Gra forumowa

Sprawdź swoją wiedzę o świecie Disneya!

Kto ma prowadzic gre?

Ankieta wygasła So maja 30, 2009 7:07 pm

Brat Be
9
82%
fankaczek
0
Brak głosów
Semmko
2
18%

Liczba głosów : 11

Re: Gra forumowa

Postprzez Brat Be 761 » Pt cze 05, 2009 11:12 am

Mehkwak:
Biegniesz tym przejsciem i biegniesz. Ale nagle odzywa sie ból pletwy. Widac nie wyleczyli cie do konca. Idziesz po malutku, a czujesz ból w plecach. Dostales strzala usypiajaca. Budzisz sie w garnku, zwiazany. obok ciebie stoi mnóstwo strazy. Myslisz, ze juz po tobie.. Ale moze jakos wykorzystac te przedmioty znalezione w pokoju? A moze dac sie ugotowac? A moze cos sam wymyslisz?

Patriz :
(jaki pilot?! Tam nie bylo zadnego pilota :/)
Twoje kwarate nie bylo takie swietne. Goscia z shotgunem, walnales za slabo i udalo mu sie zlapac ozdoby na okniec. Gangster wspina sie i trafil cie w ramie. Jestes ranny. Gdy chce cie dobic raz na zawsze, poslizgnal sie i strzelil na zyrandol. On spada prawie na ciebie i robi ogromna dziure w podlodze. Spadasz tam i okazuje sie, ze tutaj gangsterzy trzymaja swoja bron! Co zrobisz? Nie zapomnij ze jestes ranny.
Brat Be 761
D'Oh!

Imię: Igor
GG: 0

Postprzez Superkwęk - meho » Pt cze 05, 2009 12:33 pm

Mehkwak:
Konie ze mna! Mysle sobie. Nei ma ratunku. Ale w pokoju znalazłem na szczeście mały nożyk. Pod nieuwaga tubylcow szybko sie rowaizalem. Ale co yraz? Jest na szczescie przy mnie kokos. Uderzylem w nim szamana. Stracił przytomnosc. A co zrobic teraz z ludem? Na szczeszcie mialem komorke. Puscilem jakas muzyczke i tublcy sie przestraszyli. Zacząłem uciekac. Szaman znowu sie przebudził. Uciekłem w głąb dżungli. Wszedłęm na drzewo kokosowe i czekałem. Nazbierlłęm na obronę kokosów do ręi. Przy okazji zjadłem.
Brak podpisu, gdyż litery wyjechały na wakacje...
Superkwęk - meho
Heros forum

Postprzez Brat Be 761 » Pt cze 05, 2009 12:56 pm

Mehkwak :

Spedziles na drzewie kilka dni. Tubylcy chyba zobaczyli, ze lepiej z toba nie zadzierac. Stwierdziles, ze nie ma sensu siedziec tak i gdy chciales zejsc z drzewa... wpadles w pulapke! Pewnie w nocy kiedy spales, tubylcy zakradli sie i obstawili drzewo pulapkami. Jestes w siatce. Chciales rozciac ja nozem. Ale wypadl ci. Gdy tubylcy chcieli cie zdjac, ty zobaczyles, ze siatka jest napieta na linie jak proca. Tubylcy cie zdejmowali, a ty kopnales ich i.. wystrzeliles jak proca! Trafiles na duzy statek.. Co teraz?
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez fan kaczek » Pt cze 05, 2009 4:57 pm

Patriz:

(Sory,myślałem że byłem w samolocie :? )
Chwyta broń i strzela...... nagle słyszy "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"Co robi?
Małysz na prezydenta!
fan kaczek
Moje życie. Kaczki i myszy!

Imię: Patryk

Postprzez Brat Be 761 » Pt cze 05, 2009 5:17 pm

Patriz :

Idziesz zobaczycz co sie stalo. Patrzysz i trafiles w tego gangstera. jestes zadowolony i gdy chcesz wyjsc... Patrzysz, ze koledzy którzy przylecieli mu na pomoc zobaczyli cie. CHowasz sie do magazynu z bronia i czekasz.. Nic sie nie dzieje.. Podchodzisz blizej... A na ciebie wyskakuja bandziory! Ale podloga nie wytrzymala waszego ciezaru! Pekla i spadacie w dól.. Gangsterzy stracili przytomnosc.. A ty patrzysz i jestes w pokoju... Z pancernego szkla.. Na górze jest licznik czasu.. Leci dosc szybko i zostaja dwie minuty do konca tego odliczania.. To pewnie bomba! Co robisz?
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez Gęgul » Pt cze 05, 2009 5:58 pm

Clam:

I znowu odzywa się złodziejskie powołanie. Podchodzę do kola i wyrywa mu strzelbę z rąk. Idę do pasera, gość daje mi 999,99 $ i pędzę do skarbca Sknerusa, gdyż byłem zaniepokojony wizjami. Dochodzę i widzę... Sknerusa podpisującego kontrakt z Maharadżą Jamkiestanu!
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez Brat Be 761 » Pt cze 05, 2009 6:44 pm

Gegul móglbys mi wytlumaczyc skad ty wziales tego kola z bronia, pastera i tak blisko Skarbiec Sknerusa? Jakbys nie wiedzial to jestes w Chinach i okradles sklep.. I policja chce cie zabrac na komisariat.
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez Gęgul » Pt cze 05, 2009 6:55 pm

Przecież ja byłem w autobusie do kaczogrodu, w którym była strzelanka i Yua...
---
Przepraszam, czy ja mam amnezję? :D :D
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez fan kaczek » Pt cze 05, 2009 6:56 pm

Patriz:

Rzucam gangsterami w szybę i bombę 3 razy.Nic.......ale co to?Iskra z bomby......rzucam dalej.Bomba się zerwała.Hura!Ups!Leci prosto na nas....a ja jestem ranny.Co to będzie?

P.S.:

Dzięki temu że Patriz trenuje sztuki walki może rzucać gangsterami.
Małysz na prezydenta!
fan kaczek

Postprzez Brat Be 761 » So cze 06, 2009 4:30 am

Gegul, ale cytuje :

Brat Be 761 napisał(a):Dusia i Clam :

Postanowione! Dzialacie razem! Wsiadacie do autobusu. Podróz mija spokojnie.. Tylko nie sprawdziliscie gdzie ten autobus jedzie. Wyladowaliscie w Chinach! <brawo> W tlumie latwo sie gubicie i...

Clam :

Idziesz ulica i zauwazyles sklep pelen klejnotów... Niestrzezony. Zapominasz o wszystkim i próbujesz zwedzic klejnoty. Udalo sie! Wygladasz jak bogacz. Ale policji nie podoba sie, ze tak ladnie wygladasz, a chodzisz po ulicach dla "plebsu". Podchodza do ciebie i prosza, zebys poszedl z nimi. Czy Clam zgadza sie?

Tak teraz lecimy :D

Patriz :

Upada wam na glowe i tracicie przytomnosc.. Budzisz sie i nadal zyjesz! Ten licznik byl jakby zegarkiem... Widzisz, ze w jednym miejscu utworzyly sie drzwi... Gangsterzy znikneli... Ty wchodzisz w te drzwi i slychac komputerowy glos "Witamy w Cybertronie. Zostales naszym kaczorem doswiadczalnym.. Bedziemy cie badac i tym podobne... Czyli na waszy kaczy... Torturowac." Nie podoba ci sie to. Widzisz przed soba przepasc... Skaczesz i wpadasz do scieków. Ale masz problem.. Scieki pedza 100 km/h do zbiornika z ogniem.. Bo to benzyna! Co robisz?
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez Superkwęk - meho » So cze 06, 2009 8:58 am

Mehkwak:
To byłstatek piratów. Zszedłem o kajuty i schwoałem się w koszu na śmieci. Piraci mnei nie widzieli. Przy okazji zjadłę okruchy ze stołu. Ale co teraz? Kiedyś piraci wypiorą ubrania!
Superkwęk - meho
Heros forum

Postprzez fan kaczek » So cze 06, 2009 7:54 pm

Patriz:

Skacze i łapie się wystającego drążka.Ale tylko jedną ręką.Drugą mam ranną.Ledwie żywy wspinam się do Cybertronu.
Małysz na prezydenta!
fan kaczek

Postprzez Brat Be 761 » So cze 06, 2009 8:06 pm

Mehkwak :

Kolo ciebie przechodzi jeden majtek. Wciagasz go do kosza i zabierasz strój. Jednak strojem nie udalo ci sie oszukac piratów. Nie wierzyli, ze jestes nowy/na zastepstwie. Zwiazali cie i wrzucili do reszty. Ludzie sie ciebie boja, bo mysla ze jestes prawdziwym piratem. Uzywasz szabli zeby sie uwolnic. Czy pomagasz innym ludzia? Czy idziesz walczyc? A moze uciekniesz?

Patriz :

Gdy wystawiles dziób jakies dzialak zaczely w ciebie strzelac. Musisz je jakos wykiwac. Tylko jak?
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez fan kaczek » N cze 07, 2009 6:25 pm

Patriz:

Próbuje przekonać te "dzialaki" że jestem po ich stronie.Musze jednak zrobić coś co ich zadowoli.Tymczasem wreszcie ktoś opatruję mi ranę i mogę już wszystko robić normalnie.

P.S.

Co to jest "Dzialak"?
Małysz na prezydenta!
fan kaczek

Postprzez Superkwęk - meho » N cze 07, 2009 8:34 pm

Mehkwak:
Nan nami wysiały miecze. Rozwiązałęm szybko lduzi i wzięliśy iecze. Zrobiliśmy masowy atak na piaratów. Niestesty, zmarłó nas dwóch. Poświęcili się, aby zgładzic piratów. Reszta przeżyła. Uwięziliśmy piaratów i zacząłem królowac na statku.
Wysiadłem tym razem na drugiej wyspie.
Superkwęk - meho
Heros forum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry i quizy