Mickey Mouse Mystery Magazine

Fajną stronę wczoraj widziałem...

Mickey Mouse Mystery Magazine

Postprzez drapichrust » Cz sie 25, 2011 7:20 pm

...czyli genialna seria komiksów o Myszce Miki. Niestety, jako że była przeznaczona dla nieco starszych czytelników, skończyło się na 12 numerach, a tłumaczeń nie podjęto. Tak sobie ostatnio wymyśliłem, że skoro Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyjdzie do góry. Wziąłem się zatem za amatorski przekład, jedyny szkopuł w tym... że kompletnie nie znam włoskiego, dlatego też opieram się głównie na google translate (a wiadomo, jaki jest). Jeśli ktoś zna włoski i jest skory do pomocy, niech zajrzy na http://nieznanamyszkamiki.blogspot.com
drapichrust

GG: 0

Re: Mickey Mouse Mystery Magazine

Postprzez diego » Pt sie 26, 2011 8:46 am

Rany, przypomniałeś mi o tym. Byłem jakiś czas temu w pięknej, słonecznej Ialii! Jak ja bardzo chciałem dostać ten komiks. Udało mi się jedynie znaleźć kilka reklam w Topolinach itd. Ech, gdyby tak zmienić bieg historii... No, nieważne. Sądzę, że powinniśmy napisać jakąś petycję do Egmontu/ Disneya... Kogokolwiek, to chańba (tak jak moja ortografia), by tak wspaniały komiks nie był nigdzie publikowany... Ciekawe, czy redaktorzy tłumaczą z Włoskiego :roll: Poza tym, wydają Doubleducka, a Mikiego prawie nic a nic. Musimu się zbuuuuntować! Rewoluciiiia! :D Zadbajmy o swój los! Niech wydadzą to, no nie wiem, raz na rok w MegaGiga, nieważne. Fajnie by było, gdzyby to było... Szacun, jak to się mówi! Ja bym sie nie odważył takiego tłumaczenia, tak myślę, w każdym razie nie z włoskiego... Tzn, wiem mniej więcej jak się liczy, co już samo w sobie jest super, no bo w końcu... Ech, no po prostu... Rób dalej, to co robisz! Jeśli masz jakieś prośby, wal śmiało! Masz pierwszego stałego czytacza! 8)
A! E! I! O! U! AEIOU! A! E! I! O! U! AEIOU!...
diego

Imię: Kuba

Postprzez drapichrust » So sie 27, 2011 10:23 am

Jedyna moja prośba, to żeby przekazać to dalej. :) W końcu znajdzie się jakiś znający włoski kaczkofan do pomocy, a może kiedyś nawet uzbiera się tylu ludzi, że Egmont przemyśli sobie możliwość tłumaczenia... No nic, to na razie tylko marzenia, ale w końcu w Komiksach z Kaczogrodu wydali kiedyś "Imperator kontratakuje", więc jak chcą, to potrafią.
drapichrust

Postprzez Scarpomaniak » So sie 27, 2011 10:27 am

Poinformuje na mojej stronie o stworzeniu nowej strony z tłumaczeniami komiksów Disneya, więc możesz szykować się na średni wzrost popularności bloga.
Jeden z ostatnich wojowników na polu popularyzacji komiksów Disneya w Polsce.
Prowadzi bloga Kacza Agencja Informacyjna, w którym informuje o komiksach Disneya wydawanych w Polsce i na świecie.
Ma nadzieję, że nastaną lepsze czasy dla komiksów Disneya.
Scarpomaniak
Pan tłumacz

Imię: Radosław

Powrót do Strony internetowe