Kuluary forum

Tu można się przedstawić innym użytkownikom, złożyć życzenia etc.

Kuluary forum

Postprzez Gęgul » Cz gru 17, 2009 6:52 pm

Tak się zastanawiem, czy nasze forum prowadzi jakieś drugie życie ;) To znaczy kontakty, np. przez GG bądź inny komunikator, komentarze postów... Pochwalcie się tym.

Aha, i jescze parę razy obiły mi się o uszy (nie powiem, od których użytkowników, bo liczyli na dyskrecję) takie nazwy użytkowników:

Arcer - admino (podejrzewam, że od podpisu "el moderatoro")
Scarpomaniak - Scarpa (zdrobnnienie)
Gęgul - Pościarz (lol ;))
Sknerus Kontra - Bazgroł (chyba nie od komiksów ;))
Fergus - Pytajnik (chyba od zadawania pytań redakcji KD)
ManiakDonald - Kellersman (ulala ;))
lis - Rudy (xD)

I inne, których zapomniałem tu napomknąć ;) Oczywiście, są także nazwy obraźliwe, ale z szacunku dla tych użytkowników (nie tych powyżej) nie napomknę ich.
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor
GG: 0

Re: Kuluary forum

Postprzez Mateusssz » Cz gru 17, 2009 7:09 pm

Ano, ja często z Lone Starem i WDC gadamy na GG i z Lołnem (tak go nazywam :P) grywamy sobie w Counter-Strike'a.
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz
GG: 0

Postprzez maniakdonald » Cz gru 17, 2009 7:24 pm

Gęgul napisał(a):Tak się zastanawiem, czy nasze forum prowadzi jakieś drugie życie ;) To znaczy kontakty, np. przez GG bądź inny komunikator, komentarze postów... Pochwalcie sie tym

Czym tu sie chwalic? Ja mam GG do paru osob z forum i co? Przecierz to wcale nie takie niezwykle :?
Gęgul napisał(a):Gęgul - Pościarz (lol ;))

Z tym sie zgodze :D Posty,posty,posty....
Gęgul napisał(a):ManiakDonald - Kellersman (ulala ;))

Lubie Kellersmana ale bez przesady z nim :) Moje rysunki do scenariuszy Sknerusa kontra ukazuja sie przynajmniej 1 w miesiacu. Juz wolalbym "Awanturnik" lub "Roztrzepaniec" jak twierdzi Mateussz.
Gęgul napisał(a):lis - Rudy (xD)

xD :lol: Mam nadzieje ze ktos sobie nie kpi ze stworcy forum :lol:
wez nie pie*dol bejbe
maniakdonald
Wolność wyobraźni

Imię: Juliusz
GG: 10884073

Postprzez Minky » Cz gru 17, 2009 9:15 pm

Akurat z tego forum od wielkiego święta zetknę się z Ryskiem i Yuą, ale tylko dlatego, że wszystkie trzy okupujemy deviantarta, mniej lub bardziej intensywnie. O, wiem, co miałam zrobić od dłuższego czasu. Dzięki za przypomnienie ;]
W każdy razie, jeśli forumowicze utrzymują ze sobą kontakty na stopie pozaforumowej, jak najbardziej mnie to cieszy. Sama wiem, jak wiele czasem śmiesznych nieporozumień powstaje przez złą interpretację posta, do której w 90% nie doszłoby podczas wymiany zdań w cztery oczy. Czasem osoba, za którą wręcz się nie przepadało, okazywała się cudownym stworzeniem i w efekcie przyjacielem albo sympatia okazana na forum faktycznie przerodziła się w coś więcej. I to jest naprawdę miłe. Tak samo jak sterta kartek świątecznych rosnąca na moim biurku. Miłe, że choć z większością się nie spotkałam, pamiętają o mnie (i vice versa). Współpracujecie ze sobą, tworzycie mniej lub bardziej (;]) udane projekty, poznajecie siebie nawzajem i jesteście w stanie lepiej zrozumieć tę osobę po drugiej stronie klawiatury, co mnie strasznie cieszy.
Wydaje mi się, że w czasach już nie "komputeryzacji", a "internetyzacji" dobrze jest mieć pojęcie o osobie z drugiej strony kabla. Znać nie tylko jej nick i avatar, ale coś o niej wiedzieć. Tak samo jak czułam się wzruszona, gdy Scrapomaniak przekazał wiadomość od Brata Be - bo to pokazało, że na forum utworzyła się mała wspólnota i naprawdę cieszyłam się, że Brat Be nie odchodzi bez pożegnania (a i mam nadzieję, że uda mu się do nas wrócić), a Scarpa ;] uznał to za wiadomość wartą przekazania.

Gęgul napisał(a):Oczywiście, są także nazwy obraźliwe, ale z szacunku dla tych użytkowników (nie tych powyżej) nie napomknę ich.

A ten dodatek chyba było warto pominąć. Bo jeśli nawet to dotyczy mnie czy innych osób nie umieszczonych na tej liście, to wolę wierzyć, że zebrała się tutaj swojego rodzaju elita młodych, inteligentnych ludzi, a nie ekipa osób bluzgających za plecami.

Jakby co, swojego gg nigdy nie ukrywałam, choć sama jestem na niewidocznym bardzo często. ;3 Więc jeśli kogoś naszłoby natchnienie, to zapraszam, zawsze jest miło oderwać się od problemu sigillum authenticum
:ariel:
Minky

Imię: Magdalena
GG: 1372890

Powrót do Użytkownicy