawę, więc uznajmy temat za niebyły.
Arcer
el moderatoro

Postprzez don ald » So lip 14, 2007 1:57 pm

No, to bardzo mnie cieszy.
Ja z każdym dniem się poprawiam.
Dozwolone od lat 18!

Obrazek
don ald
banicja
banicja

Re: Moje marzenia...

Postprzez Walter » Pt sie 07, 2009 12:24 pm

A ja po prostu marzę o zebraniu wszystkich komiksów Disneya wydanych w Polsce (tych kaczogrodzko-myszogrodzkich) i o tym, żeby w KD były same komiksy :wink:
Walter

Re: Moje marzenia...

Postprzez niejaki don jm » Pn wrz 14, 2009 6:32 pm

Wiem odkopuję temat :( ale cóż muszę co nieco napisać.

Mi marzy się niewiele seria "Pierwowzory i kontynuacje" ukazująca się co dwa miesiące. Byłby to zbiór komiksów typu: pierwowzór + sequel(e) około (zazwyczaj jest to dłuższy Rosa + Barks) 60 stron za 14.99-19.99, a raz na pół roku Wydanie specjalne typu ("The Three Carrabellos Ride Again" + "Magnificent 7 (minus 4) Carrabellos" z The Three Carrabellos na DVD) za 29.99-39.99. Myślę, że to realne. (drugie ceny to ceny jeśli byłaby twarda oprawa) :D
niejaki don jm
Byłem hardkorem ;)

Imię: Jacek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komiksy