Gra forumowa

Sprawdź swoją wiedzę o świecie Disneya!

Kto ma prowadzic gre?

Ankieta wygasła So maja 30, 2009 7:07 pm

Brat Be
9
82%
fankaczek
0
Brak głosów
Semmko
2
18%

Liczba głosów : 11

Gra forumowa

Postprzez Brat Be 761 » N kwi 12, 2009 4:31 pm

Dobra kaczki. Co powiecie na grę na naszym forum?
Już tłumaczę :
Każdy tworzył swoją postać (żeby było DIsneyowo to może być kaczka lub mysz). Potem GameMaster (w tym wypadku ja) daję każdemu misję do wypełnienia i początek historii. Potem wy piszecie co robicie czyli np strzelacie/ukrywacie się w skrzyni/szukacie klucza w pokoju. Gra była by w klimatach wypraw Sknerusa. Każdy został by wysłany na jakąś wyprawę z potrzebnymi przedmiotami. Od was zależy jak szybko skończylibyście tą misje. Jednak będę się starać żeby misje nie były takie krótkie.

Jeśli ktoś nie rozumie to proszę wszystkie pytania zadawać w tym temacie.
Piszcie czy jesteście na tak czy na nie.
Jeśli jednak większość z was będzie na tak to podam przykład jak stworzyć postać i dam wam misje.
Ostatnio edytowano So maja 23, 2009 7:07 pm przez Brat Be 761, łącznie edytowano 1 raz
Brat Be 761
D'Oh!

Imię: Igor
GG: 0

Re: Gra forumowa

Postprzez Mateusssz » N kwi 12, 2009 6:32 pm

Jak dla mnie to ok :) Jeśli o to chodzi, to moja postać:

Imię i nazwisko: Alojzy Kwak
Wygląd: Długi dziób, wysoki
Umiejętności: dobre posługiwanie się komputerem, umiejętność pilotowania samochodu
Wady: Słabo wysportowany, boi się węży
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz

Postprzez Brat Be 761 » Pn kwi 13, 2009 11:10 am

O właśnie podanie Mateusssza jest dobre i jak ktoś chcę się zapisać to proszę żeby tak się zgłaszał.
A no i musi być co najmniej 5-6 osób bo inaczej gry nie będzie. Wiecie nie chcę robić gry w którą będą grać tylko 3 osoby.. Dlatego im nas więcej tym lepiej :D
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez DONAld » Pn kwi 13, 2009 12:23 pm

Ok.
Imię i nawisko: Felix Polon ( może ktoś czytał tę ksiązkę)
Wygląd ( to człowiek) : Krótkie, blond włosy, średni wzrost
Umiejętności: Wie wszystko o robotach i ich konstruowaniu
Obrazek
DONAld
Kaczor o dwóch dziobach

Postprzez jupix » Wt kwi 14, 2009 1:30 pm

imię i nazwisko: Mike Games
umiejętności: rozwiązywanie zagadek (detektyw)
wygląd: długi płaszcz, okulary przeciwsłoneczne na nosie, szatyn
600 postów w 6 lat, dwudziestka na karku, ale miłość do Disneya - dozgonna!
jupix

Imię: Wojtek

Postprzez Gęgul » Wt kwi 14, 2009 4:26 pm

Imię i nazwisko: Clam Erka (chcę być czarnym charakterem! :D )
Wygląd: Nikt go nigdy nie widział, zawsze w cieniu
Umiejętności: dobry biegacz, wysportowany, cichy
Wady: Jak się roześmieje, nikt go nie uspokoi!
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez Brat Be 761 » Śr kwi 15, 2009 3:34 pm

Dobra wszystkie podanie potwierdzono. Jesteście przyjęci.
Czekam jeszcze na inne :D

A i jeszcze coś ważnego

Jeśli piszecie że wasza postać coś robi to piszecie normalnie
Jeśli piszecie co wasza postać mówi albo czyta to piszecie tak
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez Superkwęk - meho » Pt kwi 17, 2009 12:31 pm

Imię: Mehkwak
Wygląd: Średniego wzrostu, płetwy duże, a dziób zakrzywiony.
Umiejętności: Dobry biegacz i piłkarz. Nie lubi koszykówki. Poza niżej podanymi wadami niczego się nie boi.
Wady: Boi się pająków i szerszeni.
Brak podpisu, gdyż litery wyjechały na wakacje...
Superkwęk - meho
Heros forum

Postprzez Brat Be 761 » So kwi 18, 2009 6:35 pm

Czekam jeszcze do jutra do 12.30 na zapisy. Po czasie napiszę każdemu misję i wy będziecie odpowiadać :D

EDIT : Wybaczcie ale o 12.30 się nie wyrobię. Czas do 15.00.
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez Brat Be 761 » N kwi 19, 2009 2:00 pm

Musiałem napisać post pod postem ;)

Proszę o rozwijanie swoich odpowiedzi. A i podczas gry można zdobyć nowe przedmioty ;)

Zaczynamy!

Piątka postaci zmierzała w limuzynie do Skarbca Sknerusa. Miał on dla nich jakąś ważną misję. Gdy dojechali na miejsce nie zastali Sknerusa tylko kartkę :
Witajcie chłopcy! Przepraszam że nie poczekałem na was w biurze ale musiałem wyjechać na zgru..dobra teraz nie patrzy. Tak naprawdę zostałem porwany przez jakiś złodziei. Ukryli mnie w jakimś schronie. Widziałem jak ciągnęli mnie przez puszczę i otwierali przejście diamentami. Sądzę że to puszcza Kwaowiejska. Ale do rzeczy musicie zdobyć kilka dużych diamentów i uruchomić przejście żeby mnie uratować. Dobra muszę pisać jakbym nic wam nie mówił ważnego..
Nie wrócę prędko z tego zgrupowania ponieważ odbywa się ono bardzo daleko...

Wtedy wszyscy zdecydowali uratować Sknerusa. Jeden postanowił znaleźć diament Yeti , drugi jakiś w opuszczonej kopalni , trzeci postanowił odkryć kto stoi za tym wszystkim , czwarty chciał ukraść jakiś diament z muzeum , a piąty czekał na trochę szczęścia. Zebrali potrzebne przedmioty i wyruszyli.

Alojzy Kwak (Mateusssz)
Przedmioty które posiadasz : karta lotnicza , rakiety śnieżne , komórka , mapa i kanister z benzynom.

Alojzy postanowił ruszyć w Alpy. Wiedział że ze swoim samolotem mu się to uda. Był zawodowym pilotem i zapuścił się w tamte miejsca nie raz. Jednak gdy trafił do miejsca w którym zwykle stał jego samolot okazało się że go nie ma! Ukradli! I teraz Kwak nie ma jak wystartować. Ale nagle udało mu się zauważyć że koło samolotu policyjnego nikt nie stoi. Ale to była by kradzież. Ale nigdzie indzie nie ma samolotu. Co postanawia zrobić?

Felix Polon ( DONALd)
Przedmioty które posiadasz : torba z narzędziami , kilof , granaty dymne

Felix wybrał opuszczoną kopalnię. No nie taką opuszczoną bo mieszkały tam szczury. Okazało się że to kopalnia węgla więc łatwo było o diamenty. Lecz nagle Felix wpadł w jakiś tunel. Okazało się że pod kopalnią jest ukryte laboratorium który chcę stworzyć kaczki mutanty. Ukrywasz się za skałą i obmyślasz plan..

Mike Games (jupix)
Przedmioty które posiadasz : lupa , komórka , strzelba i strzępek ubrania złoczyńcy.

Mike postanowił odkryć kto naprawdę stoi za tym porwaniem. Zobaczył strzępek ubrania na podłodze. Wyglądało to na wełniany sweter. Postanowił iść do laboratorium sprawdzić czy na strzępu nie ma DNA złoczyńcy. Laboratorium było zamknięte z powodu remontu. Mike nie chciał czekać kilka miesięcy aż laboratorium znów będzie czynne. Postanowił..

Clam Erka (Gęgul)
Przedmioty które posiadasz : komórka , pistolet , łom , plan systemu alarmowych

Clam jako złodziej chciał ukraść diament z muzeum. Dlatego że muzea są zamknięte w środę było jeszcze łatwiej bo nie było żadnych mam z dzieciakami i wycieczek. Jednak było dwa razy więcej ochrony. Stajesz przy muzeum i...

Mehkwak (Superkwęk - meho)
Przedmioty które posiadasz - 50 dolców , czterolistna koniczyna , komórka

Mehkwak nie miał pomysłu gdzie zacząć poszukiwania diamentu. Postanowił zaufać szczęściu. Kupił los i wygrał wycieczkę statkiem. Wsiadł na statek i...
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez Mateusssz » N kwi 19, 2009 3:45 pm

Alojzy delikatnie podchodzi do samolotu. Na szczęście, strażnik śpi. Kiedy wkradł się do samolotu i próbował go odpalić, okazało się, że nie ma paliwa. Wlewając paliwo, obudził się ochroniarz - na szczęście Kwak miał rakietę śnieżną i walnął nią w głowę dryblasa.

Pozostałe przedmioty: komórka, mapa, jedna rakieta, karta lotnicza, pusty kanister.
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz

Postprzez Brat Be 761 » N kwi 19, 2009 3:56 pm

Alojzy Kwak :
Alojzy odlatuję wesoły że mu się udało. Czuję też wyrzuty sumienia że coś ukradł no ale musiał. Lecz gdy miał już wylecieć z Kaczogrodu nagle pojawił się helikopter policyjny. Za słabo walnął policjanta który po chwili się obudził i wezwał posiłki. Odkrywasz że samolot ma małe działka do strzelania sterowane komputerowo. Próbuje rozgryźć ten system. Lecz jest taki dziwny że trochę mu to zajmie. A w tym czasie drugi helikopter przymierza się już do strzału... Co teraz?
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez Gęgul » N kwi 19, 2009 4:25 pm

Clam Erka:

Ma plan systemów alarmowych, więc naciskam guzik, który je uruchamia. Strażnicy w popłochu szukają złodzieja, a Clam włazi do wentylatora i oddaje strzał w kierunku wejścia. Wszyscy ochroniarze podbiegli pod wejście do wentylacji, a tym czasem Clam wychodzi, lecz odkrywa, że... to był jego jedyny nabój, a na dodatek zniszczył nim mapę! Oj, nieszczęśliwy los złodzieja, tym bardziej, że dzwoni mu komórka...

że dzwoni mu komórka...

Skąd ja to znam...

Pozostałe przedmioty: komórka, pistolet, łom
Gęgul

Postprzez Brat Be 761 » N kwi 19, 2009 4:59 pm

Clan Erka :

Dzwoni nieznany numer. Clan odbiera i okazuję się że to ci złoczyńcy którzy porwali Sknerusa. Co gorsza okazuję się że to jest mafia i Clan ma u nich długi. Dlatego kilka ludzi jedzie właśnie do muzeum rozliczyć się z Clancem. Robi się coraz gorzej. Lecz Clan nie przejmuję się tym że ma teraz też mafie na karku i idzie dalej...
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez Gęgul » N kwi 19, 2009 5:06 pm

Prolog:

Clam wręcz podskakuje z radości :roll:

Rozwinięcie:

I po ptakach - myśli Clan. Choć jednak w tym widzi swoją ostatnią szansę, ponieważ mafia może go wyrwać z rąk policjantów! Po pół minuty z sufitu rozwija się lina i wjeżdża mafiozo. Czyżby pierwszy odnajdzie Sknerusa?

Epilog:

Policjant, który po dziesięciu sekundach wbiegł do pomieszczenia mówi: Nie no to jakieś straszne pojawiam się i znikam!
Gęgul

Następna strona

Powrót do Gry i quizy