Thorgal

...czyli sprawy nie-disneyowe widziane oczami Disneymaniaków...

Thorgal

Postprzez Angus McKwacz » So lut 09, 2013 7:19 pm

Co sądzicie o tym komiksie? Moim zdaniem komiks jest fantastyczny. Intrygująca fabuła, przepiękne rysunki. Na razie posiadam tomy 1,2, 5-11,13,14,16.
Angus McKwacz

GG: 0

Re: Thorgal

Postprzez Young_McDuck » N lut 10, 2013 11:14 am

Na razie posiadam, zresztą jak Ty, tylko kilka tomów. Wszystkie są z rysunkami Grzegorza Rosińskiego, którego kreskę bardzo lubię. Aczkolwiek najbardziej mi się podobają jego rysunki malarskie, np. w tomie 33 "Statek miecz". Przymierzam się do kupna komiksu "Zemsta hrabiego Skarbka" z takimi właśnie rysunkami tego artysty.
Aktualnie zamierzam kupować wszystkie tomy podserii "Thorgal - Młodzieńcze Lata", niestety nie z rysunkami Rosińskiego. Ale nie będę rozpaczać, bo plansze Romana Surżenki też są ładne.
BTW, kiedyś udało mi się poznać Grzegorza Rosińskiego. Prawie dostałem rysunek z autografem, ale niestety przerwał sesję tuż przede mną.
Young_McDuck

Postprzez Young_McDuck » Cz mar 14, 2013 3:06 pm

Przepraszam za dwa posty z rzędu, ale uznałem, że nie ma sensu edytować poprzedniego
Nakładem wydawnictwa Hachette ukazała się nowa kolekcja komiksowa. Jak się łatwo domyślić jest to kolekcja Thorgala. Obecnie w niektórych miastach Polski dostępny jest nakład testowy. Pierwszy numer pt. "Zdradzona czarodziejka" za 9,99 zł. Kolejne za 29,99 zł.
http://www.komiks.gildia.pl/news/2013/0 ... -thorgalem

Moim zdaniem będzie to niewypał. Thorgal został wydany już przez Egmont i wątpię, aby kolekcja miała taką popularność jak WKKM.
Young_McDuck

Postprzez Kwalutek » Cz mar 14, 2013 7:48 pm

Widocznie WKKM musi sprzedawać się znakomicie. Liczę, że Thorgal też wyjdzie z testów i naprawdę zaczną tą kolekcje, szkoda tylko, że nowy tom będzie co dwa tygodnie. To trochę za dużo pieniędzy na miesiąc dla mnie.
Kwalutek

Postprzez EVE11 » Śr maja 23, 2018 8:15 pm

Ktoś czytał może serię Thorgala o Louve? Jakie macie opinie?

Mi się tam bardzo podobały rysunki, chociaż to nie kreska Rosińskiego. Uwielbiam pierwszy tom.
Jeśli chcesz być wielkim, zaczynaj od rzeczy małych. - św. Augustyn
EVE11

Imię: Ewa Klara

Powrót do Rozmówki