Gra forumowa

Sprawdź swoją wiedzę o świecie Disneya!

Kto ma prowadzic gre?

Ankieta wygasła So maja 30, 2009 7:07 pm

Brat Be
9
82%
fankaczek
0
Brak głosów
Semmko
2
18%

Liczba głosów : 11

Re: Gra forumowa

Postprzez Brat Be 761 » So cze 13, 2009 6:40 am

A kto ci pozwolił mieszać w całej fabule? Oto chodzi w tej grze, że każdy szuka Sknerusa na własną rękę. Zresztą, czy Dusia (Yua) napisała, że woła o pomoc? Nie. Zresztą piszesz, że Dusia i Patriz idą.. Ale wiesz, że postacią Dusi kieruję Yua i nie możesz pisać, że idzie tam i robi tamto. I ciekawi mnie jeszcze jedno. Jak chcecie znaleźć wszystkich poszukiwaczy, jak każdy jest w innym zakątku świata?

No wybacz, ale ja jako GM nie akceptuję takiego czegoś. Zgadzam się, żeby wyleczyli ci tę ranę, ale potem cała reszta odpada. Edytuj tego posta swojego i napisz coś innego.
Mogło to wszystko brzmieć chamsko, ale jako Game Master muszę czasami tak pisać, jak przesadzicie trochę.
Brat Be 761
D'Oh!

Imię: Igor
GG: 0

Postprzez Yua » So cze 13, 2009 2:40 pm

Pozwól fanie kaczek, że będę kontynuowała grę Brata Be 761.
Dusia:
Zastanawiam się,co zrobić.Nie wiem gdzie jestem,ale bardziej dręczy pytanie w jaki sposób nadal żyję.Ktoś mnie uratował? Musi stać w takim razie po mojej stronie.W każdym razie mam komórkę,mogę zadzwonić do kogoś, komu ufam.Ale do kogo? Do kogoś z poszukiwaczy Sknerusa?Osobiście widziałam się tylko z Clamem,a na dodatek nie mam jego numeru.Może na policję? Nieee.Zabiorą mnie na przesłuchanie i co będę z tego miała? Hej! Tu jest kilka numerów podpisanych jako Cyhiknfg, Modgrefh, Wetydrasf i kilka innych. Myślę, że to zaszyfrowany kod.Tylko jak go rozszyfrować?
Nagle słyszę czyjeś kroki zbliżąjące się.Nie mogę uwierzyć własnym oczom. To......! (nie mam pomysłu)
Ps.:Czemu gram teraz tylko ja i fan kaczek? :( Dziwnie tak trochę.
ajm sory !
próbowałam wejść na forum, ale moje lenistwo wzięło górę.
Yua
Tamtirda Tym Tirimdomda!

Imię: Zuzanella :)

Postprzez Brat Be 761 » So cze 13, 2009 3:38 pm

Jak będą grać po dwie osoby to.. Będę musiał zamknąć grę, bo słabo takie coś widzę!

Dusia :

To.. SKNERUS?! Związany, cały ranny i ledwo żyjący. Może ten ktoś kto cię uratował... Uratował też Sknerusa! Chcesz zabrać go ze sobą, lecz nagle, cały statek wybucha! Gdy wylatujecie w powietrze, zauważasz, że statek był na szczycie góry. To była atrapa! Bawili się z tobą. Jesteś wściekła, ale teraz nie czas się złościć, tylko myśleć jak przeżyć! Chcesz złapać Sknerusa, ale jego nie ma! Może to też był wytwór twojej wyobraźni? Nagle czujesz jakbyś wpadła w wodę, ale nadal spadasz z góry. Czujesz też uderzenia i widzisz gangsterów, ale ty ciągle spadasz! Zahaczyłaś o gałąź. Chyba zaczynasz rozumieć.. Mafiozi mają maszynę, do kontrolowania ludźmi! Tylko co teraz możesz zrobić, o biedna?
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez Brat Be 761 » N cze 14, 2009 6:42 am

Muszę napisać następnego posta, żeby fankaczek widział, że odpowiedziałem.

Patriz :

Wrzucają was do lochu i zakuwają... Siedzisz sobie tak i zauważasz, że Sknerus to robot! Pewnie uknuli spisek przeciwko tobie! Chcieli, żebyś pomyślał, że cofnąłeś się w czasie! Ale teraz nie czas na wyjaśnienia! Pod wami pojawia się woda, a robot puszcza dawkę prądu w nią! Chcę, żebyś się usmażył! Co robisz?
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez Yua » N cze 14, 2009 5:50 pm

Nie ma sensu grać w dwie osoby.Dobrze by było powysyłać reszcie graczy PW z pytaniem,czy będą jeszcze grać,czy już nie,bo chyba jednak nie czytają tego tematu.Szkoda by było zamknąć taką fajną grę.
ajm sory !
Yua
Tamtirda Tym Tirimdomda!

Postprzez fan kaczek » N cze 14, 2009 7:21 pm

No tak.....Teraz mógłbym się wymądrzyć że "Razem ruszają odszukać resztę" to znaczy namawiają ich do powrotu do gry.Ale tak nie zrobię.Czemu?Bo nie taki był tego sens.Ale żeby nie robić OT :

Patriz:

Patriz zauważa u robota wystający kabelek..........Teraz musi już tylko uważać żeby się nie utopił........
Małysz na prezydenta!
fan kaczek
Moje życie. Kaczki i myszy!

Imię: Patryk

Postprzez Brat Be 761 » N cze 14, 2009 7:38 pm

Tylko takie namawianie pewnie by nie wypaliło. Mogło by być tak, że zauważyli, że musicie działać razem ale pomyślą se, że dacie bez nich radę.
Muszę przy okazji napisać - mam chore oko (nie wiem co mi się dzieje), więc gra wstrzymana, póki nie wyzdrowieje i nie otrzymam odpowiedzi od graczy na PW.
Brat Be 761
D'Oh!

Postprzez Yua » Pn cze 15, 2009 11:06 am

Uuch.To zdrowia życzę i jak najszybciej wracaj!
ajm sory !
Yua
Tamtirda Tym Tirimdomda!

Postprzez fan kaczek » Pn cze 15, 2009 6:50 pm

Ja też życzę zdrowia.Dobrze że nie masz chorego ucha.To jeszcze gorsze.Chyba obudzę semmko :) .Żart.Ale nam obiecał że jak będzie trzeba pomóc to pomoże.Więc jutro do niego napisze pw (dziś nie mam czasu).
Małysz na prezydenta!
fan kaczek
Moje życie. Kaczki i myszy!

Imię: Patryk

Postprzez Semmko » Wt cze 16, 2009 11:49 am

Ależ ja [umiarkowanie] pilnie śledzę ten temat, więc nie trzeba mnie budzić czy dobudzać.

Podsumowując
Cel: kontynuacja gry
Liczba uczestników: GM + 2 [/7]
Czas zastępstwa: „raczej nie tak długi”
Jakość zastępstwa: umiarkowana (tak, mam na myśli siebie)

Yua napisał(a):Nie ma sensu grać w dwie osoby. (...) Szkoda by było zamknąć taką fajną grę.

Brat Be 761 napisał(a):(...) mam chore oko (nie wiem co mi się dzieje), więc gra wstrzymana, póki nie wyzdrowieje i nie otrzymam odpowiedzi od graczy na PW.

fan kaczek napisał(a): Chyba obudzę semmko :) .Żart.Ale nam obiecał że jak będzie trzeba pomóc to pomoże.

Proponuję, aby jednak wstrzymać grę (ale jej nie zamykać), ponieważ jest mało aktywnych uczestników i nie wydaje się, by kontynuacja była lepsza niż krótki odpoczynek. Jeśli więcej niż połowa podstawowego składu zdecydowałaby się na czynny udział w grze, chętnie spróbowałbym ją poprowadzić.
Wydaje mi się, że jedyną osobą, do której powinno należeć prawo zamknięcia tej gry, jest jej twórca.

Czekam na Wasze opinie (tzn. jeśli chcielibyście grać dalej w GM+2, nie będę stwarzał problemów :-) ).
Semmko

Imię: Ziemek

Postprzez Jina » Śr cze 24, 2009 8:39 am

Ja bym chciala ale nie musze
Możecie mówić Jima
Jina
Wróg wrogów Disneya

Postprzez Jina » Śr cze 24, 2009 8:43 am

Jeśli mogę chcę się dołączyć
Możecie mówić Jima
Jina
Wróg wrogów Disneya

Postprzez Jina » Śr cze 24, 2009 9:38 am

Jak mogę oto ja

Imię i nazwisko: Jima Cień
Wygląd: (To też człowiek) Delikatna skóra, chuda sylwetka, średni wzrost, krótkie brąz włosy, bardzo modne ciuchy często czarne (Ona jest szpiegiem)
Umiejętności: Walka z bronią i bez niej, porozumiewanie się z zwierzętami, niczego się nie boij
Wady: Czasem nie przekona zwierząt, robi coś zanim to obmyśli
Możecie mówić Jima
Jina
Wróg wrogów Disneya

Postprzez DONAld » Śr cze 24, 2009 11:11 am

Przepraszam za OT. Opcja "edit" nie gryzie.
Obrazek
DONAld
Kaczor o dwóch dziobach

Poprzednia strona

Powrót do Gry i quizy