Numery telefonów?

Tu można się przedstawić innym użytkownikom, złożyć życzenia etc.

Numery telefonów?

Postprzez DONAld » N kwi 05, 2009 11:24 am

Pomyślałem sobie, że fajnie by było jakbyśmy podali nasze numery telefonów. Można by się wtedy szybko poinformować o jakimś ważnym dla nas zdarzeniu, czy innym nagłym wypadku. No to ja dam:
[Numer usunąłem dla dobra użytkownika; powody wyłuszczyła poniżej Minky. --lis]
Obrazek
DONAld
Kaczor o dwóch dziobach

GG: 0

Re: Numery telefonów?

Postprzez Minky » N kwi 05, 2009 1:06 pm

Sorry, ale wydaje mi się to naprawdę nierozsądne. :roll: Numer gg jeszcze zrozumiem, masa forów czy stron umieszcza w formularzach takie pole. Ale numer telefonu? Sama idea nie jest zła, ale musisz pamiętać o jednym - forum jest publiczne. Twój numer jest dostępny nie tylko dla forumowiczów, ale dla wszystkich, którzy wejdą na tę stronę. Być może część osób nie związanych z D.pl raczej to zignoruje, ale są osoby - tego trzeba być świadomym, które to wykorzystają. Natłok smsów w stylu "Wyślij wiadomość pod nr..." jest chyba najprzyjemniejszą z rzeczy, które mogą Cię po tym spotkać.
Jeśli już zależny Wam tak na nr telefonu, proponuję, niech w tym temacie zgłoszą się osoby, które chcą w tym brać udział, a potem indywidualnie prześlą sobie numery przez PW. To chyba rozsądniejsze wyjście.
Minky

Imię: Magdalena
GG: 1372890

Re: Numery telefonów?

Postprzez DONAld » N kwi 05, 2009 4:58 pm

Przepraszam nie pomyślałem o tym :( . Myślę, że rozsądnie byłoby zamknąć ten temat.
Obrazek
DONAld
Kaczor o dwóch dziobach

GG: 0

Powrót do Użytkownicy