A może by tak coś o sobie? :)

Tu można się przedstawić innym użytkownikom, złożyć życzenia etc.

Re: A może by tak coś o sobie? :)

Postprzez Marrrchevka » Cz sie 09, 2012 10:41 pm

Witam. Mam na imię Ewa i mam 18 lat. Interesuję się nie tyle ogólnie pojętą twórczością Disneya, co komiksami z Kaczorem Donaldem. Jakiś czas temu wpadłam na pomysł poszukania forum o tej tematyce, i tak oto trafiłam tutaj. Trochę przykro mi się zrobiło, gdy zobaczyłam, że lata świetności forum chyba niestety minęły i obecnie postów nie przybywa zbyt wiele (Ech, a liczyłam na ciekawe dyskusje :(), ale postanowiłam się zarejestrować i napisać chociaż kilka postów, skoro czytuję to, co zostało już na forum napisane. Napiszę więc co nieco o sobie. Mieszkam w Krakowie, we wrześniu zaczynam ostatni rok nauki w liceum (profil humanistyczny). Interesuję się literaturą (co najlepiej widać po moim pokoju, taka pół-sypialnia, pół-biblioteka :) Moi ulubieni autorzy to J. K. Rowling, Andrzej Sapkowski, Bram Stoker, Anne Rice, Charlaine Harris, J. R. R. Tolkien i Margit Sandemo), filmem (http://www.filmweb.pl/user/Marrrchevka), językami obcymi (uczę się angielskiego, niemieckiego i łaciny), fantastyką, muzyką (słucham przede wszystkim rocka i metalu) i, jak już wspominałam, od kilku lat kolekcjonuję komiksy (zbiór jest już całkiem pokaźny i cały czas się powiększa).
Mam nadzieję, że to tylko mój nieodłączny pesymizm i forum wcale nie chyli się jeszcze ku upadkowi, bo chętnie powymieniałabym opinie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach :) Pozdrawiam.
Mniej kija, więcej marchewki!
Marrrchevka

Imię: Ola
GG: 0

Postprzez Arcer » Pt sie 10, 2012 6:03 am

Każdy nowy użytkownik może poprawić sytuację, zresztą w ostatnich dniach dyskusje trwały w najlepsze, więc to tylko tak wygląda :).
Witamy na forum!
Arcer
el moderatoro

Postprzez Liessa » Wt paź 09, 2012 5:38 pm

Hej. Mam na imię Ula, mam 24 lata (tak tak, dinozaury wcale nie wyginęły), jestem z Włocławka. Z zawodu jestem dziennikarką i nauczycielką, teraz dokształcam się na studiach podyplomowych. Mimo "podeszłego" wieku, domu, męża i psa na wychowaniu, wciąż uwielbiam Disneya a rodzina uważa mnie zapewne za nieszkodliwą wariatkę (żeby w tym wieku takimi pierdołami się zajmować!). Trudno, muszą ze mną żyć ;)

Zanim dołączyłam do forum przeczytałam je od deski do deski, dużo się dowiedziałam, ale także sama mam dużo do powiedzenia. W związku z tym witam i z zapałem włączam się do dyskusji.
Liessa

Postprzez Pahan » Wt paź 09, 2012 5:43 pm

Witamy na forum i życzymy owocnych dyskusji. :)
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Dziobomir Gadułło » Pn lis 05, 2012 11:12 am

Witam!
Mam na imię Krzysiek, mam prawie 14 lat. Mieszkam w okolicy Wrocławia. Komiksami interesuje się mniej więcej od 3 lat, wcześniej okazyjnie kupowali mi je rodzice. Pierwszego "Gigant poleca" dostałem o ile dobrze pamiętam w wieku 7/8 lat...
Obecnie znam wszystkie swoje komiksy na pamięć i po obejrzeniu pierwszych dwóch stron mogę opowiedzieć całą historyjkę. :) Z okazji rejestrowaniu się na forum zamierzam znowu policzyć swoją kolekcję (zajmującą całą szafę). Oprócz komiksów interesuję się ( a w sumie interesowałem, bo jakoś mi przeszło) filmami, na kasetach (!) gdzieś mam nagrane wszystkie odcinki "Tarzana". Na forum trafiłem w sumie przez przypadek poszukując kontynuacji MegaGiga "Magią i Mieczem". :D Myślę, że będę gościł dosyć często na tym forum.
Pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano Wt lis 06, 2012 5:56 pm przez Dziobomir Gadułło, łącznie edytowano 1 raz
Dziobomir Gadułło

Postprzez Arcer » Pn lis 05, 2012 8:50 pm

Witamy na forum!
Dziobomir Gadułło napisał(a):Z okazji rejestrowaniu się na forum zamierzam znowu policzyć swoją kolekcję (zajmującą całą szafę).
Sugeruję wykorzystać Inducks, ułatwi Ci to zbieranie tych informacji w jednym miejscu (dział Moja kolekcja - działa po rejestracji).
Arcer
el moderatoro

Postprzez karrucz » Śr gru 12, 2012 8:00 pm

Cześć. Jestem Karol i jestem 22 letnim kaczkomaniakiem. :p Czytam Giganty i Kaczory Donaldy od kiedy pamiętam, więc czemu by o tym nie porozmawiać. :)
karrucz

Postprzez MoonArt » Śr gru 12, 2012 9:15 pm

Witam wszystkich :)
mam na imię Eryk i jestem 17-letnim wróżkomaniakiem. Ogólnie produkcje Disney'a oglądam od dzieciństwa, co stawia Króla Lwa na pierwszym miejscu. Do tej pory byłem wielkim fanem My Little Pony no ale niestety tamta społeczność po dłuższym czasie mnie rozczarowała, tak więc postanowiłem spróbować tutaj. Od ok. pół roku oglądam i rozmyślam nad universum wróżek Disney'a. Kilka dni temu obejrzałem Sekret Magicznych Skrzydeł, najnowszą filmową produkcje wymienionego studia i stare przyzwyczajenia powróciły, znowu dostałem zapału do tworzenia rysunków im przeznaczonych w tym stworzenie własnej oryginalnej postaci. Do tej pory mocno wspierałem graficznie serwisy poświęcone właśnie MLP:FiM, głównie projekty for, blogów, stron statycznych i dynamicznych. Mam nadzieję że i tu się przydam bo bądź co bądź to właśnie pomaganie przy tym co lubię trzyma mnie przy tym ;)
Niektórym wiek może wydawać się jeszcze niski, lecz informuje że jestem poważny lecz z reguły otwarty i humorystyczny (powtarzam tylko co mi ludzie mówią :D)

Technicznie o sobie:
Uczeń na kierunku Technik Informatyk (i nie, nie jakiś pseudo informatyk), pasja i główne zajęcie także w celach zarobkowych to szeroko pojęta grafika, od animacji i wizualizacji 3D projektów po efekty specjalne i flasha kończąc.
Zainteresowania:
Rysowanie cyfrowe, Akwarystyka, Wróżki (nie tylko te disney'a ;)), Fantastyka i Sci-Fi.
Muzyka:
Sonata Arctica, Blue Stahli, The Luna Sequence, Lindsey Stirling, Avenged Sevenfold, The Prodigy, Celtic Music, Two Steps From Hell, Future World Music, Audiomachine, Nightwish
Gdzie mnie można zastać?:
DeviantArt: http://eryk955.deviantart.com
MLPPolska: http://mlppolska.pl/Uzytkownik-KeyPony--1065
poNland: http://ponland.pl/index.php?showuser=26
gg: 13217546
Sygnatury (co do czego):
1. Moja fanowskie opowiadanie w przyszłości, zaczyna się od kucy ale potem tylko ludzie.
2. Mój blog, wsparcie graficzne w społeczności MLP ale chyba go przemianuje albo zamknę.
3. Portal poświęcony fantastyce na której jestem naczelnym grafikiem ;)
4. No wiadomo, epicki zespół :D
5. Największy, profesjonalny portal dla grafików 2D i 3D.
Obrazek
Zimowe najlepsze, moja ulubiona to ta w czarnych włosach, Igiełka :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MoonArt

Imię: Eryk
GG: 13217546

Postprzez Retlaw » Cz gru 13, 2012 6:57 am

Witamy Wszystkich i zapraszamy do dyskusji, bo jak widzę na obiecankach się kończy :-] Cieszy mnie że dołącza sporo "seniorów", to daje nadzieję na wydania kolekcjonerskie (filmów, komiksów itp)
this time the magic is real
http://lucasfilm.pl/
http://www.beelive.pl
http://www.studioant.pl - tym się zajmuję :-]
Retlaw

Postprzez martynikk11 » Pt gru 14, 2012 3:37 pm

Ostatnio edytowano Wt sty 09, 2018 7:44 pm przez martynikk11, łącznie edytowano 3 razy
martynikk11

Postprzez Arcer » Pt gru 14, 2012 4:14 pm

martynikk11 napisał(a):Witam Was jestem Marcin ;) Mam nadzieję, że spędze mile czas na tym forum :)
I my również, pod warunkiem że nie będziesz spamować tak jak twoje pozostałe alter ego.
Arcer
el moderatoro

Postprzez Lemmy » Śr gru 19, 2012 10:38 am

Witajcie,

Przypadkiem natrafiłam na to forum i już stało się moim ulubionym :)
Uwielbiam biografię Walta Disneya, jego podejście i jego twórczość. Dzisiaj akurat siadłam do pisania artykułu o fantazji w "Fantazji" i przywiało mnie tutaj.
Marzę o wizycie z archiwum Disneya, oj - chyba mogłabym tam zamieszkać!

Mam na imię Karolina, wiek -31. Mieszkam w Warszawie, z zawodu jestem dziennikarką. Mam córeczkę Patrycję, która ma 3,5 roku i od wielu miesięcy bez przerwy zastanawia się dlaczego Bambi nie ma mamy... Ech, no :D
Lemmy

Imię: Karolina

Postprzez Arcer » Śr gru 19, 2012 4:52 pm

Witamy na forum!

Lemmy napisał(a):Uwielbiam biografię Walta Disneya, jego podejście i jego twórczość. Dzisiaj akurat siadłam do pisania artykułu o fantazji w "Fantazji" i przywiało mnie tutaj.
Wolno zapytać, gdzie będzie opublikowany ten artykuł?

PS. Forum staje się popularne wśród dziennikarzy, z tego co mi wiadomo, to tydzień temu wśród nowych forumowiczów znalazł się inny przedstawiciel tego zawodu :).
Arcer
el moderatoro

Postprzez Lemmy » Śr gru 19, 2012 8:59 pm

Mój będzie opublikowany w nowym magazynie dla rodziców - MYMAMY, cyfrowy na tablety w styczniu 2013. Zamierzam więcej miejsca poświęcać Disneyowi.

Kiedyś już robiłam też wczesną historię Disneya, fenomen Mickey Mouse, do oskarowej nocy z siedmioma krasnoludkami. Miały być części kolejne, niestety wydawca olał sprawę. A była to duża rzecz, wiele pracy łącznie z rozmową z dyrektorką Disney Archives.

BTW, podobają mi się emotikonki na tym forum :bambi:
Lemmy

Imię: Karolina

Postprzez grafa » Śr sty 09, 2013 12:59 pm

Witam
Jestem uczennicą liceum.
Interesuję się filmem animowanym nie tylko Disneya. Poza tym uprawiam wspinaczkę sportową i lubię jeździć MPK
grafa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Użytkownicy