Oprawa Roczników

Tu dzielimy się wrażeniami na temat nowych, a także starych komiksów spod znaku Disneya.

Oprawa Roczników

Postprzez ICspotsM » So paź 16, 2010 2:00 am

Przedstawię swój problem pokrótce. Mam sporą kolekcję komiksów, których powoli nie mam gdzie trzymać. Obecnie każdy egzemplarz zabezpieczony jest w osobnej folii. Od czasu kiedy trafiły w moje ręce roczniki starych, zarówno przed- jak i powojennych, gazet zastanawiam się nad oprawą introligatorską najnowszych numerów KD - zrobienia np. rocznika 2010 podzielonego na dwa tomy. :donald:

Ktoś z Was już tego próbował? Moje obawy wiążą się głównie z wytrzymałością papieru, na którym obecnie wydawany jest KD.
Odnoszę wrażenie, że większość osób udzielających się na tym forum wychodzi z założenia - lubię ten film = ten film jest dobry; nie lubię tego filmu = ten film jest kiepski. Odczucie względem filmu to nie to samo co jego ocena podparta argumentami.
ICspotsM

GG: 0

Re: Oprawa Roczników

Postprzez solariskuba » N sty 13, 2013 10:51 am

W bibliotece widziałem. Fajne, ale nie za bardzo wygodne do czytania. Papier wytrzyma. :wink:
solariskuba

GG: 0

Powrót do Komiksy