Szalone Przygody Kaczora Donalda

Tu wymieniamy uwagi na temat gier Disneya - zarówno planszowych, jak i komputerowych.

Szalone Przygody Kaczora Donalda

Postprzez tajniak » Wt lis 30, 2004 8:46 pm

Mam ją i polecam wszystkim. Choć gra jest chyba dość stara, to jednak mnie się spodobała.
Obrazek
tajniak

Postprzez tajniak » Wt lis 30, 2004 8:47 pm

Acha. Zapomniałem dodać. Nieprzeszedłem całej bo utknołem w 3 świecie na Magice. Zupełnie niewiem jak z nią walczyc.

HELP ME
Obrazek
tajniak

Postprzez Maciek! » Śr gru 01, 2004 4:30 pm

Tak właściwie to najsilniejsze "Bossy" dają w połowie tej gry. Magika i Brat Be są duro trudniejszymi nisz Merlock którego pokonałem za pierwszym podejściem.
Maciek!
Dr Moderator

Re: Szalone Przygody Kaczora Donalda

Postprzez lis » Cz gru 02, 2004 10:23 am

tajniak napisał(a):Choć gra jest chyba dość stara...

Ta gra jest z roku 2000. Dla mnie jest dość nowa :-)

tajniak napisał(a):Nieprzeszedłem całej bo utknołem w 3 świecie na Magice. Zupełnie niewiem jak z nią walczyc.

Grę przechodziłem trzy razy, ale za dobrze nie pamiętam. Wiem, że trzeba odskawiwać przed "tym czymś" rzucanym przez Magikę, potem trzeba zepchnąć w otchłań tego stwora, który atakuje Donalda, a potem jakoś zaatakować Magikę. Ale jak? Może ktoś inny pamięta?
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Postprzez tajniak » Cz gru 02, 2004 3:05 pm

help

bo chciałbym to przejść. Brat be był żeczywiście całkiem trudny, ale ja się zbytio niemęczyłem.
Magike bym pewnie przeszedł, gdybym wiedział jak ją atakować :roll:
Obrazek
tajniak

Postprzez Maciek! » Cz gru 02, 2004 8:49 pm

Ja tesz dawno w to nie grałem i nie pamiętam detalicznie. Pamiętam że najpierw trzeba było zepchnąć tego dyniowatego stwora, potem chyba trzeba było unikać pocisków którymi strzela z różdzki, potem coś było że skakało się po jakichś trumnach i trzebabyło zostać na tej która świeci a na koniec pokazywała się bomba, trzeba było ją kopniąć i wpadała Magice do buzi i... "BUM!" i po niej.

Ogólnie Magika to najtrudniejszy Boss w grze.

A próbowałeś wyścigów? No wiesz to wtegdy gdy zbierze się wszystkie zabawki i da się Hyziowi...
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez kondzior » Cz lut 03, 2005 8:26 pm

moja wersja zawieszała się przy gadaniu z siostrzńcem. A magika skaczesz na czerwone pole i prąd nie porazi. I odbijać pociski co ją rani
kondzior

Postprzez Hyzio » N lut 19, 2006 2:06 pm

Ten problem, o którym pisałem, przed edycją, już rozwiązałem. :)

A gierka mi się podoba, no z pewnością, nie jest to moja ulubiona, ale spędziłem, przy niej trochę wolnego czasu, którego nie żałuję, bossem, który sprawił mi najwięcej problemów, to Mogul.

@Mateusz Kubiak
Otóż to. :D ;)
Ostatnio edytowano Śr mar 05, 2008 2:36 pm przez Hyzio, łącznie edytowano 2 razy
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

GG: 0

Postprzez Fergus » So maja 27, 2006 5:57 pm

Ja "Szalone Przygody..." kupowałem dwa razy. :wink: Pierwszy raz nabyłem ją pół roku temu, niestety za każdym razem kiedy próbowałem ją otworzyć występował błąd "DLL" coś tam...* Zadzwoniłem pod numer kontaktowy, który znalazłem na pudełku i dowiedziałem się, że jest to jakaś wadliwa seria, oddałem ją do sklepu i otrzymałem zwrot pieniędzy. Drugi raz grę kupiłem niedawano w sklepie internetowym, na szczęście jest sprawna. Moja opinia:

"Bardzo dobra gra, z udziałem bohaterów Kaczora Donalda itd. Ponieważ nie jestem zbytnim "fanatykiem gier" :twisted: to poziom trudności był odpowiedni. Grafika dobra, zwłaszcza tak jak napisał lis na Disneymani na począttkowych i końcowych animacjach. Udźwiękowienie również bardzo dobre, i co tu dużo mówić POLECAM każdemu kto jej jeszcze nie ma :wink: Najtrudniejszy boss to rzeczywiście Magika, chociaż Brat Be był łatwiejszy od Merlocka. Gra mogłaby być ciut dłuższa"

*Dla tych co także mają ten błąd tutaj jest link do łatki: http://www.gram.pl/gra_pliki.asp?id=172&pid=609
Fergus

Imię: Łukasz
GG: 1465562

Postprzez Diodak » Wt mar 04, 2008 6:33 pm

A gdzie się ściąga tą grę??
Poco wam głupie książki jak macie komiksy "Kaczor Donald" i "Gigant" i "Megagiga"?
Diodak

Postprzez Mateusz Kubiak » Wt mar 04, 2008 7:10 pm

Diodak napisał(a):A gdzie się ściąga tą grę??

Gry się kupuje a nie ściąga :!: Pobieranie z internetu jest nielegalne :evil:
Mateusz Kubiak
Ostatni z klanu McKwaczy

Postprzez fan kaczek » N lis 08, 2009 1:04 pm

Jak można przejść Brata Be?

Edit:

Już przeszedłem,dzięki za pomoc.
Małysz na prezydenta!
fan kaczek
Moje życie. Kaczki i myszy!

Imię: Patryk

Postprzez ShFil » Pt sty 08, 2010 1:54 pm

Fergus, błędy dll są związane z tym, że określonego pliku dll nie ma.Sam tak miałem z twierdzą 2.Wystarczy przepisać nazwę i wkleić w gogle,pobrać wrzucić do folderu windows i po sprawie.
ShFil

Imię: Filip

Powrót do Gry