Gra forumowa

Sprawdź swoją wiedzę o świecie Disneya!

Kto ma prowadzic gre?

Ankieta wygasła So maja 30, 2009 7:07 pm

Brat Be
9
82%
fankaczek
0
Brak głosów
Semmko
2
18%

Liczba głosów : 11

Re: Gra forumowa

Postprzez Brat Be 761 » Pn cze 08, 2009 1:10 pm

Patriz :

Działka strzelające! Nie można dogadać się z działkami. To wszystko działo się w twojej wyobraźni... No więc co robisz, gdy działka mogą cię zestrzelić?

Mehkwak :

Wpadasz w pułapkę na zwierzęta. Łapiesz się w ostatniej chwili jakiegoś patyka. I dobrze, po na dnie pułapki są ostre liście. Wspinasz się po patyku.. który jest ogonem wielkiego wściekłego krokodyla bagiennego! Co robisz?
Brat Be 761
D'Oh!

Imię: Igor
GG: 0

Postprzez fan kaczek » Pn cze 08, 2009 6:23 pm

Patriz:

Na początku Patriz wzdycha.Ma już ranną lewą rękę.Potem obserwuje działka.Wydają takie same monotonne strzały.Musze szybko coś zrobić bo od 2 godzin mam ranną rękę.Hmmmmmmmmmmmmmm..........Mam!Patriz wykorzystuję chwile gdy działka się przeładowywują i jest wolny! Ale znów jest w Cybertronie.............
Małysz na prezydenta!
fan kaczek
Moje życie. Kaczki i myszy!

Imię: Patryk

Postprzez Brat Be 761 » Wt cze 09, 2009 5:15 am

Patriz :

Opierasz się o ścianę, a w niej robi się dziura. Przechodzisz przez nią. Odkrywasz, że na wszystkich ścianach tak możesz! Da się to jakoś wykorzystać?
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez fan kaczek » Wt cze 09, 2009 6:25 pm

Patriz:

Uciekam gdzie pieprz rośnie.Uciekam uciekam i uciekam...................to nie ma sensu.Nagle uświadamiam sobie,że to tortura wymyślona przez Cybertron żeby mnie osłabić psychicznie (porównaj to do tego jakby ktoś cię więził i ciągle ci mówił "Nigdy stąd nie wyjdziesz!" i byś naprawdę uwierzył).Śmieję się z niego bo udało mi się go oszukać.Nagle Cybertron wypowiada słowa : "Nie cierpię jak się ktoś ze mnie naśmiewa.To jedyna siła która może mnie zniszczyć.UPS!Wygadałem się............".Grożę mu że jeżeli mnie nie wypuści i nie opatrzy mojej rany (którą mam już dwie i pół godziny) to się będę z niego śmiał,czyli go zniszczę.Cybertron zgadza się.

P.S.

Zapomniałem napisać,Patriz urodził się we Włoszech ale mieszka w Kaczogrodzie.
Małysz na prezydenta!
fan kaczek

Postprzez Brat Be 761 » Śr cze 10, 2009 11:47 am

Patriz :

Nabrał cię! Gdy wpuszcza cię do pomieszczenia lekarskiego i każe położyć na stole... Kajdany przyczepiają się do twych rąk i zaczynają cię rozciągać... I co gorsza leci na ciebie laser który będzie cię po kawałeczku kroił i będziesz cierpiał... A na dodatek lekarka-robot ma w planach rozcięcie ci płetw... Nie ładnie to wy7gląda.
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez fan kaczek » Śr cze 10, 2009 6:26 pm

Patriz:

Gdy Patriz był młody wymyślał sobie techniki szkoleniowe.Ma farta go jedną z nich było...........rozrywanie kajdanek :D .Patriz włącza kran,łapie robota i rzuca go na ten kran.Po niej.Został jeszcze laser......................Wyrywa dziury w podłodze.Patriz wpada do jednej z nich.
Małysz na prezydenta!
fan kaczek

Postprzez Yua » Śr cze 10, 2009 7:39 pm

Już jestem.Chciałam sobie trochę dłuższą tą przerwę zrobić,ale nie dałam rady,bo musiałam zaglądać na forum.Więc here i am!
Dusia:
Budzę się w jakimś ciemnym i wilgotnym miejscu.Orientuję się,że jestem w jakiejś dziurze.Może porywacze mnie tu wrzucili,żebym umarła powolną śmiercią :D ?
Niestety,nie mogę się wdrapać na górę.Nagle uderzam głową o jakiś metal.Okazuje się,że to jakieś tajemnicze drzwi! Próbuję się do nich dostać,ale by wejść potrzebny jest jakiś kod.
ajm sory !
próbowałam wejść na forum, ale moje lenistwo wzięło górę.
Yua
Tamtirda Tym Tirimdomda!

Imię: Zuzanella :)

Postprzez Brat Be 761 » Śr cze 10, 2009 8:39 pm

Patriz :

Wpadasz do kanalizacji... Trafiasz tam na krokodyla który jednym machnięciem ogona, uderza cię w ranne. Zwijasz się z bólu, a on wtedy łapie cię całego i pożera... masz kilka sekund na uwolnienie się.

Dusia :

Okazuję się, że kod to pomnożenie ułamka pi i dodanie 231 oraz pomnożenie tego wszystkiego przez zero.. Nie jesteś dobra z matmy.. A na dodatek do ciebie podchodzi masa robaków... Które chcą ci pomóc! Wolisz bawić się w matmę, czy pokonać swój lęk i iść za robakami? A może chcesz umrzeć w tej norze?
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez Superkwęk - meho » Śr cze 10, 2009 8:46 pm

Mehkwak:

Uderzam scyzorykiem w ogon krokodyla a ten zwija sie z bołu. Podczas nieuwagi szybko poszedłem w głąb dżungli...
Brak podpisu, gdyż litery wyjechały na wakacje...
Superkwęk - meho
Heros forum

Postprzez Brat Be 761 » Cz cze 11, 2009 5:40 am

Mehkwak :
Wieczorem gdy miałeś już paść na dziób, zobaczyłeś małpy. Były wesołe i chciały się z tobą bawić. Ustąpiłeś, a oni zabrali cię do swojego mieszkania. Wyglądało to jak siedziba małp w Księdze Dżungli. Zauważasz, że oprócz rozszalałych małp jest też tam... masa skarbów! Klejnoty, diamenty, złoto. Ale widać małpy wykorzystują te błyskotki. Jak? Do zabawy i rozwalania. A tobie by się to przydało... Zabierzesz skarb, czy może dalej będziesz łazić bez celu po dżungli?
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez fan kaczek » Cz cze 11, 2009 6:40 pm

Patriz:

Biję krokodyla w zęby.Po kilku uderzeniach nie ma ich nic i się uwalniam.Ta-dam!Tylko gdzie teraz iść...................
Małysz na prezydenta!
fan kaczek

Postprzez Brat Be 761 » Pt cze 12, 2009 6:00 am

Patriz :

Wychodzisz z kanalizacji i okazuję się, że jesteś w... Kaczogrodzie. Znasz to miasto jak własną kieszeń! Co teraz robisz? (masz wolną rękę, pisz gdzie chcesz iść, ale uzasadnij czemu tam)
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez Yua » Pt cze 12, 2009 6:48 am

Dusia:
Idę tam,gdzie prowadzą mnie robaki,utrzymując się od nich na bezpieczną odległość.Wykopują błyskawicznie jakiś tunel,który prowadzi do jakiejś...groty?
Jest tam dość duże urządzenie z wieloma przyciskami. i jakimś małym otworem. Nagle czuję,że robaki ciągną mój wisiorek...No jasne! Przykładam wisiorek do otworu i Wyskakuje przed moje oczy ...Sknerus! A raczej jego hologram.Mówi:
-Jeśli mnie teraz widzisz,oznacza to,że mnie znalazłeś...Nawiązałeś kontakt z jednym z moich agentów i dostałeś wisiorek.Ale będę się streszczał,bo nigdzie indziej nie znajdziesz kolejnego kolejnego takiego urządzenia (Diodak się buntuje i mówi,że drugiego nie zbuduje za friko a on kosztuje).Po mojej wypowiedzi otworzy się skrytka z diamentem potrzebnym do uratowania mnie...
A ja w tym czasie korzystając z kilkusekundowej pauzy wyję z radości:
-Huraaaaa!Znalazłam diaaaaameeeeent!
-...Ps:Tylko zachowuj się cicho,wszędzie są roboty moich wrogów.
Po czym otwiera się skrytka.Chwytam szybko diament i spodziewam się ataku robotów...
...I zauważam,że w grocie jest mnóstwo różnych rzeczy,pewnie nagromadzonych przez stworzonka,np. gaśnica,młotek,klawiatura od komputera,pluszak i komórka.Biorę komórkę i młotek.
ajm sory !
próbowałam wejść na forum, ale moje lenistwo wzięło górę.
Yua
Tamtirda Tym Tirimdomda!

Imię: Zuzanella :)

Postprzez Brat Be 761 » Pt cze 12, 2009 10:53 am

Dusia :
Nagle z hologram Sknerusa zaczyna się śmiać. Tobie się to nie podoba. Chciałaś schować diament do kieszeni ale usłyszałaś że... tyka! Wyrzuciłaś go i to w ostatniej chwili. Diament wybucha jak dynamit. Pewnie to sprawa gangsterów. Uciekasz przez dziurę, a na zewnątrz czeka komitet powitalny. Masa gangsterów. Wrzucają cię do samochodu i związują. Kierują się do portu.. Chyba chcą cię przedstawić Posejdonowi, jeśli wiesz co mam na myśli. Próbujesz się wyrwać, ale nic z tego. Gangsterzy wyskakują z samochodu, a ty wpadasz do morza. Gdy się topisz widzisz... ciało McKwacza! Albo coś, co wyglądało jak on. Mdlejesz, z braku powietrza. Myślisz, że umrzesz, ale... budzisz się na... wraku wywróconego statku! Możesz normalnie chodzić i oddychać.. Gdzie teraz idziesz i co robisz?
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez fan kaczek » Pt cze 12, 2009 6:49 pm

Patriz:

Idzie do szpitala,po 3 i pół godzinie łażenia z raną odechciewa mu się wszystkiego innego.Wreszcie ma bandaż.Idzie do skarbca Sknerusa,bo stamtąd go porwano.Węszy i widzi.............................Sknerusa!Ten wita go jakby nigdy nic i nagle pojawiają się gangsterzy.Porywają nas.Patriz myśli że przez wizytę w Cybertronie cofnął się w czasie.
Ostatnio edytowano So cze 13, 2009 7:19 pm przez fan kaczek, łącznie edytowano 1 raz
Małysz na prezydenta!
fan kaczek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry i quizy