Propozycja...

Tu rozważamy propozycje zmian na forum oraz oceniamy już zachodzące.

Propozycja...

Postprzez rafko4 » Pt lis 05, 2010 1:36 am

Tak jak w tamacie mam popozycje a mianowicie aby dodac dzial Nasze Kolekcje,przydalby sie poniewaz w tamtym poscie cojuz jest panuje zbyt duzy chaos i zbytnio to fajnie nie wyglada a tak kazdy by zrobil swoj temat i bylo by wszystko ladnie czytelne.Jesli cos zle napisalem niech ktos poprawi bo juz oczy mi sie zamykaja hehe :) .
Co o tym sadzicie ?
rafko4

GG: 0

Re: Propozycja...

Postprzez Pahan » Pt lis 05, 2010 2:57 pm

Istnieje już temat o kolekcjach. Głównie prezentujemy w nim swoje zbiory, ale myślę że dyskusja o nich też wchodzi w grę :) .
Oddzielny dział to lekka przesada. :wink:
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Re: Propozycja...

Postprzez rafko4 » So lis 06, 2010 2:37 pm

Tak jak napisalem wyzej mysle ze panuje w nim zbyt duzy chaos i ciezko jest w nim znalezc danej osoby kolekcje trzeba przegladac te 18 stron ktore tam sa , i to nie wiadomo czy sie znajdzie.W nowym dziele bylo by wszystko bardziej przejrzyste kazdy mialby swoj osobny post w ktorym by mial swoja liste i by sobie ja edytowal ,mogl by co jakis czas pisac aktualizacja by inni widzeli jego post najwyzej w liscie.Taki sposob sprawdza sie na wielu forach wiec mysle ze takim forum jak to tez by zdalo egzamin.
Prosze o wypowiadanie sie tez uzytkownikow co o tym sadzicie ?
rafko4

GG: 0

Powrót do Opinie, propozycje zmian