A może by tak coś o sobie? :)

Tu można się przedstawić innym użytkownikom, złożyć życzenia etc.

Re: A może by tak coś o sobie? :)

Postprzez niejaki don jm » Pt sty 08, 2010 7:21 pm

Rybarota napisał(a):
niejaki don jm napisał(a):BlOgGaSSeQ sWojOM DroGą besSSSt :)

nNoOo Aa jAAkszSzE/// AaajĆĆć!!!

SoRrY rZę zApOooomńał o AAaajĆĆć :cry:

niejaki don jm napisał(a):No miło mi, że wyjeżdżasz. Mniej tRollUF bENdŹe ;)

Ofsz ttYY nJeEe OtRruszszZZniaAsZ PoKeEEm00OnA oTT TroolLLaaA? AjĆĆĆ

NoM soRRy zupa z WegEtejBuls, a WłAŚciWjej borscht (BaRscZ) mi zaszkodził. IdEm o tym SaY my MoTCher :D

Dobra, sorry za wyższy tekst. Nie mogłem się powstrzymać :P

Chodzi mi o to że jeśli będziesz pisać podobnym pismem jakie ja z ndjm zaprezentowaliśmy to z pewnością nikt Cię tu ni będzie szanować i będziesz pośmiewiskiem. Jak ktoś już kiedyś wspomniał "To jest profesjonalne forum".

Ja też przepraszam, ale musiałem wylać swoje łzy - dzisiaj na wuefie omal nie trafiłem do kosza, i dobrze, że nie trafiłem, bo to był nasz kosz. Tj. Mój i TommOÓÓsia :)
niejaki don jm
Byłem hardkorem ;)

Imię: Jacek
GG: 0

Postprzez mrówka » N lut 14, 2010 9:56 pm

Jestem tu nowa, więc wypadałoby się przywitać!:)
Asia, zwana też Mrówką! Mam 20lat, okres mojego dzieciństwa przypada, więc na ,,złoty wiek" twórczości Disney'a, nie ma innego wyjścia, muszę być disneyomańaczką! Te produkcje to moja pasja, wielka miłość od kołyski(przypuszczam, że aż po grób! Oczywiście mam wiele innych zainteresowań, ale o tym może nie tu i nie teraz!
Cieszę się, że trafiłam do grona ludzi, którzy podzielają moją fascynację!
¿Qué será? Quiero saber
Pronto, ¿qué será? Quiero saber
Con emoción ya mi sueño quiero ver
Mi corazón quiere ya saber
mrówka

Imię: Joasia
GG: 202696

Postprzez pimpoke » Pn lut 15, 2010 1:13 pm

To ja się przedstawię. Uwaga ten tekst jest długi!
eeeem... no to jestem ja :P
Lubię motoryzacje, kaczora donalda, gry karciane, no iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
e nie wiem :P. Może mi przyjdzie cos do głowy
Długi tekst no nie?
A no jeszcze jestem akwarystą i interesuję się oceanem :P
Unclescrooge-nick darkai

Prowadzący grę "Kieruj Imperium McKwacza Edycja II"
Można wygrać ciekawe nagrody niespodzianki :)
pimpoke

Postprzez Verbaclous » Pn lut 15, 2010 2:03 pm

Długi tekst no nie?

Nie.
Verbaclous

Postprzez pimpoke » Pn lut 15, 2010 7:33 pm

Długi tekst no nie?

Nie.

Też tak Przypuszczam
Unclescrooge-nick darkai

Prowadzący grę "Kieruj Imperium McKwacza Edycja II"
Można wygrać ciekawe nagrody niespodzianki :)
pimpoke

Postprzez Rybarota » Wt lut 16, 2010 3:06 pm

pimpoke napisał(a):iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Witam nowego użytkownika. Mam taką radę, nie pisz takich tym sposobem na przyszłość ;)
Każde motto jest dobre w zależności od sytuacji.
Bo kto umarł, ten nie żyje...
Rybarota
Twarz Netii

Postprzez Retlaw » Cz kwi 01, 2010 9:01 pm

Salinas napisał(a): Twój wiek czuję się jakoś lepiej, bo jestem niewiele od Ciebie starsza :) w każdym razie dalej pierwszą cyfrą mojego wieku jest "2" więc może aż tak źle ze mną nie jest :)

Salinas może późno o tym piszę, ale wiesz tu jest wiele osób po dwudziestce, a nawet bardziej przed trzydziestką :-]
this time the magic is real
http://lucasfilm.pl/
http://www.beelive.pl
http://www.studioant.pl - tym się zajmuję :-]
Retlaw

Postprzez Monica » So kwi 03, 2010 7:44 am

Retlaw napisał(a):
Salinas napisał(a): Twój wiek czuję się jakoś lepiej, bo jestem niewiele od Ciebie starsza :) w każdym razie dalej pierwszą cyfrą mojego wieku jest "2" więc może aż tak źle ze mną nie jest :)

Salinas może późno o tym piszę, ale wiesz tu jest wiele osób po dwudziestce, a nawet bardziej przed trzydziestką :-]

Dołączę więc do waszego szacownego grona "po 20" :) Już od jakiegoś czasu przeglądam to forum, ale dopiero dzisiaj przyszedł czas na pierwszego posta :wink: Dlatego też witam wszystkich.
P.S. Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych :D
Monica

Postprzez osses » Pt maja 21, 2010 1:52 am

Witam wszystkich.

Sam nie wiem dlaczego tak późno trafiłem na to forum,ale lepiej późno niż wcale.

Jestem Osses,imię nieważne,odkąd pamiętam wszyscy nazywali mnie po nazwisku i tak już zostało.

Mam 26 lat,urodziłem się i mieszkam w Poznaniu.Tak,to znaczy że nie chodziłem do gimnazjum,omineły mnię też pokemony i inne wynalazki = zostałem przy Donaldzie. W skrócie - jestem stary.Prywatnie robię dużo rzeczy,zajmuję się dość intenstywnie muzyką,ale to innym razem.

Donalda czytam praktycznie od początku,będzie już prawie 20 lat.Przez te wszystkie lata kolekcja powiększała się i kurczyła(zwłaszcza Donaldy i Donaldy i Spółki którę to jak pewnie wiecie,przy częstym czytaniu i przekładaniu z miejsca na miejsce,niszczą się szybko,Giganty wytrzymują tę próbę czasu znacznie lepiej)ale ostatnimi czasy staram się uzupełniać jej braki ,co idzie całkiem nieźle(głównie giganty i DiS(biorąc pod uwagę że to tylko 43 numery,zadanie łatwiejsze)).
Komiksów myślę że nie przestanę już czytać nigdy,czego sobie i Wam życzę.Mam też nadzieję że uzupełnie niedługo braki.

Mam nadzieję że nie będe tutaj najstarszą osobą ,pozdrawiam

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
osses

GG: 4695274

Postprzez Retlaw » Pt maja 21, 2010 8:55 am

Zapewniam cię Osses, iż na pewno nie jesteś najstarszy, a to forum ma sporo dorosłych użytkowników :-] Witamy serdecznie :classic: i zapraszamy do dyskusji
this time the magic is real
http://lucasfilm.pl/
http://www.beelive.pl
http://www.studioant.pl - tym się zajmuję :-]
Retlaw

Postprzez KamilSz96 » N sie 15, 2010 5:46 pm

Na forum już trochę jestem, ale się jeszcze nie przedstawiłem, więc pomyślałem, że już najwyższy czas.
Imię: Kamil
Lat: 14
Kraj: Polska
Województwo: Małopolska
Miasto(właściwie to wieś): Spytkowice
Kolekcja komiksów: Click
Zainteresowania: Astronomia, komiksy, filmy, kreskówki, anime, gry komputerowe, gra na keyboardzie.
Top 5 komiksów(kolejność losowa): Miłość i Praca Sknerus się żeni W sekrecie Ogniem i dzidą/Prehistoryczny szpieg Wielki wyścig
Ulubiona postać: Sknerus
Ulubiona trójka filmów Disneya: Zakochany Kundel, Lis i Pies, Planeta Skarbów
Ulubione kreskówki: Niezwykłe przypadki Flapjacka (super kreska), Oggy i Karaluchy, Zwariowane Melodie
Ulubione anime: Naruto, Naruto Shippuuden, Dragon ball Z
Ulubiona gra komputerowa: cała seria Grand theft auto
Ulubione Książki: Ulysses Moore, Hobbit.
Może później jeszcze coś dopisze, bo teraz nic mi już nie przychodzi na myśl.
"Urok cichych, spokojnych miejsc, majestat srebrnego księżyca i gwiazd... Gdzie wędrowiec widzi piękno wschodów i zachodów słońca w głuszy, nietkniętej ludzką stopą i kaczą płetwą. Miejsc, które zmienia tylko upływ czasu."
KamilSz96

Imię: Kamil

Postprzez ptt » Pt wrz 03, 2010 8:18 pm

Już jakiś czas temu zarejestrowałem się na forum i pasuje się kiedyś przywitać, a myślę, iż najlepiej jest zrobić to tutaj, więc: Serdecznie wszystkich witam! :)
a, piotrek jestem.
ptt

Imię: piotrek
GG: 6458200

Postprzez archie53 » So wrz 25, 2010 4:31 pm

Cześć, jestem Arkadiusz Paruch. Mam 9 lat. Bardzo lubię Disneya. Dlatego dołączyłem do tego forum. :lol: Moją pasją jest czytanie,[jestem szkolnym molem książkowym :lol: ]. Marzę by być perkusistą. Mam w szkole same szóstki i jestem sekretarzem szkolnego samorządu. Kupuję komiksy od 2007. Jestem młodym kaczkofanem. Słucham rocka. Ubieram się na czarno, mam nawet tapir. Uwielbiam jeździć na rowerze. Mam w domu bibliotekę. Mam kartę w dwóch bibliotekach. A teraz anegdota: kiedy miałem skończyć rok, a mój ojciec jeździł Nysą, :lol: moja matka zauważyła pewną twarz w oknie, myślała że ojciec kogoś podwiózł, to byłem ja i przeglądałem egzemplarz "Rzeczypospolitej". A, zapomniałem mieszkam w Kępie Nagnajewskiej, wsi koło Tarnobrzega. Interesuje się polskim i historią. Także wynalazkami i motoryzacją. Szczególnie Mercedesami i tirami.
Samodzielnie zepsute służy najlepiej.
archie53

Postprzez Poland » N paź 24, 2010 5:17 pm

Jeżeli chodzi o mnie to dane wyglądają następująco :
Imię: Krzysztof
Lat: 18
Kraj: Polska
Województwo: Małopolska
Miasto(właściwie to wieś): Trzciana
Kolekcja komiksów: brak
Zainteresowania: Media,Filmy i Eurowizja
Ulubiona postać: Sonny oraz Zack i Cody
Ulubione kreskówki: Niezwykłe przypadki Flapjacka (super kreska), Oggy i Karaluchy, Zwariowane Melodie
Ulubione anime: Naruto, Naruto Shippuuden, Dragon ball Z
Ulubiona gra komputerowa: Grand Theft Auto San Andreas
Ulubione Książki: geograficzne i historyczne
Poland

Imię: Krzysztof
GG: 7260161

Postprzez rafko4 » Wt lis 02, 2010 11:46 pm

Witam :donald: :scrooge:
Mam na imie Rafał i aktualnie mieszkam w Londynie
Trafilem na to forum poniewaz szukalem informacji o KD i postanowilem odnowic kolekcje Kaczora Donalda ktorego kupowalem jak byłem mlody,Narazie chcem miec all kaczory jakie wyszly w Polsce i pewnie w miedzy czasie bede dokladal jakies z innych krajow.Głownie bedzie mnie interesowal Kaczor (stare dobre czasy) lecz jesli wpadnie mi w rece jakis inny fajny komiks Disneya to moze sobie go kupie od tak bede mial sobie cos z dziecinstwa.

Pozdrawiam rafko4.
Ostatnio edytowano Pt lis 05, 2010 1:18 am przez rafko4, łącznie edytowano 2 razy
rafko4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Użytkownicy