Wasze hobby...

Tu można się przedstawić innym użytkownikom, złożyć życzenia etc.

Re: Wasze hobby...

Postprzez kkk95 » Wt kwi 12, 2011 2:23 pm

Ja ogólnie interesuje się komiksami disneya, komputerami (zamierz wybrać się na studia informatyczne), historią (głownie złoty wiek) oraz trochę jeźdze na rowerze i biegam ;)
kkk95

Imię: Piotr
GG: 0

Postprzez Pahan » N kwi 26, 2015 1:23 pm

Gęgul napisał(a):A moją autobusy.. o taaak! Gdy są jakieś zmiany w rozkładzie wariuję i skaczę po mieszkaniu jak małpa :D. Dlatego też w "Absurdach rzeczywistości" pojawiają się czasem takie dziwne rozkłady :wink: typu linia bez kursów xD

Hobby okazało się medialne :D Brawo!
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Scarpomaniak » N kwi 26, 2015 2:47 pm

Pahan napisał(a):
Gęgul napisał(a):A moją autobusy.. o taaak! Gdy są jakieś zmiany w rozkładzie wariuję i skaczę po mieszkaniu jak małpa :D. Dlatego też w "Absurdach rzeczywistości" pojawiają się czasem takie dziwne rozkłady :wink: typu linia bez kursów xD
Hobby okazało się medialne :D Brawo!

Morał na dziś jest taki: lepiej zapamiętywać rozkłady niż czytać komiksy.
Bo nie podejrzewam, żeby TVN przyjechał gdyby ktoś zapamiętał cały tekst z kilkudziesięciu numerów "Kaczora Donalda" czy innego komiksu.
Czarny scenariusz: Jakiś dziennikarzyna przeszuka cały internet i znajdzie wzmianki o Wiktorze Kazaneckim na starym CKD, gdy pomagał przy tworzeniu USPL? I nagłówek - "Zanim zaczął zapamiętywać rozkłady, tłumaczył nielegalnie komiksy".
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław
GG: 0

Poprzednia strona

Powrót do Użytkownicy