Forumowicze o Forumowiczach :)

Tu można się przedstawić innym użytkownikom, złożyć życzenia etc.

Forumowicze o Forumowiczach :)

Postprzez Slawek777 » N mar 16, 2008 1:54 pm

W tym temacie możecie wypowiedzieć swoje zdanie o innych użytkownikach tego forum :) Zapraszam :D

A więc zacznę...[Resztę dopisze kiedy indziej] :lol:

Hyzio - Miła,sympatyczna osóbka... :)
Fergus - Pisze fajne zrozumiałe tematy i posty :) Ogółem spox :D
Humperdink - Od razu zdawało mi się,że wie bardzo,bardzo dużo o sprawach związanych z Disneyem - doceniam to :)
Młody Skaut - Za sam Avatar ma u mnie pozytywną opinie hehe :D
Esio - Hm..trudno mi cokolwiek napisać...na początku za nim za bardzo nie przepadałem...teraz jest już chyba spox :?: :) :?:
Lis - Wzór administratora :)
Pahan - Za dużo o nim nie wiem ale po tym co pisze zdaje mi sie,że miła z niego osóbka... :D

To na tyle...innym razem dopisze resztę..bo aktualnie strasznie się spieszę i nie ma zbytnio czasu....chociaż nie wiem o Was jeszcze za dużo..ale jednak postanowiłem wystawić już swój komentarz na Wasz temat..zobaczymy jak potoczy sie dalej...Mam Was na oku :lol::lol::lol:
Pozdrawiam :)
"Czas to pieniądz...a pieniądz to więcej niż czas." - Edgar Allan Poe
Slawek777
"Czas to pieniądz"

Postprzez lis » N mar 16, 2008 2:15 pm

Nie będę dyskutował nad sensem założonego tematu ani tym bardziej rozwijał jego wątku; chciałbym jedynie zauważyć, że jego tytuł powinien brzmieć "Forowicze o forowiczach". :)
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Postprzez Slawek777 » N mar 16, 2008 2:24 pm

A moim zdaniem tytuł tematu jest napisany poprawnie...:)
"Czas to pieniądz...a pieniądz to więcej niż czas." - Edgar Allan Poe
Slawek777
"Czas to pieniądz"

Postprzez Sknerus Mckwacz » N mar 16, 2008 2:31 pm

Sknerus Mckwacz
Sowizdrzał

Imię: Przemek
GG: 4828934

Re: Forumowicze o Forumowiczach :)

Postprzez Lugęg » So sie 29, 2009 11:46 am

Scarpomaniak:
Przesiaduje tylko na stronach z KD i szuka nowych okladek i innych dupereli z tym zwiazanych. Potem dodaje maly opisiki, ze nie odpowiada za zmiane w ramowce. O i po kazdym zdani stawia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maniakdonald:
Tu już jest trochę lupiej, chociaż po wypoeiwdziach widać, że dzieciak, nienawidzi niemców. Wypisuje do mnie jakieś dziwaczne wiadomości, życie dziecko, zycie.
Fergus:
MAilauje do pani Rutke. Duzo wie o KD, lubie go. Jeden z pożądniejszych userów, zasluguje na range modernizatora. Pożadnie odwala swóją robote.
Arcer:
Troche przemodrzaly. lubi motory. Na range moze i zasłużył ale wole fergusa. Nieufny, ale śmieszne zdjęcie dodał w użytkownikach.
Mateuszzzzz:
Ciegla zaklada strony o KD i download. Kocha dona. Ale z tym downloadem przesadza w koncu jest to nielegealne, panowie! Coś tam wie o HTML.
jupix:
Ten to lubi bajki i to konkretnie bajki, a ne filmy animowane. Wcześniej tworzyl bezsensowne temety jednak po zwruceniu mu uwagi wzioł się za jakość pisanych postów.
Hyzio:
Zawsze lubiałam jego posty. Szkoda że już sie nie udziela, pewnie przeszedl na tube8 w koncu ma juz chlopok swój wiek.
Semmko:
Poządny człek udziela sie na forum, pisze dlugachne posty, ktorych i tak nikt prawie nie czyta, bo litery sie zleawają. Używa mądrych słow, których dzieci nie rozmieją.
niejaki don jm:
Zakłada nikomu niepotrzebne temaciory, które ozdabia jego piękny avatar. Nie podał wieku ale poewnie coś koło 10 wiosen. Napisał zbyt mało postów by go oceniać.
Sknerus kontra:
Avatar ma już lepszy, ale rysunki tragiczne jak mozna miec 11 lat i tak ochydnie rysować? Pytam sie. Dobrze że chociaż dobiera fajne scenariusze od lubianych userów.
esio:
Tago też lubie. Czasem pojedzie po userach (co niektórzy myślą, że skaradziono mu konto, ale to nieprawda) cieszę sie że ktoś oprócz mnie potrafi powiedzieć prawdę.
fan kaczek:
Był u naszych forgów - Zdrada! (ironia) Posiada ciekawy numer gadu, a w profilu pokazuje całą dupę. Najaktywniejszy w temacie urodziny, widaćże lubi pisać o disney'u.
WDCmaniak:
Ło wiek powyzej sredniej na DP.pl Wielki fan barksa, i równie wielki antyfan rosy. Połowa userów pewnie nie kuma czemu ma taki nick, ale spoko. Lubi tł€maczyć stara nieciekawiące nikogo komiksy. Dobrze że odszedł.
Brat Be 761:
Do taj pory nie wiadomo czy umie dodać (dobrze) indeks z komiksami. NAwet o 5 rano wstanie, żeby pierwszemu dodać ten indeks, ale jak to zrobi nie jest już ważne...
Mateusz Kubiak:
Typowy pirat, skanuje komiksy i prosi innych żeby skanowali mu kaczorka. Chyb ma wyrzuty sumienia, bo dodał pajacyka w podpise. Również jak kolega wyżej ma problemy z inducksem, dodaje tycu, tyci skany.
Lone Star:
Razem z niejakim fanem kaczek pracuje nad komiksami. Skaryż sie teraz że jego scenarzysta zakłada temat bez jeko zgody i, że ten każe mu opisywać co gdzie kiedy robi. Komiks ma sie ukazać pod koniec wakacji. Trzymamy za słowo.
lis:
Z adminem lepiej nie zadzierać (jeszcze mnie zbanuje, ale zawże moge założyć sobie konto - Gulgę), lecz mimo wszystko wydaje się spoko. Ma dużą wiedzę i sporo komiksów z KD.
Pahan:
Coś mi dopisał w poprzednim poście i zamknął go. Kolejny modzik, dovbrze wykonujący swóją robotę (może za dobrze). widział timona i pumbę idąch po złej stronie ścieżki.
Jeśli chcesz znaleźć się w moim rankingu lub abym dopisał kogoś/coś o kimś wal na PW! Szukałem w tematch różnych elitarnych userów, ale nie każdego udało mi sie znaleźć.
Lugęg

Postprzez Gęgul » So sie 29, 2009 11:49 am

WDCManiak nie odszedł. Przedwczoraj miał nawet urodziny, i się wypowiedział...

Dobrze że chociaż dobiera fajne scenariusze od lubianych userów.

Fajne? Dzięki :mrgreen:
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor
GG: 0

Postprzez Lone Star » So sie 29, 2009 12:02 pm

Lugęg - małolat(a?) próbujący(a?) udawać dorosłego. Dobrze się nie zarejestrował(a?) a już komentuje użytkowników ;P ??

WDCmaniak:
Ło wiek powyzej sredniej na DP.pl Wielki fan barksa, i równie wielki antyfan rosy. Połowa userów pewnie nie kuma czemu ma taki nick, ale spoko. Lubi tł€maczyć stara nieciekawiące nikogo komiksy. Dobrze że odszedł.

Najpierw naucz sie ortografii, a potem oceniaj ludzi
Sknerus kontra:
Avatar ma już lepszy, ale rysunki tragiczne jak mozna miec 11 lat i tak ochydnie rysować? Pytam sie. Dobrze że chociaż dobiera fajne scenariusze od lubianych userów.

Może ty nam coś narysujesz, a my skrytykujemy twoje komiksy? :D
Może i niektóre, twoje opinie użytkowników wydają się tak głupie że aż zabawne, ale mam radę.
1. Napisz przynajmniej 50 sensowynch i tematycznych
2. Poznaj bliżej userów
3. Dopiero potem ew. ich oceniaj...

Pozdro, Lone Star
Pozdrawiam, Lone Star
“Tajemnicą długiego życia jest czerpanie przyjemności ze swej pracy.” Carl Barks
“Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.” James Dean
Pierwsza polska strona o Flintstonach
Lone Star
Fan Barksa

Imię: Artur

Postprzez Lugeg » So sie 29, 2009 12:12 pm

Lone Star napisał(a):1. Napisz przynajmniej 50 sensowynch i tematycznych
2. Poznaj bliżej userów
3. Dopiero potem ew. ich oceniaj...

Pozdro, Lone Star

1. 50 sensownych i tematycznych... czego? (ta wiem posty)
2. - 3. Jestem na forum od dlużeszego czasu, dopiero niedawno się zarejestrowałem.
Gęgul- nie ma za co.
Lugeg

Postprzez Mateusssz » So sie 29, 2009 12:26 pm

Pierwsza sprawa - popracuj nad ortografią. Słownik ortograficzny to nie twój wróg, szczególnie że za 2 dni rozpoczyna się szkoła.

Druga sprawa - widzę, że uczepiasz się zawsze jednej sprawy, jednego większego postu. Nie rozumiem twojej empatii do Arcera (swoją drogą miły facet, nie wiem co od niego chcesz ;)), WDCManiaka (jego nick jest nawiązaniem do jego prac, a nigdy nie powiedział że nie lubi Rosy, tylko że szkoda, że młodsi i starsi użytkownicy nie doceniają starszych klasyków. I wcale mu się nie dziwię - wymień chociaż 3 komiksy Gottfredsona nie korzystając z INDUCKS. Trudne, co nie?). I w ocenie Scarpomaniaka wystarczyło by dać jedno słowo "wykrzyknik" niż dziesiątki "!!!".
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Postprzez Gęgul » So sie 29, 2009 12:49 pm

Po kiego diabła stworzyłeś dwa konta (Lugęg, Lugeg) ? Sztucznie zawyża to statystykę...
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez Lugeg » So sie 29, 2009 12:53 pm

Opinie o userach są moje, subiektywne. Co to błędów pisałem na szybko. Nie sztuką jest mić liska, który za ciebie podkreśla błędy na czerwono - przed komputerem każdy może być mistrzem ortografii, czy czegoś innego. A czemu czepiacie się tak moich postów? Superkwęk - meho również pisał błędnie i tak szybko mu tego nie wypomniano.
Superkwęk - meho napisał(a):No wlasnie ju7z za niedlugo w kinach, jak uz nie teraz. Nie bede pisla recenzji. Juz widze ze Jakijajach zaciera rece. :D

Gęgul - nie mam już dostępu do tamtego konta. Tego nie zrobiłem specjalnie. Spokojnie.
Lugeg

Postprzez Mateusssz » So sie 29, 2009 12:58 pm

Superkwęk - meho również pisał błędnie i tak szybko mu tego nie wypomniano.
Wypominano, wypominano. Poczytaj jeszcze więcej.

Nie sztuką jest mieć liska, który za ciebie podkreśla błędy na czerwono - przed komputerem każdy może być mistrzem ortografii,

Masz z tym problem - czemu sobie nie zainstalujesz Firefoxa?
Sam używam FF nie ze względu na ortografię (piszę raczej bezbłędnie), lecz na wspierane standardy w 100%
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Postprzez Lugeg » So sie 29, 2009 1:02 pm

Mam firefoxa, ale przecież nie będę poprawial wszystkoich błędów. Nie każdy idealnie pisze na klawiaturze bez patrzenia, więc wybacz.
Lugeg

Postprzez Brat Be 761 » So sie 29, 2009 2:31 pm

Tak, nie ma to jak oceniać użytkowników, bo kilku ich postach.
A takie pytanko - czemu nie chcesz poprawiać wszystkich błędów? Coś się stanie, jak je poprawisz? Wszystkie szczeniaczki zginą? ;(
Brat Be 761
D'Oh!

Imię: Igor

Postprzez Lugeg » So sie 29, 2009 2:47 pm

Nie poprawie postów bo mi się zwyczajnie nie chce, a poza tym Twoja elokwencja intelektualna nie dorównuje dalszym aspektom naszej rozmowy.
Lugeg

Następna strona

Powrót do Użytkownicy