humperdink

Tu można się przedstawić innym użytkownikom, złożyć życzenia etc.

czy go lubisz?

tak
1
50%
nie
1
50%

Liczba głosów : 2

humperdink

Postprzez mentor » N cze 04, 2006 11:43 am

...
Story in a game is like a story in a - movie. It's got to be there, but it's not important.
~John Carmack
mentor
(dawniej kaczorex)

Postprzez Arcer » N cze 04, 2006 12:13 pm

Mój drogi kaczoreksie. Zanim odpowiem w tej ankiecie, pozwól, że zadam ci osobiste pytanie. Mianowicie: Czy akceptujesz siebie? (ale strzeliłem :-P)) Zauważyłem, że ostanio szybko jątrzysz problem wszędzie, gdzie tylko sytuacja obraca się przeciwko tobie. Zaproponowałeś skojarzenia, na początku się to przyjęło, ale gdy okazało się, że to głupia, nic nie wnosząca "rozrywka", próbujesz bronić ich jak Niepodległości. Humperdink, który strzeże odpowiedniego poziomu forum (do czego zresztą zobowiązuje go funkcja moderatora), stał się teraz twoim celem. To nie jest miłe. Nie widzę powodu, żebyś teraz walczył ze starszyzną forum w obronie jednego, tak zwanego "tematu". Wcześniej nie zaglądałem do topiku "Coś o sobie", ale dziś sprawdziłem, ile masz lat - i moje przypuszczenia się potwierdziły. Próbujesz stworzyć koalicję skierowaną przeciw Humperdinkowi. To taktyka godna trzynastolatka. Nie chcę Cię urazić, ale zajrzyj do strony z twoimi postami i porównaj je z wypowiedziami Humperdinka - jeśli zauważysz różnicę, to jeszcze jest w porządku. Jeśli nie, radzę trochę ochłonąć. Chociażby zawartość powyższego posta jest bardzo wymowna. Ankieta bez wielkich liter (ogólnie masz z nimi problemy, ale to też na pewno z racji twojego wieku). W tym "sporze" (który jeszcze sie nie zaczął, ale wisi w powietrzu) zdecydowanie popieram Humperdinka. A ten temat warto zamknąć - ale dobrze byłoby poznać opinie innych użytkowników.

P.S. Ciekawe, kto do tej pory odpowiedział w tej ankiecie? :roll: Zastanawia mnie też wynik sondy dotyczącej usunięcia/pozostawienia/regularnego czyszczenia skojarzeń...
Arcer
el moderatoro

GG: 0

Postprzez Pahan » N cze 04, 2006 1:27 pm

Jak można zakładać temat o innym użytkowniku? Obrażasz i hańbisz to forum. Do tej pory uważałem że jesteś w porządku. Zastanów sie co robisz.
Pahan

GG: 2266241

Postprzez lis » N cze 04, 2006 1:38 pm

Jako że zbliżają się Mistrzostwa Świata, użyję nomenklatury sportowej - żółta karta dla kaczoreksa za psucie atmosfery na forum, innymi słowy - ostrzeżenie. (zalecam w tym miejscu zajrzenie do "Regulaminu")

Więcej nie piszę, bo jedynie dublowałbym powyższe wypowiedzi. Zresztą tu chyba nie trzeba nic pisać.

A temat zaraz zostanie zamknięty.
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Powrót do Użytkownicy