Ogłoszenia drobne (dawniej: Kilka spraw)

Tu rozważamy propozycje zmian na forum oraz oceniamy już zachodzące.

Ogłoszenia drobne (dawniej: Kilka spraw)

Postprzez Mateusssz » Cz sie 14, 2008 7:23 pm

1. Dlaczego Arcer, Humperdink i Maciek nie są już moderatorami? W końcu dobrze wykonywali swoją pracę.
2. Czy jest możliwość utworzenia jakiejś grupy - Fanów Filmów albo coś w ten deseń?

EDIT: Tak w imieniu Lisa zapraszam do ustawienia daty swoich urodzin w profilu i ustawienia przyjaciół (bo nie wierzę, że na tym forum są jacyś wrogowie ;))

EDIT 2: Ech, i niestety jest chyba Google Bot. Widziałem go w użytkownikach online. Czy nie da rady jakoś zrobić jakoś inaczej?
Ostatnio edytowano Cz sie 14, 2008 7:34 pm przez Mateusssz, łącznie edytowano 3 razy
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz
GG: 0

Re: Kilka spraw

Postprzez Mateusz Kubiak » Cz sie 14, 2008 7:26 pm

Arcer, Humperdink i Maciek raczej są moderatorami tylko jeszcze nie są widoczni jako moderatorzy. Wystarczy zajrzeć do działu ekipa.
Przy okazji ja mam pytanko czy na stronie głównej nie da się zrobić innych ikon ( chodzi mi o te obrazki Obrazek ) ponieważ jest ciężko odróżnić te z nowymi postami jak i bez nich (no może te z nowymi postami są czerwone, ale ciężko się tego dopatrzeć).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mateusz Kubiak
Ostatni z klanu McKwaczy

Postprzez Arcer » Cz sie 14, 2008 7:37 pm

Obie te sprawy już wcześniej zakomunikowałem lisowi, więc to kwestia czasu. Nie tylko wy, drodzy Disneymaniacy, przyzwyczajacie sie do nowego layout'u :-). W praktyce ogranicza się to jedynie do paru kosmetycznych zmian, ale na początku po prostu nie wiemy, jaki przycisk do czego służy :-).
Arcer
el moderatoro

Postprzez lis » Cz sie 14, 2008 7:46 pm

Mając na uwadze Wasze sugestie, zmieniłem domyślną skórkę forum na tradycyjną (subsilver2). Wy również możecie wybrać preferowany przez siebie styl:

Panel użytkownika -> Preferencje forum -> Mój styl Forum
lis
administrator

GG: 3889388

Postprzez Mateusssz » Cz sie 14, 2008 9:11 pm

Nie wiem, czy ustawienie starej skórki jako główną było dobrym posunięciem - ja bym ją dał do wyboru, a ta nowa jako główna. Może to przyciągnie użytkowników.
Mateusssz

Postprzez lis » Cz sie 14, 2008 9:24 pm

Mateusssz napisał(a):Ech, i niestety jest chyba Google Bot. Widziałem go w użytkownikach online. Czy nie da rady jakoś zrobić jakoś inaczej?

Głównym zadaniem Google Bota jest indeksowanie stron dla wyszukiwarki i w tym celu "loguje się" on na forum.

Mateusssz napisał(a):Nie wiem, czy ustawienie starej skórki jako główną było dobrym posunięciem - ja bym ją dał do wyboru, a ta nowa jako główna. Może to przyciągnie użytkowników.

Wolałbym, żeby nowych użytkowników przyciągała treść, a nie skórka. :) Jeśli jednak podzielacie zdanie Mateusssza - napiszcie o tym tutaj.
lis
administrator

Postprzez Mateusssz » Cz sie 14, 2008 9:33 pm

lis napisał(a):
Mateusssz napisał(a):Ech, i niestety jest chyba Google Bot. Widziałem go w użytkownikach online. Czy nie da rady jakoś zrobić jakoś inaczej?

Głównym zadaniem Google Bota jest indeksowanie stron dla wyszukiwarki i w tym celu "loguje się" on na forum.

Mateusssz napisał(a):Nie wiem, czy ustawienie starej skórki jako główną było dobrym posunięciem - ja bym ją dał do wyboru, a ta nowa jako główna. Może to przyciągnie użytkowników.

Wolałbym, żeby nowych użytkowników przyciągała treść, a nie skórka. :) Jeśli jednak podzielacie zdanie Mateusssza - napiszcie o tym tutaj.

Całe szczęście z Google Botem. Ale co do skórki - mimo że mamy 99% ciekawych i sensownych postów to jednak grafika też się liczy... Ale to nie ja tutaj decyduję - może całe szczęście?
Mateusssz

Postprzez Pahan » Cz sie 14, 2008 9:53 pm

Zgadzam się z Mateusssszem. Lepiej było by ustawić nową skórkę jako tą domyślną. Pomimo, że byłem przyzwyczajony do tradycyjnej, uważam że nowa jest po prostu ładniejsza, i bardziej funkcjonalna. Wydaje mi się też, że te nowe skórki nie są aż tak rozpowszechnione jak stare, i forum już samym layoutem zachęcałoby potencjalnego gościa, znudzonego tradycyjnym wyglądem, do przeglądania, czy nawet dyskusji. (Ale długie zdanie :) ).
Obrazek
Pahan

GG: 2266241

Postprzez Hyzio » Wt sie 19, 2008 6:29 pm

Nie wiedziałem gdzie to zamieścic, więc zrobię to tutaj, jeśli zrobiłem to złym miejscu to przepraszam.

Jakiś czas temu, wysłałem do lisa PW, z myślą założenia na forum akcji charytatywnej (wszystko było w nim wyjaśnione), jeszcze mi nie odpisał, więc chciałbym wiedziec, jakie jest jego zdanie na ten temat. :)
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

Postprzez lis » Wt sie 19, 2008 8:04 pm

Hyziu (i Inni),
jeśli uważacie, że jakiś pomysł jest wart realizacji na tym forum, zajmijcie się tym osobiście. Jeśli nie jesteście pewni czy wypali, poddajcie go pod dyskusję na forum.
lis
administrator

Postprzez Hyzio » Wt sie 19, 2008 8:13 pm

Ale PW doszło, tak??

Dobra to zamieszczę te PW, które wysyłałem @lisowi.

Witaj! Wpadłem na pomysł, aby założyc na forum charytatywną akcję, na podstawie kliknięć w banery na odpowiednich stronach. Chodzi o to aby umieścić, na forum temat na tej podstawie, wzorem tego tematu na, podanym forum. Wszystkie informacje są tam podane. Mam nadzieję, że rozpatrzysz moją koncepcję... ;)

Pozdrawiam :)

Taka akcja toczy się na wielu forach, więc nie widzę przeszkód aby pojawiła się też u nas. :)
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

Postprzez Mateusssz » Śr sie 20, 2008 8:02 am

Ciekawy temat ale przecież mogłeś go sam założyć w Rozmówkach i poprosić o przyklejenie ;)
Mateusssz

Postprzez Hyzio » Śr sie 20, 2008 10:48 am

Mateusssz napisał(a):Ciekawy temat ale przecież mogłeś go sam założyć w Rozmówkach i poprosić o przyklejenie ;)

Skoro tak uważasz, to idę założyc, szkoda tylko, że prawie nikt się o tym nie wypowiedział, to bym miał więcej informacji o waszym zdaniu na ten temat... :mmhead:
hyz/dyz/zyz
Hyzio
Szef HDZ

Postprzez mentor » Śr sie 20, 2008 12:04 pm

Ja powiem tak: Zawsze warto wspierać takie akcje ;)
Story in a game is like a story in a - movie. It's got to be there, but it's not important.
~John Carmack
mentor
(dawniej kaczorex)

Postprzez WDCmaniak » Cz sty 01, 2009 1:24 pm

Nie chciałem rozpoczynać nowego wątku. Czy na forum może pojawić się opcja "Dodaj temat do ignorowanych" ?
WDCmaniak

Następna strona

Powrót do Opinie, propozycje zmian