Przeglądarki

...czyli sprawy nie-disneyowe widziane oczami Disneymaniaków...

Jakiej używasz przeglądarki

Mozilla Firefox
11
33%
Internet Explorer
4
12%
Netscape
0
Brak głosów
Opera
9
27%
Google Chrome
9
27%

Liczba głosów : 33

Przeglądarki

Postprzez KamilSz96 » N wrz 19, 2010 3:15 pm

Z jakiej i dlaczego korzystacie? Ja obecnie korzystam z Opery, bo Firefox mi się zepsuł po raz 4 i znowy wszystkie zakładki trafiło :D
"Urok cichych, spokojnych miejsc, majestat srebrnego księżyca i gwiazd... Gdzie wędrowiec widzi piękno wschodów i zachodów słońca w głuszy, nietkniętej ludzką stopą i kaczą płetwą. Miejsc, które zmienia tylko upływ czasu."
KamilSz96

Imię: Kamil
GG: 0

Re: Przeglądarki

Postprzez Kwalutek » N wrz 19, 2010 3:56 pm

Zdecydowanie Opera. Jest najbardziej funkcjonalna (np. gesty myszy, szybkie wybieranie) i najładniej wygląda. Większość ludzi uważa, że najszybszą przeglądarkę jest Google Chrome, jednak mi Opera działa znacznie szybciej.
Kwalutek

Postprzez KamilSz96 » N wrz 19, 2010 5:06 pm

Ja bardzo lubię Firefox no ale mi się zepsuł :/ Kwalutek jak masz opere to ja mam pytanie :D Nie wiem czemu, ale wszystkie wyrazy jakie pisze w odpowiedziach podkreśla na czerwono jakby wszystkie były błędne :?: Aha no i jeszcze opera mi gdzieś tak rozmazuje grafikę :(
Jutro zrobię screena.
"Urok cichych, spokojnych miejsc, majestat srebrnego księżyca i gwiazd... Gdzie wędrowiec widzi piękno wschodów i zachodów słońca w głuszy, nietkniętej ludzką stopą i kaczą płetwą. Miejsc, które zmienia tylko upływ czasu."
KamilSz96

Postprzez Mateusssz » N wrz 19, 2010 7:06 pm

Polecam betę FF 4.0. piękna przeglądarka. btw - wydaje mi się że było.
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz

Postprzez Kwalutek » Pn wrz 20, 2010 1:33 pm

KamilSz96 napisał(a):Ja bardzo lubię Firefox no ale mi się zepsuł :/ Kwalutek jak masz opere to ja mam pytanie :D Nie wiem czemu, ale wszystkie wyrazy jakie pisze w odpowiedziach podkreśla na czerwono jakby wszystkie były błędne :?: Aha no i jeszcze opera mi gdzieś tak rozmazuje grafikę :(
Jutro zrobię screena.

Prawdopodobnie, masz wybrany wybrany inny język (a nie polski). Naciśnij sobie prawym klawiszem myszy na pole tekstowe najedź na "Słowniki" i wybierz polski.

PS: W najnowszej wersji tak jest.
Kwalutek

Postprzez rav815 » Pn wrz 20, 2010 1:44 pm

Używałem firefoxa i operę, ale estetyka trochę mi nie odpowiadała więc przeniosłem się na google chrome i jestem bardzo zadowolony
rav815
Bo$$ of Beagle Boy$

Postprzez niejaki don jm » Wt wrz 21, 2010 5:00 pm

Opera, ale FF 4 pociąga mnie i to bardzo :D (może ściągnę)
niejaki don jm
Byłem hardkorem ;)

Imię: Jacek

Postprzez Mateusssz » Cz wrz 23, 2010 5:30 pm

Jedyne co ma fajne Opera to obsługa CSS na 100%. FF 4 ma bodajże 99%, 3 - 75%(?). Tak to opera nie oferuje nic ciekawego, FF jest lepsze ;) Chrome jest dla ludzi, którzy oczekują jedynie szybkiego przeglądania sieci, bez wielu opcji zmiany, toteż Chromium OS zapowiada się przeciekawie na netbooki :).
Pzdr.
Mateusssz

Postprzez niejaki don jm » So wrz 25, 2010 8:56 am

Mateusssz napisał(a):Jedyne co ma fajne Opera to obsługa CSS na 100%. FF 4 ma bodajże 99%, 3 - 75%(?). Tak to opera nie oferuje nic ciekawego, FF jest lepsze ;) Chrome jest dla ludzi, którzy oczekują jedynie szybkiego przeglądania sieci, bez wielu opcji zmiany, toteż Chromium OS zapowiada się przeciekawie na netbooki :).
Pzdr.

No nie do końca. IMO jedyne czego nie ma Opera to personalizacji (no dobra widgety są, ale mało w nich ciekawych bajerów) i FireBuga ;) (dobrze mówię? - dawno nie interesowałem się FF )
A chrom i tak jest wolniejszy od Opery :D
niejaki don jm
Byłem hardkorem ;)

Imię: Jacek

Postprzez Mateusssz » So wrz 25, 2010 11:52 am

Jak dla mnie nie, zależy na co wchodzisz i jaką masz wersję Chrome'a. A FireBug się przydaje, fajnie się na tym hackuje stare strony www ;>
Mateusssz

Postprzez KamilSz96 » So lut 12, 2011 10:28 am

Nie chcę tworzyć nowego tematu, więc napisze swój problem tutaj. Nie działają mi na żadnej przeglądarce odcinki np. naruto na każdej stronie (Wyskakuje video not found or access denied) i na pewno jest to wina przeglądarki, bo jednym działa, a mi na przykład nie. Próbowałem na Firefoxie, Explorerze, Google Chrome, Operze i nic.
Mam najnowszy adobe flash player. No po prostu nie wiem co robić.
KamilSz96

Postprzez Mateusssz » So lut 12, 2011 1:59 pm

Problem to "Nie znaleziono pliku video albo brak dostępu", tak więc jest możliwe, że po prostu nie masz uprawnień do oglądania tych odcinków... Chodzą ci filmiki z YT?
Mateusssz

Postprzez KamilSz96 » So kwi 30, 2011 6:58 pm

Problem leżał nie po mojej stronie, lecz serwisu, z których te filmiki pochodzą. Teraz stanąłem przed mniej poważnym problemie, ale jednak. Otóż nie potrafię włączyć opcji WebGl (chciałem włączyć google body) Ściągłem specjalnie Firefox 4, ale i tak nie działa. Próbowałem dawać w about:config wszystkie opcje z webGl na true, ale i to nie pomogło. Oprócz tego próbowałem jeszcze w google chrome i operze.
KamilSz96

Postprzez Famous » So kwi 30, 2011 7:41 pm

Używam Mozilli Firefoxa. Wcześniej używałem Opery, ale coś się w niej takiego zrobiło, że pasek z adresem strony nie wyświetlał adresów. I ja i mój starszy brat nie mogliśmy niczego zrobić, więc przerzuciliśmy się na Firefoxa :scrooge: .
"Oszczędnością i pracą kaczki się bogacą"
Obrazek
Famous

Imię: Damian

Postprzez Szympi » N lut 26, 2012 4:11 pm

Ja korzystam z Firefoxa i jestem zadowolony. ;) Ma fajne opcje, jest miły w obsłudze, jestem po prostu przyzwyczajony. Nie mam tej najnowszej wersji, bo wygląda brzydko, mam starą, dobrą wersję. ;)
Spójrz na gwiazdy. To z nich patrzą na nas wszyscy władcy z przeszłości. Jeśli będziesz samotny, nie zapomnij, że ci królowie pośpieszą ci z pomocą. I ja także.
Szympi

Imię: Szymon

Następna strona

Powrót do Rozmówki