Wasze hobby...

Tu można się przedstawić innym użytkownikom, złożyć życzenia etc.

Re: Wasze hobby...

Postprzez Rybarota » Cz lip 02, 2009 2:56 pm

Uwielbiam paleontologie. Szczególnie pochodzenie ptaków.
Każde motto jest dobre w zależności od sytuacji.
Bo kto umarł, ten nie żyje...
Rybarota
Twarz Netii

GG: 0

Postprzez Mateusssz » Cz lip 02, 2009 6:39 pm

Ja się jeszcze tu nie wypowiadałem:
Moją największą pasją jest programowanie - poza tymi banalnymi, typu HTML czy CSS, uczę się JavaSciptu, ActionScriptu, PHP, Javy i chociaż podstaw C++. I jeszcze mi mało :D

Druga to tworzenie grafiki. Głównie 2D, ale uczę się 3D - dosyć trudna robota.

Trzecie hobby to chyba hacking. Posiadam kurs ze Szkoły Hakerów + książka z hackami w C++. Jeśli jest ktoś chętny, zapraszam na PW, podam linki. Ale spokojnie, nikomu nie włamię się na komputer.
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz

Postprzez Gęgul » Cz lip 02, 2009 6:42 pm

A moją autobusy.. o taaak! Gdy są jakieś zmiany w rozkładzie wariuję i skaczę po mieszkaniu jak małpa :D. Dlatego też w "Absurdach rzeczywistości" pojawiają się czasem takie dziwne rozkłady :wink: typu linia bez kursów xD
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez Arcer » Pt lip 03, 2009 6:08 am

Gęgul napisał(a):A moją autobusy.. o taaak! Gdy są jakieś zmiany w rozkładzie wariuję i skaczę po mieszkaniu jak małpa :D. Dlatego też w "Absurdach rzeczywistości" pojawiają się czasem takie dziwne rozkłady :wink: typu linia bez kursów xD
Może nie do tego stopnia, ale też jestem miłośnikiem komunikacji zbiorowej. O ile w rodzimych stronach potrafię np. powiedzieć która jest godzina, widząc któryś z autobusów w trasie, to w Warszawie kuszę trochę los :-). Wielokrotnie wybierałem się w jakieś odległe miejsce autobusem, tramwajem, metrem czy wszystkimi tymi środkami transportu, aby tylko zobaczyć jakieś miejsce, lub nawet nie, po prostu dla zabicia czasu ;-). Potem staram się jak najszybciej dojechać z powrotem do akademika, szukając dogodnych przesiadek na chybił-trafił :-).
Kilka razy wróciłem przez to później, ale już się nauczyłem, jak nie zginąć :wink:
Arcer
el moderatoro

Postprzez Rybarota » Pt lip 03, 2009 1:07 pm

Autobusy... Nietypowe hobby xD Wszystkich zainteresowanych paleontologią zapraszam na www.dinozaury.com/forum. Mój nick to Paleoleo.
Rybarota
Twarz Netii

Postprzez Jina » Pt lip 03, 2009 2:21 pm

Moim zainteresoweniem (hobbim czy jakto się pisze) są gry te lepsze, świetna zabawa i super komiksy Disney a także fora :pinocchio:
Możecie mówić Jima
Jina
Wróg wrogów Disneya

Postprzez maniakdonald » Pt lip 03, 2009 2:26 pm

Kaczor Donald :donald: ,Gigant Poleca :scrooge: ,Megagiga :mmhead: ,Mamut. :mrgreen:
wez nie pie*dol bejbe
maniakdonald
Wolność wyobraźni

Imię: Juliusz
GG: 10884073

Postprzez fan kaczek » So lip 04, 2009 6:49 pm

Piłka nożna i inne sporty.Po prostu.
Małysz na prezydenta!
fan kaczek
Moje życie. Kaczki i myszy!

Imię: Patryk

Postprzez Lone Star » N lip 05, 2009 9:36 am

Jeśli pozwolicie to ja się tutaj trochę rozpisze :)

Na sam początek powiem że jestem urodzonym kolekcjonerem. Lubie kolekcjonować przedmioty związane z moimi pasjami. A więc w moim pokoju znajdziecie kolekcje komiksów Disneyowskich (która cały czas się powiększa) jak i sporo komiksów i figurek (!) z universum Marvela. Lubię również bardzo stare auta (BMW 340, Hudson Hornet z 1951, VW Transporter T2 itp.), kolejnymi moimi pasjami są Gwiezdne Wojny i Indiana Jones - bardzo bliskie sobie hobby, gdyż za dwoma kryje się George Lucas. Z Gwieznych Wojen mam również parę komiksów i figurek (ogólnie mam sporą kolekcje figurek). Możecie mnie więc znaleźć na forach takich jak :
- www.indiana-jones.pl/forum/ (nick: Indy97)
- www.spider-man.pl (nick: Lone star)
Odwiedzam też regularnie Bastion Gwiezdnych Wojen (www.gwiezdne-wojny.pl)
Pozdrawiam, Lone Star
“Tajemnicą długiego życia jest czerpanie przyjemności ze swej pracy.” Carl Barks
“Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.” James Dean
Pierwsza polska strona o Flintstonach
Lone Star
Fan Barksa

Imię: Artur

Postprzez Arcer » N lip 05, 2009 10:03 am

Lone Star napisał(a):Lubie kolekcjonować przedmioty związane z moimi pasjami. (...) Lubię również bardzo stare auta (BMW 340, Hudson Hornet z 1951, VW Transporter T2 itp.)(http://www.gwiezdne-wojny.pl)
Możesz rozwinąć ten temat? Masz jakieś modele tych samochodów, bądź innych interesujących wozów?
Arcer
el moderatoro

Postprzez Lone Star » N lip 05, 2009 1:05 pm

Z miłą chęcią :) Zaczęło się wszystko od Volkswagena Transportera T2 (tzw. ogórka, ludzie często mylą go z T3) którego śledziłem "odbudowę". Potem zacząłem szukać materiałów dot. starych aut w internecie. Znalazłem sporo stron dotyczących renowacji starych "automobili" i bardzo mnie to zainteresowało. Głównie interesuje się modelami z lat 1940-1960, modeli niestety nie mam, choć gdybym znalazł jakiś model Hudsona Horneta (najpewniej znacie go z "Aut") to bym się skusił :) W "Autach" występowała również pierwsza wersja VW Transportera - T1 (tzw. smutas) z jego "organicznym paliwem" :)
Pozdrawiam, Lone Star
“Tajemnicą długiego życia jest czerpanie przyjemności ze swej pracy.” Carl Barks
“Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.” James Dean
Pierwsza polska strona o Flintstonach
Lone Star
Fan Barksa

Imię: Artur

Postprzez Arcer » N lip 05, 2009 7:14 pm

Pewnie znasz tę stronę, ale całkiem na miejscu jest tu podanie adresu ciekawej bazy danych: Internet Movie Cars Database. Naprawdę przyjemnie się ogląda filmy wiedząc, jakie pojazdy w nich występują.
Arcer
el moderatoro

Postprzez Mateusssz » Wt gru 22, 2009 7:23 pm

Troszkę temat odkopię...
Ostatnio zajmuję się troszkę niebezpiecznym hobby - pirotechniką. Chemia i ogień od zawsze mnie pociągały, a połączenie obu tych pięknych rzeczy musiało mnie uwieść. Jak na razie - podstawy, bardziej wybuchy niż kolory, ale powoli się rozgrzewam przed sylwestrem. Na życzenie mogę wstawić filmy, jak wygląda produkcja oraz efekt takich mieszanin. Nie zachęcam jednak do takiej zabawy - odczynniki są dosyć drogie, mocno nadwyrężają budżet ucznia (zależy dla kogo, dla mnie tanio nie było), glin, który jest bardzo lotny może powodować raka płuc bądź pylice (bez maski ani rusz), mieszaniny mogą same odpalić od młotka, stłuczenie w ciągu dnia w moździerzu więcej niż 100 g to niemożliwość (a potrzeba koło kilogramu na dobry początek), a wiele odczynników jest bardzo brudzących. Ale jeśli komuś się taka zabawa podoba - proszę napisać do mnie na PW, doradzę i pomogę ;)
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz

Postprzez Rybarota » Wt gru 22, 2009 9:12 pm

O! Też mnie to podnieca. Na chemii zawsze zgłaszam się do przygotowywania doświadczeń :P

Ja ostatnio zacząłem się interesować też rysowaniem. Kupiłem blok i ołówki no i już się nie mogę oderwać od szkiców i obrazów :P
Rybarota
Twarz Netii

Postprzez ShFil » Śr gru 23, 2009 4:59 pm

Mateuszzzzu masz jakieś zdjęcia gwiazdek?A przy okazji wyślij na pw te linki do hackingu.
Przy okazji ja lubie pływanie, rysowanie i czytanie komiksów ,książki kryminały i nie tylko,informatyka(wyszstko od html po stawianie serwera),granie na gitarze,gry komputerowe,grafika komputerowa,pirotechnika (narazie robię tylko mieszanki petard)
ShFil

Imię: Filip

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Użytkownicy