ShoutBox

Tu rozważamy propozycje zmian na forum oraz oceniamy już zachodzące.

Czy mógłby być ShoutBox na tym forum?

Tak
24
65%
Nie
9
24%
Oboętnie :|
4
11%

Liczba głosów : 37

Re: ShoutBox

Postprzez Doudleduck » So lut 05, 2011 9:55 am

Tak :D
Doudleduck

Imię: Kacper
GG: 0

Postprzez diego » N lut 13, 2011 12:36 pm

OK, moim zdaniem - ZDECYDOWANIE NIE!!!
W ShoutBox'ie nawet administratorzy nie kontrolują biegu wydarzeń, ShoutBox jest pierwszym krokiem do zaSPAMienia forum lub całkowitego o nim zapomnieniu... Równie dobrze moglibyśmy wraz z zamieszczeniem ShoutBox'u przenieść całe forum na GaduGadu... ShoutBox jest także powrotem do nauk kakaczki, Lugęga itp. (tak mi się wydaje)...
Poza tym w ShoutBox'ie nie ma zbytnio licznika komentarzy - lubiący ten licznik by się załamali :D
A w ogóle wydaje mi się, że są nikłe szanse na zamieszczenie takowego czatu na forum...
A! E! I! O! U! AEIOU! A! E! I! O! U! AEIOU!...
diego

Imię: Kuba

Postprzez Famous » Śr kwi 27, 2011 2:55 pm

Jestem za tym, by ShoutBox był na forum.
Zauważyłem, że niektórzy zakładali nowe tematy, żeby zadać jedno małe pytanie. Jeżeli ktoś odpowiedział, to temat był przenoszony lub zamykany przez moderatora. Domyślam się też, że niektórzy wysyłali do innych prywatne wiadomości z pytaniami (żeby nie zaśmiecać forum zbędnymi tematami, o których napisałem wyżej). Taki SB mógłby więc służyć nowym użytkownikom do zadawania takowych pytań. Można by też było w nim prowadzić disneyowskie i niedisneyowskie pogawędki.

Zapewne od czasu do czasu ktoś spamowałby w SB. Administrator mógłby zablokować takiemu userowi używanie czatu. Jeżeli nie byłoby takowej możliwości, to admin mógłby dać mu na parę dni bana. Jeżeli po jego zdjęciu spamer dalej robiłby swoje, to dostałby bana na stałe.

Takie jest moje zdanie o SB i chciałbym by był on na naszym forum.
"Oszczędnością i pracą kaczki się bogacą"
Obrazek
Famous

Imię: Damian

Postprzez Retlaw » Cz kwi 28, 2011 7:05 am

Użytkownicy którzy zakładają niepotrzebne tematy, robią to bo nie chce im się poszukać odpowiedzi w odpowiednich działach. SB byłby tylko zachęceniem do zadawania pytań nie szukając odpowiedzi już istniejących, co niestety sprawiłoby, że wypowiedzi na forum by ubożały.
this time the magic is real
http://lucasfilm.pl/
http://www.beelive.pl
http://www.studioant.pl - tym się zajmuję :-]
Retlaw

Postprzez whensparksfly » Pt kwi 29, 2011 8:54 am

Dla mnie jest to obojętne - nawet, jeśli powstanie, nie będę w nim pisała. Ale boję się, że to zmniejszy ilość nowych postów na forum. Mam po prostu nadzieję, że projekt nie zaszkodzi...
whensparksfly

Imię: Teresa

Poprzednia strona

Powrót do Opinie, propozycje zmian