Nostalgia Critic - Disneycember

...czyli sprawy nie-disneyowe widziane oczami Disneymaniaków...

Nostalgia Critic - Disneycember

Postprzez jupix » So lut 09, 2013 10:47 am

Myślę, że może to kogoś zainteresować. Popularny krytyk z youtube specjalizujący się w omawianiu najgorszych filmów tym razem wziął pod lupę wszystkie filmy Disneya. Dodam, że obecnie dodawane są też po polsku jego recenzje filmów Pixara.
Zapraszam
600 postów w 6 lat, dwudziestka na karku, ale miłość do Disneya - dozgonna!
jupix

Imię: Wojtek
GG: 0

Re: Nostalgia Critic - Disneycember

Postprzez Pahan » So lut 09, 2013 9:36 pm

Również polecam! Bardzo fajne recenzje, krótko i zwięźle. Nie ze wszystkim się zgadzam, ale sporo sądów bardzo trafnych. Obecnie (po Pixarze) na oficjalnej stronie ukazują się recenzje filmów Dreamworksa (Dreamworks-uary :wink:).
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez izaulka » N lut 10, 2013 3:50 pm

Obejrzałam parę recenzji i muszę stwierdzić, że są dowcipne :mrgreen: Fajnie się to ogląda. Często krytykowane są moje ulubione filmy, ale czasem muszę przyznać mu rację.
izaulka

Imię: Iza

Postprzez Maciek! » N lut 10, 2013 9:13 pm

Wreszcie ktoś inny niż Ja kto nie ma problemu by wytknąć "Królowi Lwu" jakieś wady... ;)
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez Trojden » Pt sie 09, 2013 9:21 pm

Cenię te recenzje i w większości przypadków uznaję je za trafne i mam podobne zdanie jak on, choć czasami bywa niekonsekwentny i np. wymienił za mało zalet "Króla Lwa" i "Herkulesa", poza tym jego krytyka tego drugiego filmu była nieprecyzyjna i ogólnikowa, i nie powiedział nic o faktycznej sporej dziurze w fabule tego filmu (Hades jako pan umarłych i mający pod sobą Mojry, które m.in. przecinają nici życia ludzi i, jak mówią, wszystko wiedzą, nie wie, że jego bratanek żyje? I wierzy swoim dwóm impom na słowo? Przecież to Hades powinien najlepiej wiedzieć, kto żyje, a kto nie). Z drugiej strony, nie dostrzegł dziur w fabule "Pięknej i Bestii" (też uwielbiam ten film, ale dostrzegam jego wady i niekonsekwencje). Czasami Doug jest zbyt czepialski. Ale ogólnie jest bardzo błyskotliwy i przy tym dowcipny, ma trafne porównania i trafne oceny. Naprawdę wartościowy człowiek.
Trojden

Powrót do Rozmówki