Strona 1 z 1

Polskie forum Pixara

PostNapisane: Pt lis 05, 2010 2:46 pm
przez jakopo
Witajcie !

Jako, że w polskim internecie dość mało jest informacji o samym Studiu Pixar, jedyne co możemy znaleźć to informacje na Wikipedii, czy informacje o najnowszych produkcjach na stronach stricte filmowych. Postanowiłem więc założyć forum dla fanów Pixara. Na razie nie reklamowałem go zbytnio, tutaj będzie pierwsza poważna reklama, więc póki co nie ma tam praktycznie żadnych użytkowników. Pozakładałem kilka tematów, żeby było od czego zacząć jakieś konkretniejsze dyskusje.

Tutaj baner forum :

Obrazek

I adres : http://pixar.jun.pl

Chciałbym też od razu zaznaczyć, że nie chce by moje forum było konkurencją dla forum Disney Polska, bo w ogóle nie o to mi chodzi. Tutaj nie ma w ogóle działu poświęconego Pixarowi, u mnie dział Disney odsyła bezpośrednio do tego forum.

Jeśli forum będzie aktywne, będą użytkownicy chętni do rozmów itd. to będę organizował konkursy z nagrodami rzeczowymi ( oczywiście związanymi z Pixarem, jakieś gadżety, dvd, itd. ), chciałbym też założyć stronę internetową/bloga z nowościami o Pixarze. Naprawdę podchodzę do tego poważnie i bardzo mi zależy na tym, żeby forum działało jak najlepiej, więc jeśli macie jakieś propozycje/uwagi i tak dalej to proszę od razu pisać.

Jeśli pojawi się więcej użytkowników to założę domenę z samym .pl, żeby było wygodniej. Póki co nie wiem, czy znajdą się w ogóle chętni do rozmów, więc nie chcę szaleć za bardzo :)

Chyba to tyle na razie, zapraszam serdecznie do rejestracji i dzielenia się uwagami itd.

Pozdrawiam !