Jak trafiliście na forum Disney Polska ?

Tu można się przedstawić innym użytkownikom, złożyć życzenia etc.

Postprzez LKM » Pn maja 29, 2006 8:38 pm

ja znalazłem to forum dzięki linkowi ze strony Disney Service :)
LKM
Matik

Postprzez mentor » Wt maja 30, 2006 10:13 am

ja dzięki linkowi z www.disneyservice.humor.pl
Story in a game is like a story in a - movie. It's got to be there, but it's not important.
~John Carmack
mentor
(dawniej kaczorex)

Postprzez tapir » Cz lis 09, 2006 6:57 pm

Ja znalazłam baner na http://www.disneyzone.tk. :)
tapir

GG: 0

Postprzez Angmar2 » Śr gru 13, 2006 7:44 am

Ja to forum znalazłem dzięki komiksom Dona Rosy :D

Po prostu byłem ciekawy czy są jakieś inne komiksy aniżeli te które posiadam. No i po wpisaniu do wyszukiwarki Don Rosa wyskoczyło mi to forum :lol:
Angmar2

Postprzez monlip » Wt mar 27, 2007 2:06 pm

ja też przez http://disneyzone.host.sk
Szukałam coć o Królu Lwie.... :D
monlip

Postprzez Night_Nemo » N kwi 08, 2007 2:04 pm

kaczorex napisał(a):ja dzięki linkowi z www.disneyservice.humor.pl

Ja również ...
'' Ten ogień z dna piekieł w mych żyłach czuje drżąc...Czy może człowiekiem najgorsza władać z żądz ? ''

Obrazek
Night_Nemo

Postprzez Sophia » Pt sie 31, 2007 8:42 pm

Ja szukalam w necie czegos o bajkach i filmach Disney'a, bo taki ostatnio mam nostalgiczny nastroj i chcialam sobie powspominac no i za ktoryms kliknieciem trafilam na to forum :) Niewykluczone, ze trafilam tu z jednej ze stron, o ktorych wspominaliescie, ale w tej chwili juz nie pamietam.

Bardzo cieszy mnie, ze w Polsce jest wiecej disney'owych maniakow :D
Sophia

Postprzez backpack » Wt wrz 04, 2007 7:20 am

Przez przypadek :D Wiem, że odpowiedź niewiele mówi, ale taka prawda ;)
backpack

Imię: Bartek

Postprzez Superkwęk - meho » Wt wrz 04, 2007 11:17 am

j taez wpisalem w goglach forum o kaczorach
Brak podpisu, gdyż litery wyjechały na wakacje...
Superkwęk - meho
Heros forum

Postprzez Mateusz Kubiak » Pn sty 07, 2008 6:22 am

W google szukałem czegoś o Kaczorze Donaldzie i o Disney'u no i trafiłem na to piękne forum :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mateusz Kubiak
Ostatni z klanu McKwaczy

Postprzez Jurandek » Śr sty 09, 2008 7:28 pm

siedziałem w robocie, nudziłem się, czytałem o pinokiu i tak se pomyślałem że musi istnieć jakieś forum. Reszta to formalność.
Jurandek

Postprzez Mateusssz » Cz sty 10, 2008 8:47 pm

Ja przez totalny przypadek - tata posiada chorobę chorobus nielubiećwydawajtus czyli nie lubi wydawać. Szukałem sobie w internecie właśnie ZICSM i trafiłem na tą stronkę by Google
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz
GG: 11346401

Postprzez Gigomaniak » Pt sty 11, 2008 3:37 pm

Taaak! Znam tę chorobę :P
A ja na forum trafiłem po przez Google, gdzie szukałem czegoś związanego z Disneyem.
Gigomaniak
Gość z PG-ku :D

Postprzez Slawek777 » Wt lut 05, 2008 12:10 pm

Ja przez totalny przypadek :lol:
Slawek777
"Czas to pieniądz"

Postprzez WDCmaniak » N maja 25, 2008 11:54 am

Byłem mały, lubiłem czytać komiksy z Donaldem...
KD kupowałem od 2001 roku do 2004, mam także kilka numerów z 2000r. Doskonale pamiętam moment, w którym kupiłem pierwszego giganta (2/2001). I to od niego wszystko się zaczęło. Później kupiłem "Komiksy z Kaczogrodu" - pierwszy i trzeci tom. Pamiętam, że podobały mi się komiksy o młodości Sknerusa - wtedy mojego ulubionego bohatera - i uznawałem je jako wyjątki w porównaniu z "gigantowymi". W wieku 6 lat przeczytałem notkę o Donie Rosie zamieszczoną w KzK III. Nazwisko to zapamiętałem... Interesowały mnie takie rzeczy, jak "Kto stworzył Sknerusa?" i z galerii bohaterów z KD z 2002 roku zapamiętałem (przez wielką mgłę) nazwisko Barksa. Skończyłem czytać KD i kupowałem co miesiąc giganty.
W 2007 roku zaczęło mnie denerwować - przytłaczająca ilość komiksów z Superkwękiem - coraz więcej przemocy - marna fabuła historyjek. Zacząłem też obwiniać wydawcę, który nie zatrudniał korektora (denerwowały mnie błędy w składzie). 3 listopada 2007 roku poszedłem do kafejki internetowej (bowiem mam stałe łącze dopiero od końca kwietnia) i wpisałem w google "Don Rosa comics online". Oczywiście chyba na początku wyświetlały się linki z amazonu i Wikipedii, ale po długich poszukiwaniach trafiłem na Disneymanię, skąd trafiłem na DisneyPolskę!. Wtedy do akcji wkroczyła nasza wyszukiwarka. Znalazłem temat "Komiksy online", znalazłem narzekania na brak komiksów Dona, znalazłem link do strony Beru, skąd zapisałem skany "His Majesty, McDuck" i zacząłem to tłumaczyć na domowym komputerku. Oczywiście następnego dnia zauważyłem swój błąd - nie zapisałem adresu strony Beru. Lecz pamiętałem.... "forum Disneymania" (bowiem na początku byłem święcie przekonany, że tak nazywa się DisneyPolska! :D ). Oczywiście przygniotła mnie trudność używanego przez Rosę języka, więc zostawiłem tlumaczenie na 17 stronie. I zacząłem szukać czegoś łatwiejszego - coraz częściej surfowałem po forum i coraz częściej i częściej. I postanowiłem przetłumaczyć jakiś świąteczny komiks Barksa. Przeczytałem historię Kaczogrodu na stronie duckman.pettho.com i wybrałem "A Christmas for Shacktown" - komiks ten bardzo mi się spodobał i tak po dłuższym czasie (czterech miesięcy) narodził się pomysł na "Walt Disney's Comics and Stories Polska", który mogę przedstawić forowiczom. Chciałem wnieść coś do dyskusji, więc próbowałem się zarejestrować od stycznia, lecz udało mi się zalogować dopiero w marcu.
Reasumując trafiłem tu przez czysty przypadek.
WDCmaniak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Użytkownicy