A może by tak coś o sobie? :)

Tu można się przedstawić innym użytkownikom, złożyć życzenia etc.

Re: A może by tak coś o sobie? :)

Postprzez Anathiela » Pn wrz 02, 2013 1:19 pm

Witam wszystkich!

Od kiedy pamiętam czytałam i oglądałam bajki Disneya, praktycznie na nich się wychowałam i do teraz je oglądam szczególnie kinowe.
Mieszkam w kujawsko-pomorskim i także jestem bronies, od niedawna też rysuję.
Pozdrawiam
Anathiela
Siostrzyczka

GG: 0

Postprzez bambus12345 » Śr paź 02, 2013 7:38 am

Cześć!
Artur z Kielc, 16 lat, wielki fan Disney'a!
bambus12345

Postprzez Walther » Śr paź 02, 2013 2:49 pm

Siemanko!
Mam wrażenie, że jestem na tym forum od zawsze, ale mój licznik postów wskazuje na moją niewielką aktywność :D Zbliżający się Festiwal Komiksu 2013 przywiódł mnie tutaj z powrotem, więc stwierdziłem, że mogę co nieco o sobie napisać. Mam na imię Mikołaj, mieszkam od urodzenia w Łodzi i w tym mieście studiuję. Interesuję się sportem (na pierwszym miejscu od dawna są u mnie skoki narciarskie), muzyką (uwielbiam rock, głównie progresywny, ale nie tylko), czy historią i rozwojem swojego miasta. Jeśli chodzi o sprawy disneyowskie, to interesują mnie w szczególności komiksy, których akcja osadzona jest w "kaczym" uniwersum. Od najmłodszych lat zaczytywałem się w "Gigantach", "Kaczorach Donaldach" i odziedziczonych tomikach "Donalda i spółki". ;) Po wydaniu w Polsce "Życia i czasów" poznałem twórczość Dona Rosy, którego nie mogę traktować inaczej jako jednego z największych idoli z dzieciństwa (choćby obok Adama Małysza). Dzięki Rosie trafiłem też na jego wielkiego poprzednika, Carla Barksa i to właśnie ich uważam za najwspanialszych "kaczych" twórców. Od jakiegoś czasu, głównie z powodu finansowych (minęły już te czasy, kiedy wypadało powiedzieć mamie "kup mi Kaczora Donalda") nie kupuję nowych komiksów, nad czym trochę ubolewam, ale skupiam się za to na uzupełnianiu archiwum.
Pozdrawiam wszystkich, tych którzy mnie kojarzą i tych, którzy dopiero zaczną! ;)
"...someone without a taste for adventure would never try jumping a dinosaur!"
Walther

Postprzez rarity » Wt lis 19, 2013 9:47 pm

Hej wszystkim!

Nazywam się Ania i mam 23 lata.

Tak jak większość członków forum zamiłowanie wielkie do filmów Disney'a mam już od małego. Pamiętam jak mama kupowałam mi pirackie kopie filmów Disney w latach 1993/1994, potem gdy Król Lew wyszedł zainteresowanie Disney'em zaczęło się na poważnie (oczywiście wtedy już koniec był wspierania piractwa a oryginały zaczeli mi rodzice kupować ;D).

Moje ulubione filmy to Król Lew, Mała Syrenka, Piękna i Bestia, Herkules, Mulan, Zaplątani, Bambi i Kraina Lodu. Z niecierpliwością wyczekuję też następnych filmów Disney'a typu Gigants i Moana (staram się być na bieżąco z informacjami na ich temat).
Od małego chciałam być też animatorem lecz niestety po moich próbach w szkole animacyjnej i komiksowej (nie wiem jak je nazwać aby nie brzmiało głupio Px) stwierdziłam że to nie dla mnie i lepiej byłoby znaleźć inny, pewniejszy zawód.
Miłość do Disney'a i animacji ogólem jednak została i Disney nadal jest moją największą pasją w życiu.
Jestem kolekcjonerką i zbieram też dużo Disneyowskich rzeczy typu pinsy, lalki limitowanej edycji, figurki WDCC i Disney Traditions. Zbieram także Disneyowskie znaczki i nawet karteczki xD

Jeżeli chodzi o mnie to mieszkam w Szwecji od 9 lat. Miałam okazję poznać trochę miłośników Disney'a oraz fandom tutejszy.
Jestem też w chwili obecnej mamą 3 miesięcznej dziewczynki, która od małego jest już wychowywana na Disney'u (trochę wbrew swej woli ale raczej jej to nie przeszkadza,haha).

Oto i mój krótki życiopis :) :ariel:
Blog z moją kolekcją Disney:
http://kawaiiania.blogspot.com
rarity

Imię: Ania

Postprzez Mika » Śr lis 20, 2013 11:36 am

Hej, jestem Michalina, mam 14 lat. Uwielbiam wszystkie bajki Disneya i stare Kaczory Donaldy mojego brata ciotecznego. Moje ulubione filmy to "Dzwonnik z Notre Dame" i "Piękna i Bestia". Umiem na pamięć większość moich ulubionych piosenek z filmów, jestem też fanką musicali. Sama trochę śpiewam... :oops: Lubię słuchać muzyki, grać na gitarze, czytać książki. Cześć wszystkim:)
Mika

Postprzez Arcer » Śr lis 20, 2013 3:02 pm

Chciałbym serdecznie skłonić się w pas tym, którzy pisali w powyższym temacie od czasu, gdy odpowiadałem tu ostatnio. Czuję się w obowiązku wypowiedzieć, bo bardzo cieszę się, że przybywa nam fanów Disneya, zarówno młodszych, jak i tych mniej :).
Arcer
el moderatoro

Postprzez JanetJ » Cz lis 28, 2013 3:02 am

Witam
Mam Na imię Dagmara i mam 18 lat. Jestem fanką Disneya od zawsze a moją ulubioną bajką jest Kubuś Puchatek oraz wolę stare filmy niż te komputerowe ze względu na barwy i inny poziom. Miło mi Was poznać :D
JanetJ

Nowa wita

Postprzez Marie » So lut 08, 2014 3:15 pm

Witam jestem nowa na tym forum.Jestem nastolatka ale wciąż uwielbiam bajki Disneya.
Nie Hanny Montany a musicalowe klasyki.Uwielbiam Robin Hooda,Aladyna,Pocachontas oraz Herkulesa.Pochodzę
z Warszawy.
Marie

Re: Nowa wita

Postprzez izaulka » So lut 08, 2014 3:25 pm

Witamy na forum :)
Zachęcam do dyskusji w dziale "Filmy", w spisie na górze forum odnajdziesz odnośniki do tematów o twoich ulubionych klasykach :wink:
izaulka

Imię: Iza

Re: Nowa wita

Postprzez Marie » So lut 08, 2014 3:35 pm

Wiem tam najczęściej będę się pojawiać XD
Marie

Postprzez IlonaOster » N paź 05, 2014 6:41 pm

Witajcie!
Mam na imię Ilona, lat 21. Pochodzę z bardzo małego miasteczka w województwie mazowieckim.
W sumie to dziwię się, że tak późno tutaj trafiłam, no, ale lepiej późno niż wcale - jak to mówią. :)
Pewnie nie powiem nic nowego, ale filmy animowane disney'a towarzyszą mi od najmłodszych lat i raczej już z nich nie wyrosnę. :P
Nie mam ulubionego filmu, jest cała masa świetnych produkcji, które uwielbiam, każdy film animowany ma swoją wartość i często przyprawia mnie o wzruszenie.
No cóż... wrażliwi tak już mają. :D
Fajnie, że jest takie forum jak to, gdzie jednoczą się wszyscy polscy fani Disney'a, gdzie można porozmawiać (właściwie popisać) o tym i o tamtym. :)
Także,
witam wszystkich Disneyfanów. :)
IlonaOster

Imię: Ilona
GG: 688138

Postprzez izaulka » Pn paź 13, 2014 3:47 pm

Cześć :D Mam nadzieję, że też nigdy nie wyrosnę z bajek :)
izaulka

Imię: Iza

Poprzednia strona

Powrót do Użytkownicy