Podejrzani użytkownicy

Tu rozważamy propozycje zmian na forum oraz oceniamy już zachodzące.

Postprzez DONAld » Wt sty 01, 2008 12:41 pm

Nie ma za co Superkwęk - meho. Gdybym był na twoim miejscu to też bym się zastanowił no , bo : DONAld , donaldo i don ald są do siebie w końcu podobne :wink:
Obrazek
DONAld
Kaczor o dwóch dziobach

GG: 0

Postprzez esio » Cz sty 03, 2008 3:57 pm

A propos kakakaczki: jeśli użytkownik ten zostanie zbanowany, co jest abrdzo prawdopodobne, prosiłbym o usunięcie wszystkich dyskusji z nim, postów go pouczających itp, bo wprowadzają spory zament w niektórych ciekawych tematach.
Ostatnio edytowano Cz sty 03, 2008 4:05 pm przez esio, łącznie edytowano 1 raz
użytkownik przechodzi kryzys kaczkofaństwa
esio

Postprzez Pahan » Cz sty 03, 2008 4:02 pm

Jeśli komuś by się chciało, i był za takim pomysłem, można zrobić taki topik ku przestrodze innych, i wrzucić tam te wszystkie posty. Proponuję nazwę "Jak się NIE zachowywać na forum", i umieścić go w dziale "Dla nowych użytkowników", bądź "Użytkownicy". Taka mała sugestia.
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez kakakaczka » Cz sty 03, 2008 4:14 pm

Pahan napisał(a):Jeśli komuś by się chciało, i był za takim pomysłem, można zrobić taki topik ku przestrodze innych, i wrzucić tam te wszystkie posty. Proponuję nazwę "Jak się NIE zachowywać na forum", i umieścić go w dziale "Dla nowych użytkowników", bądź "Użytkownicy". Taka mała sugestia.

Przesada. Ale fajny pomysł :D :D :D :D

Tylko temat mozna zmienić: na poradnik młodych użytkowników, lub poradnik dla poczatkujących. Przyznaje, że niektóre moje posty były krótsze, ale inni też nieźle świrują (na świra roku ich :D :D :D )
Pozdro all you!!!!!
kakakaczka
banicja
banicja

Postprzez esio » Cz sty 03, 2008 4:18 pm

Jesteś chyba ostatnią osobą, której posty mogłyby służyć za wzór nowym użytkownikom tego forum.
użytkownik przechodzi kryzys kaczkofaństwa
esio

Postprzez kakakaczka » Cz sty 03, 2008 4:26 pm

Ech... jak nie masz co robić, to przynajmniej nie zaśmiecałbys forum :!: :!: Znam tu jeszcze kilku, którzy raczej nienadają się na wzory, a ty wymieniasz tylko mnie i to jeszcze na 1 miejscu (juchu :D :D :D :D )

KAKAKACZKA SIĘ KŁANIA!*

*kakakaczka - zasady moralności
kakakaczka
banicja
banicja

Postprzez Arcer » Cz sty 03, 2008 5:00 pm

kakakaczka napisał(a):Tylko temat mozna zmienić: na poradnik młodych użytkowników, lub poradnik dla poczatkujących. Przyznaje, że niektóre moje posty były krótsze, ale inni też nieźle świrują (na świra roku ich :D :D :D )
Takie zachowanie mi kogoś przypomina. Nie pamiętam nicka, ale jakiś czas temu ktoś w podobny sposób wypisywał brednie, a później odnosił się tylko do tego, że pisze krótkie posty. O ich nielogiczności i bezsensie nie wspominał. Podobnie było też, jeśli chodzi o wypominanie innym zaśmiecania forum. Przede wszystkim zwróć uwagę na siebie (każdy powinien się troszczyć o podnoszenie jakości swoich własnych wypowiedzi), i nie próbuj zasłonić sie tym, że inni tak robią. W chwili obecnej mamy tylko jednego tak uporczywego spamera. Domyślasz się, o kogo mi chodzi?
Arcer
el moderatoro

Postprzez Superkwęk - meho » Pt sty 04, 2008 11:22 am

Arcer napisał(a):Takie zachowanie mi kogoś przypomina. Nie pamiętam nicka, ale jakiś czas temu ktoś w podobny sposób wypisywał brednie, a później odnosił się tylko do tego, że pisze krótkie posty. O ich nielogiczności i bezsensie nie wspominał. Podobnie było też, jeśli chodzi o wypominanie innym zaśmiecania forum. Przede wszystkim zwróć uwagę na siebie (każdy powinien się troszczyć o podnoszenie jakości swoich własnych wypowiedzi), i nie próbuj zasłonić sie tym, że inni tak robią. W chwili obecnej mamy tylko jednego tak uporczywego spamera. Domyślasz się, o kogo mi chodzi?

Byl to don ald i wydaje mi sie ze on tez jest podejrzanym uzytkownikiem ktory przyszedl na forum tylko p[o to by zgrywac... pisalem juz w innym temacie.

P.S. A mnie tez dodasz do grupy denerwujacych uzytkownikow? Predzej administrator cie zbanuje. :twisted:
Brak podpisu, gdyż litery wyjechały na wakacje...
Superkwęk - meho
Heros forum

Postprzez Mateusssz » Pt sty 04, 2008 2:26 pm

Ja też jestem nowy choć na forum częściej zaglądałem jednak kakakaczka już zaczyna mnie denerwować (nie wiem jak ja się zachowuję ale jeszcze żadnych uwag nie miałem :) ) Mogę Ci dać kilka rad, bo choć tu jestem nowy, to chyba jak i wielu innych użytkowników byłem lub jestem zarejestrowany: nie pisz KAKAKACZKA GÓRĄ bo nie dość, że to bezsensu to jeszcze wytrąca z równowagi. I nie rób takich beznadziejnych postów jak Świr roku i etc. Do Adminów i Moderatorów: Nie jestem zwolennikiem banicji ale bym się nad tym (kakaczką) zastanowił

EDIT: aha, nie używaj tylu buźek, bo posty robią się nie czytelne. Dwie wystarczą.
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz

Postprzez kakakaczka » Pt sty 04, 2008 2:38 pm

Mateusssz napisał(a):Ja też jestem nowy choć na forum częściej zaglądałem

JA TEŻ, JA PISZE A TY NIE, JA DYSKUTUJE, A TY CZYTASZ, JA UMIEM PISAĆ NA KLAWIATURZE, A TY... a kto cię tam wie :? :? :? :?

Mateusssz napisał(a):nie wiem jak ja się zachowuję ale jeszcze żadnych uwag nie miałem :) )

Ja ci ją ZWRACAM, jak się czujesz :?: :?: :?:
Mateusssz napisał(a):Mogę Ci dać kilka rad, bo choć tu jestem nowy, to chyba jak i wielu innych użytkowników byłem lub jestem zarejestrowany: nie pisz KAKAKACZKA GÓRĄ bo nie dość, że to bezsensu to jeszcze wytrąca z równowagi. I nie rób takich beznadziejnych postów jak Świr roku i etc. Do Adminów i Moderatorów: Nie jestem zwolennikiem banicji ale bym się nad tym (kakaczką) zastanowił

EDIT: aha, nie używaj tylu buźek, bo posty robią się nie czytelne. Dwie wystarczą.

Bardzo cenne rady. Może modem zostaniesz :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

KAKAKCZKA - RADY DLA ZAMRTWIONYCH
[/b]
kakakaczka
banicja
banicja

Postprzez Mateusssz » Pt sty 04, 2008 2:42 pm

I to jest właśnie to. Zwróć uwagę i to grzecznie, bez krzyku - lawina buźek i zdenerwowania - ja tylko wyrażam swoje zdanie - po to są fora
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz

Postprzez kakakaczka » Pt sty 04, 2008 2:45 pm

A jak ja ci tą uwagę zwróciłe :?: :?: :?: :?: NIEGRZECZNIE :!: :!: :!: :!:

PRYKU PRYK
kakakaczka
banicja
banicja

Postprzez mentor » Pt sty 04, 2008 2:48 pm

Wyczuwam w Twoim poście sarkazm, Kakakaczko. A nie wiesz, że nawet mówienie sarkazmem może być odebrane jako obraza? Poza tym, akurat Mateusssz w porównaniu z Tobą zachowuje się jak prawdziwy anioł. I nie odrzucaj rad, które inni Ci dają. Widzę też, że masz za wysokie mniemanie o sobie. Trzeba umieć oceniać swoje możliwości i nie pisać, że ja tak świetnie umiem pisać na klawiaturze czy dyskutować... A to Ci właśnie chyba najmniej wychodzi :?
Story in a game is like a story in a - movie. It's got to be there, but it's not important.
~John Carmack
mentor
(dawniej kaczorex)

Postprzez kakakaczka » Pt sty 04, 2008 2:59 pm

Kaczorex, zgoda :?: :?: :?: :?: :?:

P.S.
Na zgode, daje kawał:
-----------------------------
Polak, Niemiec i Rusek idą i spotykają diabła diabeł mówi mam dla was bojowe zadanie kto przejedzie przez gówno to wygra nagrodę. Jedzie Niemiec czołgiem i utoną w gównie. Potem rusek leci F16 i stracił panowanie nad sterami i wpadł w gówno. Polak jedzie maluchem i nie utonął. Diabeł się pyta Polaka:
- Jak to zrobiłeś?
Polak na to:
- Normalnie, gówno w gównie nie utonie.
:D
kakakaczka
banicja
banicja

Postprzez mentor » Pt sty 04, 2008 3:03 pm

No cóż, jeśli obiecasz się poprawić, to jasne że możemy się pogodzić ;) W końcu z nikim waśni nie chcę mieć, a zrozum że jedynie chciałem pokazać Ci błędy, jakie zrobiłeś, abyś później tego nie robił.

P.S. Dobry kawał, kiedyś go już czytałem :lol:
Story in a game is like a story in a - movie. It's got to be there, but it's not important.
~John Carmack
mentor
(dawniej kaczorex)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie, propozycje zmian