Konkurencja;)

...czyli sprawy nie-disneyowe widziane oczami Disneymaniaków...

Postprzez Gilraina » Wt lis 01, 2005 6:47 pm

Mi kilka razy zdarzyło się znaleźć na Allegro jakąś "Anastazję" lub "Mustanga z Dzikiej Doliny" podpisane jako filmy Disney'a. Nie wymagam od przeciętnych ludzi, żeby orientowali się, który film jest której wytwórni, ale czasem to wygląda śmiesznie :wink:
"Pragnę być tą, za którą walczyć chcesz..."
Gilraina

Postprzez Pahan » So kwi 15, 2006 7:21 pm

A jeśli chodzi o seriale animowane np. z Cartoon Network?

Ja bardzo lubie te które tworzy Genndy Tartakovsky m.in:

Samuraj Jack - niestety już nie ma :cry: szkoda, bo według mnie to arcydzieło z dziedziny animacji przygodowej :P

Laboratorium Dextera - jest niewiele odcinków których nie widziałem - to jeden z moich ulubionych seriali animowanych.

Wojny Klonów - doskonałe uzupełnienie gwiezdnej sagi - lecz nie widziałem wszystkich odcinków. Największe wrażenie zrobiła na mnie ostatnie, trzecia seria (5 odcinków po 12 minut każdy).

Oprócz Tratakovsky'ego to jeszcze bardzo lubie Johnny'ego Bravo.

Natomiast nie lubie Atomówek :x
Ostatnio edytowano So sie 02, 2008 3:35 pm przez Pahan, łącznie edytowano 2 razy
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Meriones Minor » So kwi 15, 2006 8:00 pm

Mi się bardzo podobało odcinkowe "Wodnikowe Wzgórze" (ma świetny soundtrack, tak swoją drogą, polecam ;) ). Szkoda, że już nie leci :?.
Poza tym strasznie lubię South Park, Schin Chana i Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster :D
"Cały świat będzie ci nieprzyjazny, Książę o Tysiącu Wrogów, i ktokolwiek cię schwyta, zabije cię"
~Richard Adams, "Wodnikowe Wzgórze"
Meriones Minor

Imię: Marta
GG: 2200395

Postprzez Gilraina » Śr maja 03, 2006 4:42 pm

Ostatnio oglądałam "Ostatniego Jednorożca" i szczerze polecam. Ciekawa historia - niby banalna, ale jednak oryginalna, i śliczna muzyka zespołu America :wink: I ile gwiazd w obsadzie: Mia Farrow, Jeff Bridges, Christopher Lee...
Gilraina

Postprzez Hyzio » Pt maja 05, 2006 3:30 pm

Pahan napisał(a):A jeśli chodzi o seriale animowane np. z Cartoon Network?

Ja bardzo lubie te które tworzy Genndy Tartakovsky m.in:

Samuraj Jack - niestety już nie ma :cry: szkoda, bo według mnie to arcydzieło z dziedziny animacji przygodowej :P

Laboratorium Dextera - jest niewiele odcinków których nie widziałem - to jeden z moich ulubionych seriali animowanych.

Wojny Klonów - doskonałe uzupełnienie gwiezdnej sagi - lecz nie widziałem wszystkich odcinków. Największe wrażenie zrobiła na mnie ostatnie, trzecia seria (5 odcinków po 12 minut każdy).

Oprócz Tratakovsky'ego to jeszcze bardzo lubie Johnny'ego Bravo, oraz "Ed, Edd + Eddy"

Natomiast nie lubie Atomówek :x

Wszystko bardzo podobne do mnie tylko wogóle nie pamiętam Wojny Klonów. Natomiast Laboratorium Dextera to moja najulubieńsza kreskówka świata.

Tak ogólnie moim zdankiem to CN jest znacznie lepszy od Jetixa. :mrgreen:
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

GG: 0

Postprzez Pahan » Pt maja 05, 2006 6:18 pm

Zgadzam się! Jetix to (censored) :)
Pahan

GG: 2266241

Postprzez mentor » Śr lis 08, 2006 11:22 pm

Z CN lubię te bajki, które oglądałem, gdy miałem z 5 lat. Czyli Scooby-Doo, Jetsonowie, Flinstonowie. A z Jetix to lubię Dzieciaki z klasy 402, Ach, ten Andy! i Świat Według Ludwiczka.
Story in a game is like a story in a - movie. It's got to be there, but it's not important.
~John Carmack
mentor
(dawniej kaczorex)

Postprzez rysownik » Cz lis 09, 2006 11:39 am

Ja z CN już chyba nic nie lubię. Z Jetix to samo co mój poprzednik.
rysownik

Imię: Agata

Postprzez Kubusubu » Cz sty 04, 2007 4:31 pm

Ja bardzo lubie filmy Dream Works (Shrek,Rybki z ferajny,Mustang z dzikiej doliny),serię krótkometrażowek Looney Tunes i seriale animowane na nich oparte (Sylwester i Tweety na tropie,Kaczor Dodgers),oraz kreskówki Bruce'a Timm'a i "spółki" na podstawie komiksów DC Comics (Batman:TAS,Superman:TAS,Justice League Unlimited)

Gilraina napisał(a):
kiedys fajne byly tez "warner bros." np.te wszystkie kroliki bugsy

Ja ich nie lubię. Z tego co pamiętam, zawsze były potwornie idiotyczne. Widać, że są one przeznaczone tylko i wyłącznie dla dzieci :?

Looney Tunes jest tak samo idiotyczne jak krótkometrażowki Disneya :roll: .
Kubusubu

Postprzez Gilraina » Cz sty 04, 2007 4:39 pm

Wiem. I dlatego nie lubię krótkometrażówek Disneya :roll: (nie zabijajcie mnie)
Gilraina

Postprzez Kubusubu » Cz sty 04, 2007 4:50 pm

Szczere ?? Ja też.Już wolę Looney Tunes
Kubusubu

Postprzez lis » Cz sty 04, 2007 5:01 pm

Chyba nie widzieliście zbyt wielu krótkometrażówek obu wytwórni, skoro twierdzicie, że są "tak samo idiotyczne". Ani tak samo, ani tym bardziej idiotyczne.
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Postprzez Kubusubu » Cz sty 04, 2007 5:20 pm

Trochę źle się wyraziłem jak dla mnie te kreskówki są idiotyczne w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) .Cenie je a doskonałą animację,muzykę i w ogóle za perfekcyjne realizację,oraz za humor.Fakt,nie widziałem bardzo dużo disneyowkich krótkometrażówek,ale na tyle dużo aby mieć na ich temat pojęcie,a Looney Tunes oglądałem większość jakie powstały.
Kubusubu

Postprzez tapir » Cz sty 04, 2007 5:28 pm

Ja nie przepadam za looney toons, ale z to uwielbiam silly syphonies. Dla mnie większość tych krókometrażówek, to małe arcydzieła, np. takie stare (te najstarsze) świnki trzy.
tapir

Postprzez Retlaw » Pn sty 15, 2007 1:31 pm

lis napisał(a):Chyba nie widzieliście zbyt wielu krótkometrażówek obu wytwórni, skoro twierdzicie, że są "tak samo idiotyczne". Ani tak samo, ani tym bardziej idiotyczne.

Mati masz racje jeśli chodzi Ci źe krótkometrazówki Disneya nie są idiotyczne to się zgadzam z pełną aprobatą :-] Krótkometraźówki Disneya są zazwyczaj na dużo ambitniejszym pozomie (chodz nie zawsze) niz długie metrarze, PIXAR robi świetne krótkometraźówki, np ostatnia One band man czy coś takieo, ablo ten film który Disney realizował z Salvadorem Dali.

Ale się rozpisałem, no to powinien byś osobny temat

I tak w sprawie tego czy przemoc bierze się z kreskówek, moźe nie z takich jak królik Bugs, ale na pewno z współczesnych, mrocznych filmów typu źli zabijają dobrych, a dobrzy zabijają za to złych i tak w kółko
this time the magic is real
http://lucasfilm.pl/
http://www.beelive.pl
http://www.studioant.pl - tym się zajmuję :-]
Retlaw

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmówki