WDComics-Stories

Fajną stronę wczoraj widziałem...

Re: WDComics-Stories

Postprzez niejaki don jm » N paź 18, 2009 3:06 pm

rysownik napisał(a):http://wdcs.cba.pl/ :D

Super!

Mateusssz napisał(a):Nic się nie zmieniło, ale skąd macie kontakt z Daigle-Leach i Gerstwinem?

Też jak to przeczytałem się zachwyciłem.
niejaki don jm
Byłem hardkorem ;)

Imię: Jacek
GG: 0

Postprzez Mateusssz » N paź 18, 2009 3:34 pm

Sami mi się wygadaliście, więc to nie moja wina ;)
Nawet mi się już literki plączą na klawiaturze z wrażenia :) Szkoda, że w związku z powrotem nie ma nowej gazetki...
Mateusssz
Stróż prawa z Pizen Bluff

Imię: Mateusz

Postprzez Gęgul » N paź 18, 2009 5:39 pm

No i gratki! Naprawdę dobra decyzja! :D! Choć projekt Scarpomaniaka będzie miał konkurencję ;) mój zresztą też, to i tak będzie pewna różnica (jak rozumiem, tylko komiksy amerykańskie, jak dawniej?) I dalej tylko ty będziesz tłumaczył?

Nie działa link do nr. 1
To jest twoja chwila prawdy.
Gęgul
Rozkład jazdy dla każdego

Imię: Wiktor

Postprzez WDCmaniak » N paź 18, 2009 5:44 pm

Kilka "Włochów" też będzie, lista zapowiedzi na 2010 jest na forum (http://wdcomics-stories.ugu.pl).

Link zaraz poprawię.
WDCmaniak

Postprzez niejaki don jm » N paź 18, 2009 6:02 pm

Nie widzę Van Horna (a może ja ślepy jestem :P) {oprócz Horsing'a} :( Można coś więcej od William'a.
niejaki don jm
Byłem hardkorem ;)

Postprzez WDCmaniak » N paź 18, 2009 6:08 pm

Od czasu do czasu mogą się zdarzyć krótkie 2-4 planszowe historyjki z jego początków, ale 10-15 stronicowych raczej nie będzie, ponieważ większość była tworzona dla Egmontu i co za tym idzie wydana w Polsce ;). Ale poszukam czegoś.
WDCmaniak

Postprzez niejaki don jm » N paź 18, 2009 6:15 pm

WDCmaniak napisał(a):Od czasu do czasu mogą się zdarzyć krótkie 2-4 planszowe historyjki z jego początków, ale 10-15 stronicowych raczej nie będzie, ponieważ większość była tworzona dla Egmontu i co za tym idzie wydana w Polsce ;). Ale poszukam czegoś.

Dzięki wielkie :) Przejadę Inducks wzdłuż i wszerz i tak muszę o nim wiele poszukać (zgadnijcie dlaczego księgarnie informatyczne się na mnie obłowią {wydawnictwa dotyczące webmasteringu też :)})

PS Mam tablet - mogę pomóc przy dokładnym koloringu (w GIMPie przy linie są białe plamki na tablecie się je dokładnie wyjedzie)
niejaki don jm
Byłem hardkorem ;)

Postprzez WDCmaniak » N paź 18, 2009 6:18 pm

OK, jak będziemy potrzebować kogoś do kolorków to będę pamiętać.
WDCmaniak

Postprzez niejaki don jm » N paź 18, 2009 6:24 pm

http://coa.inducks.org/story.php?c=D+92207

The Black Moon - na rapidlibary jest dostępny DDA 24-28. Nie pobieram, bo na moim kompie nawet WinRAR nie działa. Jakbyś chciał link -wal na PW

Jest tam także 32 stronnicówka Barksa (Sheriff of the Bullet Valley) i Terror of the River! (ale on jest chyba gdzieś zapowiedziany ew. był w jakimś fanowskim projekcie :)), a także holenderka (też nie było jej w Polsce "De regenboogschat"). Strobl w MathMagic Land i wiele, wiele innych.

Trafiliśmy na żyłę złota, bo nie widzę nic polskiego :D oprócz jednego komiksu z 10 (!!!) nr KD

A i radziłbym BM zamiast HAWH bo na HAWH oddano sporo głosów do p. Rutke. Teraz tylko jakąś 3-stronnicówke ew. ten http://coa.inducks.org/story.php?c=Qus%2FDDA++24A text i 2-pagera :) zostane przy mym ulubionym VH http://coa.inducks.org/story.php?c=KJS+001 ew. coś CB http://coa.inducks.org/simp.php?d1=&d2= ... g=2&kind=n (ale do VH znalazłem skany, jak z tymi będzie nie wiem :( )

A i dzięki za to, że jest jakaś szansa na WVH
niejaki don jm
Byłem hardkorem ;)

Postprzez Scarpomaniak » Pn paź 19, 2009 5:46 am

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest!
Ale jestem w szoku, ale raczej będę kontynuował KŚD!
Aha, poderzewałem ciebie, że coś kombinujesz z WDC&S, jak prosiłeś o listę komiksów z USPL!
Aha, będzie dział listy?
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław

Postprzez WDCmaniak » Pn paź 19, 2009 11:28 am

@niejaki don jm, ło tam, przesadzasz, żyła złota to wdc 601-633. A linki mam, nie tylko do tego numeru. Coś wybiorę.

@Scarpomaniak, dział z listami na forum jest pod nazwą "recenzje i komentarze".
WDCmaniak

Postprzez Scarpomaniak » Pn paź 19, 2009 1:23 pm

Niejaki don jm: prawie wszystkie komiksy mają skany, i aha, ja i WDCmaniak mamy swoje zródła i nie trzeba nam dawać linków do skanów!
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Postprzez niejaki don jm » Pn paź 19, 2009 2:45 pm

Scarpomaniak napisał(a):Niejaki don jm: prawie wszystkie komiksy mają skany, i aha, ja i WDCmaniak mamy swoje zródła i nie trzeba nam dawać linków do skanów!

>>> jak miałem wiedzieć skoro są to tajne źródła :).

PS i taka mała rzecz.

Państwa wywiad (specjalnie dla wdcs.cba.pl!) z Susan Daigle - Leach, dawną kolorystką Gladstone i Gemstone, w którym ujawnia ona kilku szczegółów ze swojej artystycznej kariery.

Tak zaczynało CDA :) Jak się to skończyło ser pl... tfu marek 1 i Verbaclous wiedzą ;)

1 -piszę jego Disneypolski nick, żeby nie było kto to jest :P

Ja bym proponował - udało nam się przeprowadzić wywiad z ... (a i taki mały off od tego offa -wywiad będzie na stronie? Bo jeśli w czasopiśmie (fakt lepiej brzmi e-magazynie, czy ze względu na mały zakres popularności tematu e-zinie) to widzę tu drobny błąd merytoryczny :) )

Spoiler:

No i PS2 - czemu teraz WDCInfo ma taki bardziej poważny charakter ? Niech będzie (razem z come backiem WDC&S PL 2) come back pana Miecia :P

2 Zabiję za nazwanie WDC&S PL WDC&S, bo wprowadza to w bład...
niejaki don jm
Byłem hardkorem ;)

Postprzez Scarpomaniak » Pn paź 19, 2009 3:17 pm

niejaki don jm napisał(a):>>> jak miałem wiedzieć skoro są to tajne źródła :).

To nie są tajne zródła!
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Postprzez rysownik » Pn paź 19, 2009 4:04 pm

niejaki don jm napisał(a):Ja bym proponował - udało nam się przeprowadzić wywiad z ... (a i taki mały off od tego offa -wywiad będzie na stronie? Bo jeśli w czasopiśmie (fakt lepiej brzmi e-magazynie, czy ze względu na mały zakres popularności tematu e-zinie) to widzę tu drobny błąd merytoryczny :) )

Wywiad jest już na stronie od wczoraj (podobnie jak kilka nowych tekstów) w dziale "Teksty". :scrooge: A dokładnie tu: http://wdcs.cba.pl/teksty/tekst32.html
rysownik

Imię: Agata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Strony internetowe