Policzmy się

Tu można się przedstawić innym użytkownikom, złożyć życzenia etc.

Jestem ?

Ankieta wygasła Pt sie 23, 2019 4:41 pm

tak
2
67%
nie
0
Brak głosów
tak lub nie
1
33%
Cogito, ergo sum
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

Policzmy się

Postprzez kuperkowo » Pn cze 24, 2019 4:41 pm

Jak widać lub nie ostatnio aktywność na forum jest bardzo niska aczkolwiek przypuszczam iż istnieje pewna grupka użytkowników (ja do nich należę) którzy stosunkowo często logują się na forum ale nie piszą nowych wiadomości (w każdym bądź razie albo robią to niezwykle rzadko albo ostatnio kilka miesięcy lub nawet lat temu). Ostatnio zastanawiałem się jak liczna jest to grupa osób stąd stworzyłem tą ankietę byśmy się policzyli.

Głos w ankiecie będzie można oddać najpóźniej 60 dni po publikacji tego postu.
"I remember it as if it was yesterday.
My papa took me to see the ancestral home of our clan.
The desolate castle on Dismal Downs, abandoned since the 17th century "
kuperkowo

GG: 0

Re: Policzmy się

Postprzez Spooky » Pt lip 19, 2019 12:56 pm

Niczego mi tak nie brakuje we "współczesnym Internecie" jak dyskusji na forach internetowych. Blisko dekadę temu (!) fora żyły, bardzo lubiłem uczestniczyć w wirtualnych rozmowach na temat wyższości bohatera X nad Y... Wiadomo, rozmawiamy mniej w ogóle, poza tym użytkownicy grup dyskusyjnych, którzy zastanawiali się chociażby nad zakończeniem siódmego tomu HP, dorośli (przynajmniej w sensie biologicznym) i nie mają teraz zbytnio czasu (delikatnie mówiąc) na tego typu rozmowy. Optymiści zapewne powiedzą, że w Internecie nadal mamy do czynienia z dialogiem, tylko że w komentarzach pod artykułami, treściami na Facebooku itd. Być może, dla mnie jednak system komentarzy jest niezbyt przejrzysty, fora zapewniały sporo udogodnień, które wpływały na rozwój dyskusji (chociażby przejrzystość w układzie treści, możliwość cytowania, dodawania załączników itp.). Rozmowa w komentarzach pod artykułami ma miejsce o tyle, o ile ów artykuł stanowi nową treść. Jednak zaraz pojawi się kolejny tekst i dyskusja pod wcześniejszym postem zamiera.

Co jakiś czas zaglądam na fora, na których się udzielałem, ale wszędzie pustki. Przykre.
Spooky
Postrach Transwalu

Imię: Albert
GG: 4520377

Postprzez Semmko » N wrz 01, 2019 12:43 pm

Trzeba doliczyć jeszcze mnie. Chciałem oddać głos w sierpniu (na opcję Cogito, ergo sum ;-)), ale wstrzymywałem się z tym, bo miałem zamiar jednoczesnego opublikowania dłuższego tekstu podsumowującego naszą mizerną sytuację (zwłaszcza w dziejach najnowszych, czyli z okresu ostatnich dwóch lat). Zmieściłbym się w czasie (przynajmniej z oddaniem głosu), ale wyprzedził mnie, niestety, komunikat o przekroczeniu limitu transferu na DP!, co oczywiście również o tej sytuacji coś mówi, chyba nawet więcej, niż coś. Tekstu też nie mam. I bardzo ciężko będzie mi we wrześniu znaleźć czas na jego napisanie. Ale chciałbym go w końcu sporządzić i Wam przedstawić, bo może być to pewien kamień milowy (no, przynajmniej taki malutki), dlatego już teraz zachęcam do lektury. Nie wiem jeszcze, gdzie go wstawię, może po prostu jako kolejny post w niniejszym temacie.

PS
Spooky, kuperkowo — naprawdę miło Was widzieć, chłopaki! Cały czas pamiętam o napisaniu drugiego posta na tematy polityczne w innym wątku. Jestem już realizacji tego celu bliski! No, ale widzicie, jak to jest ze wszystkim...

-----------------------------------------------
MAKE DISNEY POLSKA! GREAT AGAIN
-----------------------------------------------
Semmko

Imię: Ziemek

Postprzez EVE11 » N wrz 08, 2019 9:32 pm

Też jakiś czas temu głosowałam w ankiecie. Nadal tu wchodzę. Ale ruch mizerny. Chyba fora (ogólnie rzecz biorąc) mają swój kryzys, jak nie - upadłość?
Teraz ludzie urzędują bardziej na Facebooku... Ale jeśli FB się zamknie, to co wtedy? A jakby tak połączyć forum z Facebookiem?
Jeśli chcesz być wielkim, zaczynaj od rzeczy małych. - św. Augustyn
EVE11

Imię: Ewa Klara

Powrót do Użytkownicy