" Kaczor Donald i przyjaciele "

Tu można się przedstawić innym użytkownikom, złożyć życzenia etc.

" Kaczor Donald i przyjaciele "

Postprzez DONAld » Cz sty 10, 2008 11:07 am

Zacząłem pisać książkę ( oczywiście obrazkową ) o Donaldzie i jego przyjaciołach . Może uda mi się zakończyć to sukcesem. O to spis rozdziałów , które na razie narysowałem
1. Malu , Malu - Właściwie trudno to nazwać rozdziałem (1. str.) Do Donalda przychodzi malarz i powiedzmy...popuścił wodze fantazji.
2. Bogactwo w małym palcu -W skarbcu $knerusa nie mieszczą się pieniądze. Ktoś wpada na pomysł , aby go przebudować ... na wielką pięść. W zamian za odpuszczenie długów ;)
3. Trans - Kwak - Donald zostaje porwany przez statek kosmiczny , ale ma genialny plan. Czy może się powiedzie ?
4. Pechowa wygrana - Tym razem nasz znajomy wygrywa 6 w " Co to lotku" . Nie zapominajmy , że Donald nie należy do szczęśliwców

Narazie to tyle jak uzbiera się trochę to postaram się umieścić ( nie mam skanera , ale aparat)
Obrazek
DONAld
Kaczor o dwóch dziobach

GG: 0

Postprzez Slawek777 » Wt lut 05, 2008 12:13 pm

Ciekawie się zapowiada.Życzę sukcesów :) Ja też zacząłem teraz pisać takie historyjki o Donaldzie i spółce.Pierwsza z nich to "Donald na Madagaskarze" mam już 15 stron ale nie wiem czy coś z tego wypali. Pozdrawiam :)
Slawek777
"Czas to pieniądz"

Postprzez DONAld » Wt lut 05, 2008 1:52 pm

Dzięki Slawek777 , ale nie ma się zbytnio czego spodziewać , bo ja nie rysuje zbyt ładnie . Prace teraz jakby trochę stanęły . Mam nadzieję , że w czasie ferii ożyją ;)
Obrazek
DONAld
Kaczor o dwóch dziobach

GG: 0

Postprzez Slawek777 » Wt lut 05, 2008 2:33 pm

Ważne żeby była dobra fabuła ;)
Slawek777
"Czas to pieniądz"

Powrót do Użytkownicy