Zdjęcia

...czyli sprawy nie-disneyowe widziane oczami Disneymaniaków...

Re: Zdjęcia

Postprzez Pahan » Wt sie 13, 2013 5:50 pm

Hmm... nie chcę zakładać nowego tematu, bo może nie być odzewu, a ten wydaje się w miarę odpowiedni.

Przeglądając ostatnio KD, zacząłem się zastanawiać, czy jest wśród forumowiczów ktoś, kto kiedykolwiek pojawił się na łamach pisma. :) Chodzi mi oczywiście o strony "klubowe" i te z nadsyłanymi zdjęciami, najczęściej z kolekcjami w tle. Zasmakował ktoś takiej sławy? Przyznam, że ja nigdy z KD nie korespondowałem, a szkoda - byłaby świetna pamiątka.

PS. Na jednego, znanego skądinąd użytkownika, kiedyś w piśmie trafiłem. :roll:
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Hyzio » Wt sie 13, 2013 10:03 pm

Masz na myśli takie, w których obowiązkowo było zdjęcie oblicza jednego z użyszkodników, czy cokolwiek z ich udziałem? Bo jeśli to drugie, to Lis i Fergus na bank byli. ;)
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

GG: 0

Postprzez Pahan » Wt sie 13, 2013 10:53 pm

Tak, nie tylko zdjęcia miałem na myśli, trochę nie doprecyzowałem. I właśnie nazwisko naszego admina rzuciło mi się kiedyś w oczy :).

A biorąc pod uwagę ile tych zdjęć i listów zawsze drukowano, zdziwiłbym się gdyby takich szczęśliwców było u nas jedynie dwóch.
Obrazek
Pahan

Postprzez Hyzio » Wt sie 13, 2013 10:55 pm

Lis kiedyś był jako członek fanklubu, który utrzymywał się w graficznej konwencji Kaczej Paczki, a Fergus miał okazję zaprezentować tam swój komiks. Oba numery posiadam, ale musiałbym poszukać, żeby to znaleźć. ;)
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

Postprzez Scarpomaniak » Śr sie 14, 2013 9:00 am

Hyzio napisał(a):a Fergus miał okazję zaprezentować tam swój komiks.

Akurat komiks Fergusa, był w bardziej współczesnych czasach, bo w numerze świątecznym w 2009 roku (w tym samym numerze był pierwszy komiks ze Sknerusem oraz komiksy Ferioli'ego i Roty, teraz takie coś się nie zdarza). Jest to jedyny komiks polskiego autora (scenariusz i rysunki), który otrzymał kod Inducks, tzn. Xpl/KD 2009-51-52. Szkoda niestety, że nowa redakcja nie chce z nami współpracować. Po tym jak dostałem raz zapowiedzi oraz raz zapowiedź, że dostanę zapowiedzi, dostałem wiadomość, że niestety nie mogą udzielać takich informacji. Szkoda.
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław

Postprzez Arcer » Cz sie 15, 2013 8:05 pm

Jeśli mowa o twórczości czytelników, to też od razu skojarzyły mi się te dwie osoby. Cóż za to ze zdjęciami w KD? Rzeczywiście, bywały miesiące, w których publikowano po kilkanaście fotografii członków Klubu Kaczora Donalda. Kiedyś z ciekawości nawet wyszukałem kilka takich osób na FB, niestety "DP!" nie pojawiła się jako wspólne zainteresowanie :roll:.
Arcer
el moderatoro

Postprzez Pahan » Śr lip 02, 2014 8:47 pm

Wykopalisko z otchłani twardego dysku:
Spoiler:
Obrazek
Pahan

Poprzednia strona

Powrót do Rozmówki