Śmieszne sytuacje i wpadki

...czyli sprawy nie-disneyowe widziane oczami Disneymaniaków...

Śmieszne sytuacje i wpadki

Postprzez fajna509 » Cz cze 23, 2011 6:57 am

Siemka! W tym temacie napiszcie śmieszne sytuacje, które się Wam zdarzyły. Oto moja:
Na j. ang. mieliśmy pierwszy raz dotykową tablicę. Każda osoba musiała podejść do tablicy i wskazać właściwy obrazek taką pałeczką. Po jednej strony pałeczki była taka malutka gąbka, którą trzeba było dotykać, a cała reszta była metalowa. Mój kolega podszedł i nagle wielki huk na pół korytarza. Okazało się, że walnął metalową stroną :D

Dodajcie swoje również. Pośmiejemy się razem :ears:
fajna509

Imię: Ola
GG: 0

Re: Śmieszne sytuacje i wpadki

Postprzez jupix » Cz cze 23, 2011 1:28 pm

Mógłbym zapytać ile masz lat?
Tak z ciekawości.
600 postów w 6 lat, dwudziestka na karku, ale miłość do Disneya - dozgonna!
jupix

Imię: Wojtek

Postprzez fajna509 » Cz cze 23, 2011 4:03 pm

13..
Wiem, że chodzi o tą tablicę..
Ale nikt się nią specjalnie nie zachwycał, jakby co
fajna509

Imię: Ola

Postprzez maniakdonald » Wt cze 28, 2011 7:21 pm

Niedawno mialem trzy sutyacje,ktore warto byloby tu opisac.

1.Historia z cytadela
W czerwcu mialem szkolna wycieczke do Cytadeli Warszawskiej.Na scianie muzeum 10 pawilonu,
jakies lobuzy napisaly znaczek Legii. A kolega na to: Nie powinni tak pisac,bo jeszcze wtedy nie bylo Legii. :lol:
Zamiast powiedziec ze to chamstwo itp. Dostal kare. :)
2.Biedronka
W pobliskim sklepie biedronka przy kasie,stoi pudelko z tic-tacami czy batonami itp. Jakis debil wrzucil tam...
kapcie, ktore wlasnie sprzedawano w koszyszku stojacym kilka metrow dalej. :lol:
3. Datek
W innym sklepie staly sobie pojemniki z datkami dla biednych dzieci. Zamiast pieniedzy,kolejny zartownis wrzucil...
cukierek.xDDD Jakby byl on tym chorym dzieciom potrzebny. Ha,ha,ha! :lol:

No coz,w kazdym razie nie chcialem nikogo wkurzyc ani tym obrazic, ale dla mnie jest to tak powalone,ze az smieszne. :)
wez nie pie*dol bejbe
maniakdonald
Wolność wyobraźni

Imię: Juliusz
GG: 10884073

Postprzez Angus » N lip 03, 2011 7:01 pm

Bardzo ładnych parę lat temu, bo było to w klasie piątej podstawówki, byłem naocznym świadkiem dość ciekawego zdarzenia. Rzecz działa się na lekcji historii, prowadzonej przez dyrektora naszej szkoły, aby nie ujawniać jego danych personalnych nazwijmy go panem Nowakiem. Otóż w podręczniku do tegoż przedmiotu znajdowało się zadanie tej oto mniej więcej treści: "wybierz i opisz najważniejszą według ciebie postać w dziejach Polski". Jeden z kolegów, po wnikliwym przeanalizowaniu treści zadania, spytał szanownego pana dyrektora Nowaka, czy może wybrać dowolną, ale to absolutnie dowolną postać. Odpowiedź dyrektora była twierdząca, zastrzegł jednak, by ów kolega czym prędzej zabrał się do roboty, miast zawracać mu głowę tego typu pytaniami. Minęło parę chwil intensywnego pisania, po czym wspomniany wyżej kolega podniósł rękę do góry gotowy, by zaprezentować na forum klasy swoje małe wypracowanie. Po otrzymaniu zezwolenia, zaczął tymi oto słowy: "Według mnie, najważniejszą postacią w dziejach Polski, jest pan dyrektor Marian Nowak. Jest to bardzo dobry dyrektor...".

Dalszej części nigdy już nie usłyszałem. Początek wypracowania nie spodobał się panu dyrektorowi widać na tyle, by mógł go wysłuchać do końca. Ku ogólnemu niezadowoleniu całej klasy.
Tutaj należy chyba coś napisać... Chwilowo nie mam weny.

Obrazek
Angus
Stróż Kaczogrodu

Postprzez maniakdonald » So lip 16, 2011 5:51 pm

Angus napisał(a):Bardzo ładnych parę lat temu, bo było to w klasie piątej podstawówki, byłem naocznym świadkiem dość ciekawego zdarzenia. Rzecz działa się na lekcji historii, prowadzonej przez dyrektora naszej szkoły, aby nie ujawniać jego danych personalnych nazwijmy go panem Nowakiem. Otóż w podręczniku do tegoż przedmiotu znajdowało się zadanie tej oto mniej więcej treści: "wybierz i opisz najważniejszą według ciebie postać w dziejach Polski". Jeden z kolegów, po wnikliwym przeanalizowaniu treści zadania, spytał szanownego pana dyrektora Nowaka, czy może wybrać dowolną, ale to absolutnie dowolną postać. Odpowiedź dyrektora była twierdząca, zastrzegł jednak, by ów kolega czym prędzej zabrał się do roboty, miast zawracać mu głowę tego typu pytaniami. Minęło parę chwil intensywnego pisania, po czym wspomniany wyżej kolega podniósł rękę do góry gotowy, by zaprezentować na forum klasy swoje małe wypracowanie. Po otrzymaniu zezwolenia, zaczął tymi oto słowy: "Według mnie, najważniejszą postacią w dziejach Polski, jest pan dyrektor Marian Nowak. Jest to bardzo dobry dyrektor...".

Dalszej części nigdy już nie usłyszałem. Początek wypracowania nie spodobał się panu dyrektorowi widać na tyle, by mógł go wysłuchać do końca. Ku ogólnemu niezadowoleniu całej klasy.

Chcial sie podlizac. :) Calkiem fajna historia,lecz to sie by przydalo do dzialu pt."Szkolne Ciekawostki" bo to jest troche za malo smieszne. :)
wez nie pie*dol bejbe
maniakdonald
Wolność wyobraźni

Imię: Juliusz
GG: 10884073

Postprzez julita1 » So sie 24, 2013 1:01 pm

świetna historia, musiało być miechu D:
u mnie w szkole chłopcy podczas wizyty z kuratorium rozpylili śmierdzące bomby. ludzie z komisji przeprowadzili kontrolę w rekordowym tempie. :D
julita1

Imię: Julita

Postprzez jodla12 » Śr wrz 04, 2013 2:15 pm

W szkole zawsze zdarzają się najróżniejsze historie :D
jodla12

Postprzez koteczki » N wrz 15, 2013 8:18 pm

Ja wiem jak się robiło bomby wybuchające. To pustego jajka po kinder niespodziance dawało się proszek do pieczenia i trochę wody. Jak się tym rzuciło to boooooom gwarantowane :) Ale nie mam pomysłu jak dodać smród do bomby :) hehe
koteczki

Postprzez basa10 » Pn wrz 16, 2013 12:48 pm

te śmierdzące bomby kupowałem u nas na bazarku, nie wiem co oni tam dawali ale cuchnęło niesamowice jak ktoś to rozsypał :D
basa10

Postprzez sad10 » Cz wrz 19, 2013 1:53 pm

Raz użyłem kilku takich bombek na szkolnej wycieczce, już więcej nasza klasa nigdzie nie pojechała :D
sad10

Powrót do Rozmówki