Czasopisma

Tu można się przedstawić innym użytkownikom, złożyć życzenia etc.

Re: Czasopisma

Postprzez Minky » Pt sty 02, 2009 11:51 am

Mateusssz napisał(a):Ja raczej się grafiką nie zajmuję. Jednak książki które mam (o webmasterstwie) wydają mi się dosyć rzetelne. Książki z serii "ABC..." to wogóle ździerstwo, szajs itd. - więc nie dziwię się twoją oceną ;) Najgorszą ich wadą jest cena...
P.S. To jakie wydawnictwo polecają? Mam nadzieję, że nie anglojęzyczne. Szukałem innych książek, ale nic ciekawego nie widziałem ;) Zresztą jak się idzie do księgarni to 99% wszystkich książek informatycznych to Helion.

Mój tata mimo wszystko czyta Heliona, albo daje mi książki do tłumaczenia z angielskiego (a ja przeżywam ciężki czas, tłumacząc technikalia na nasze, bo choć mam słownik informatyczny, to wydany na początku lat 90-tych, jeśli nie wcześniej). Zapytałam Łukasza, co poleca, usłyszałam krótkie - "Nic".
Ja osobiście czasami wolę użyć tutoriali zamieszczonych przez zwykłych użytkowników, często są lepsze od oficjalnych publikacji. Ale przyznaję, że większość z nich jest po angielsku dlatego też używam angielskiej wersji programów ^^'
Minky

Imię: Magdalena
GG: 1372890

Postprzez Mateusssz » Pt sty 02, 2009 12:21 pm

Jeśli chodzi o Photoshopa, to niestety tak. Dlatego sobie z jakiejś strony zrobiłem na kompie słowniczek, który mi tłumaczy funkcje Photoshopa ;).
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz
GG: 0

Postprzez Hyzio » Pt sty 02, 2009 12:57 pm

Ostatnio staram się kupowac polską edycję "Top Gear", jednak nie zawsze mam okazję. A jak już przy tym jesteśmy, to musze powiedziec, że czasopismo jest świetne (jak program) :D .
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

Postprzez Arcer » Pt sty 02, 2009 2:54 pm

Hyzio napisał(a):(...)musze powiedziec, że czasopismo jest świetne (jak program) :D .
Szczególnie specjalne wydanie programu, w którym Clarkson, Hammond i May wybrali się w motocyklową podróż przez Wietnam (jest w Internecie w całości). Dwaj ostatni jeżdżą motocyklami prywatnie, ale Clarkson jest zagorzałym przeciwnikiem wszelkich dwukołoych pojazdów. Muszą przejechać 1000 mil na tym, co udało im się kupić za garść dolarów. W wielką podróż rusza: Mińsk 125, Vespa i Honda Super Cub. Radziecka technologia prawie terenowa i dwa jak najbardziej miejskie pojazdy. Kupa śmiechu! :)
Arcer
el moderatoro

Postprzez fan kaczek » Pt lip 31, 2009 6:39 pm

Kiedyś kupowałem "Komputer Świat". i "Scooby Doo poznaje tajemnice świata (miałem wszystkie gazety).Aktualnie gazety do TV i obowiązkowo Skarb i Vademecum kibica.
Małysz na prezydenta!
fan kaczek
Moje życie. Kaczki i myszy!

Imię: Patryk

Postprzez archie53 » Pt paź 01, 2010 5:33 pm

Ja miałem prenumeratę "Tygodnika Nadwiślańskiego", fajna gazeta. Zrezygnowałem z prenumeraty dawno temu [miałem za dużo gazet :lol: ].
Samodzielnie zepsute służy najlepiej.
archie53

Postprzez miki2001 » Pn lis 05, 2012 1:58 pm

Odgrzejemy temat (tak, odgrzany nie jest gorszy od wciąż ciepłego)
Ja kupuję PC Format, Komputer Świat i Angorę (POLECAM!)
Fan Carla Barksa.
Skany Komiksów Disneya
miki2001

Imię: Michał
GG: 33422272

Postprzez kuperkowo » Cz maja 29, 2014 4:16 pm

Ja kupuję:
- National Geographic
- Victor Gimnazjalista (wcześniej kupowałem Victora i Kumpla)
- Wiedza i Życie

Kiedyś kupowałem:
- Poznaj Świat
-Traveller
-Kubuś Puchatek (sporadycznie)
- Scooby Doo od Deagostini (miałem niemal wszystkie numery. W sumie ok. 100 numerów).
"I remember it as if it was yesterday.
My papa took me to see the ancestral home of our clan.
The desolate castle on Dismal Downs, abandoned since the 17th century "
kuperkowo

Postprzez solariskuba » Pt lip 25, 2014 11:15 pm

O, ja też kupuję NG i NG Traveler. :) Oprócz tego praktycznie nic nie kupuję poza KD. Giganty ostatnio kupuję od święta, ponieważ niestety, ale mamy kryzys w państwie. :P Najwyżej później sobie dokupię na arosie, bo przecież cały czas są dostępne, a wyjdzie mi chyba nawet taniej. :)
solariskuba

Poprzednia strona

Powrót do Użytkownicy