"DZWONECZEK I TAJEMNICA PIRATÓW"

Tutaj rozmawiamy o disnejowskich filmach, zarówno kinowych, jak i tych, które wchodzą na DisneyDVD.

"DZWONECZEK I TAJEMNICA PIRATÓW"

Postprzez Maciek! » Wt sie 19, 2014 2:48 pm

Dziś z braku laku byłem w kinie i... byłem bardzo pozytywnie zaskoczony!

Wcześniejsze "Dzwoneczki" były poprostu przyjemne. Ładna muzyka, trochę zabawnych gagów, postaci i fabuły (jak to się mawia) "słodkie".

Tutaj nie tylko film o wiele lepszy pod względem humoru, ale ciekawie poprowadzona fabuła pełna pomysłów, a nawet całkiem bogatych scen akcji. Świetna postać Zariny. Wprowadzają ją jako bardzo sympatyczną a później spotyka ją coś przez co się odmienia i staje się zła. Wyszło to strasznie efektownie i "wielo-wymiarowo" i szkoda, że w tę stronę nie poszli z Elsą z "Krainie Lodu".
Wiele bardzo dobrych odwołań i ukłonów w stronę orginalnego "Piotrusia Pana" Disneya.

Moim zdaniem najlepszy z serii.

Szczerze polecam :)
Maciek!
Dr Moderator

Re: "DZWONECZEK I TAJEMNICA PIRATÓW"

Postprzez izaulka » Wt sie 19, 2014 4:10 pm

Wiedziałam, że na blogu będzie recenzja Sush :cool:

To ten pirat to nie jest kapitan Hak? Filmu jeszcze nie oglądałam, ale myślałam, że to on :o
izaulka

Imię: Iza
GG: 0

Postprzez Maciek! » Wt sie 19, 2014 7:05 pm

Cóóóóż... nic nie zdradzam ale powiedzmy tylko, że Sush ironizuje czasem ;)

Z "Piotrusia Pana" - nie licząc samego Dzwoneczka - pojawiają się w sumie trzy postacie z czego każda była fajną niespodzianką (w tym jedna w scence w trakcie napisów)
Maciek!
Dr Moderator

Postprzez izaulka » Pt sie 22, 2014 12:38 am

Ja jestem po seansie pierwszego "Dzwoneczka", więc kojarzę tylko jedną osobę ;-)
Spoiler:
izaulka

Imię: Iza
GG: 0

Powrót do Filmy