Nowy serwer.

Tu rozważamy propozycje zmian na forum oraz oceniamy już zachodzące.

Nowy serwer.

Postprzez lis » Pn gru 04, 2006 11:31 pm

Jak już zdążyliście się zorientować, forum zostało przeniesione na nowy serwer - jor.pl. Dzięki temu mamy miejsce na 10 razy tyle wiadomości, ile zdążyliśmy napisać przez dwa lata działalności forum. :) Poza tym wreszcie zniknęły denerwujące reklamy Lycosa. Mam nadzieję, że serwer będą omijały awarie i będzie nam dobrze służył.

P.S. Przez jakiś czas mogą występować problemy z linkami, które prowadzą do postów/tematów na forum, tzn. mogą one kierować na stary serwer. Razem z moderatorami postaramy się jak najszybciej je poprawić. Jeśli natraficie na takie linki, poinformujcie któregoś z nas.
lis
administrator

Imię: Mateusz
GG: 3889388

Postprzez Retlaw » Wt sty 16, 2007 1:20 pm

To oczywiście propozycja, ale czy nie moglibysmy sie kładac na funkcjonowanie servera? wystarczy załoźyc kontow jakimś np. mbanku i wpłacic po te 10 zł co pół roku, przy 20 osobach to jest 200zł, może na domene nawet by wystarczyło
this time the magic is real
http://lucasfilm.pl/
http://www.beelive.pl
http://www.studioant.pl - tym się zajmuję :-]
Retlaw

GG: 0

Re: Nowy serwer.

Postprzez Arcer » Cz sie 14, 2008 4:26 pm

No i po raz kolejny forum trafiło na nowy serwer. Mam nadzieję, że tym razem na dłużej. Przy okazji mamy też nowy layout forum - aklimatyzacja nie powinna trwać długo, na pewno szybko się przyzwyczaimy!
Arcer
el moderatoro

Postprzez Pahan » Cz sie 14, 2008 5:17 pm

Najtrudniej mi się będzie przyzwyczaić do avatarów i nicków po prawej stronie. :) No, i brakuje mi tu loga. :o

Ps. Dlaczego "Rozmówki" i "Użytkownicy" są zamknięte?
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez lis » Cz sie 14, 2008 5:30 pm

Pahan napisał(a):brakuje mi tu loga. :o

Będzie.

Pahan napisał(a):Ps. Dlaczego "Rozmówki" i "Użytkownicy" są zamknięte?

Przez nieuwagę. :) Już otwarte.
lis
administrator

GG: 3889388

Postprzez KTZ » Cz sie 14, 2008 5:31 pm

Fajnie :D Tylko zastanawiam się nad wyglądem Disney Zone, teraz na płatnym hostingu i przy własnej domenie zostanie ona doprowadzona do ładu? :D Bo, wstyd mi się przyznać, ale myślałem, że tamta strona już wieki temu zostało porzucona, prawdopodobnie przez brak informacji nt. kolejnych aktualizacji.
KTZ

Postprzez Arcer » Cz sie 14, 2008 5:36 pm

DisneyZone była i jest aktualizowana na bieżąco - ale tylko dział "Streszczenia kreskówek" :-). Teraz, gdy domena jest tak śliczna, nie sposób nie wykorzystać tego faktu. Wezmę się za stronę na dniach, ale póki co, zostaje na poprzednim serwerze. Chcę ją naprawdę porządnie uaktualnić, bo link był na wielu stronach, i ich autorzy musieli się na pewno za mnie wstydzić (co przejawiło się też spadkiem oglądalności do 10-15 % tej w najlepszym okresie, czyli w latach 2002-2003).
Arcer
el moderatoro

Postprzez Spooky » Cz sie 14, 2008 5:41 pm

Nie jest źle, chociaż będzie trzeba się (jak do wszystkiego zresztą) przyzwyczaić. Mimo wszystko szkoda jednak, że informacji o forumowiczu nie ma po lewej stronie...
Spooky
Postrach Transwalu

Imię: Albert
GG: 4520377

Postprzez Arcer » Cz sie 14, 2008 5:47 pm

lis napisał(a):P.S. Przez jakiś czas mogą występować problemy z linkami, które prowadzą do postów/tematów na forum, tzn. mogą one kierować na stary serwer. Razem z moderatorami postaramy się jak najszybciej je poprawić. Jeśli natraficie na takie linki, poinformujcie któregoś z nas.
Obecnie problem ten może się powtarzać, ale samo informowanie nas o takich błędach jest już uproszczone, bo mamy opcję raportowania postów. Dlatego ta prośba jest ciągle aktualna.
Arcer
el moderatoro

Postprzez KTZ » Cz sie 14, 2008 5:48 pm

Arcer napisał(a):DisneyZone była i jest aktualizowana na bieżąco - ale tylko dział "Streszczenia kreskówek" :-)

Wiem to dopiero od niedawna, DisneyZone naprawdę przyda się jakaś porządna poprawa i może jeszcze system newsów, by było wiadomo co i kiedy było dodawane :D
KTZ

Postprzez Fergus » Cz sie 14, 2008 6:09 pm

Ja już sie bardzo przezwyczaiłem do poprzedniego forum, faktycznie chyba najtrudniej będzie się przystosować do avatrów po prawej stronie (właśnie zauważyłem też, że emotikony, przy pisaniu postów również są po prawej, ale akurat to mi wcale nie przeszkadza, poza tym rzadko kiedy ich używam, zazwyczaj wpisuję je po prostu na klawiaturze). Pewnie szybko się przezywczaimy ;-)
Poza tym na nowym forum jest też kilka nowych, przydatnych funkcji, m.in funkcja "Zapisz" przy wysyłaniu postów.

Arcer, gratuluję domeny pl. i czekam na aktualizację/nową odsłonę DisneyZone :-)
http://www.carlbarks.pl - Moja strona poświęcona Carlowi Barksowi! (Aktualnie w budowie)
Fergus

Imię: Łukasz
GG: 1465562

Postprzez Mateusssz » Cz sie 14, 2008 6:21 pm

Jakoś mi się bardziej tamta wersja podobała - ale na pewno się przyzwyczaję..
I spełniło się marzenie Kakaczki :D
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Postprzez duśka » Cz sie 14, 2008 9:05 pm

noooo :!: widzę że wylądowaliśmy w XXI wieku :D Nowy image bardzo mi się podoba. oczywiście wszystko to kwestia przyzwyczajenia. moje gratulacje. mam nadzieje, że wszystko już będzie działać :D
Po raz pierwszy widzę blask...
duśka

Postprzez Brat Be 761 » Pt sie 15, 2008 7:12 am

Brrr...dziwaczne te avatary po prawej stronie :P
Co do zmian to teraz forum podoba mi się ciutek bardziej..chodź sam nie wiem czemu..mam takie odczucia :P
Brat Be 761
D'Oh!

Imię: Igor

Postprzez Lone Star » Pt sie 15, 2008 9:52 am

Nieee... Taka nowoczesna odsłona forum mi się nie podoba. Może jeszcze gdyby avatary były po lewej stronie ? Moim zdaniem za dużo niepotrzebnych dodatków ma to phpbb3 ;/
Pozdrawiam, Lone Star
“Tajemnicą długiego życia jest czerpanie przyjemności ze swej pracy.” Carl Barks
“Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.” James Dean
Pierwsza polska strona o Flintstonach
Lone Star
Fan Barksa

Imię: Artur

Następna strona

Powrót do Opinie, propozycje zmian