Dzwoneczek / Tinker Bell And The Quest For The Queen

Tutaj rozmawiamy o disnejowskich filmach, zarówno kinowych, jak i tych, które wchodzą na DisneyDVD.

Dzwoneczek / Tinker Bell And The Quest For The Queen

Postprzez MusicMan » Śr cze 05, 2013 2:53 pm

Hej,

Przede wszystkim chciałbym zacząć od tego iż mimo swojego wieku lubię bajki Disney'a, Pixar czy też DreamWorks (poprawcie mnie jeśli coś namieszałem).
Dla mnie jeśli coś jest fajne, warte obejrzenia, to nie ważne dla jak młodej społeczności przeznaczona jest bajka czy też film.

Nieraz widziałem na Disney Channel urywki Dzwoneczka I Zaginionego Skarbu. Oglądając kątem oka nawet przypadł mi do gustu. Będąc w kinie widziałem zwiastun Dzwoneczka I Sekretu Zaginionych Skrzydeł. Pomyślałem sobie "A co! Pójdę bo jestem ciekaw!". No i słuch po tym zaginął... do czasu kiedy niecały tydzień temu znowu poleciał na Disney Channel Dzwoneczek I Zaginiony Skarb. Tym razem nie odpuściłem i postanowiłem obejrzeć od A do Z wszystkie 5 filmów (w tym ten o zawodach). Dzwoneczek i jej przygody zauroczyły mnie od razu. Przyznam że znałem tą postać z Piotrusia Pana, jednak do tej serii nigdy nie byłem przekonany. Toteż kiedy skończyły mi się filmy o samej Dzwoneczku, jestem dość niechętny do oglądania przygód Piotrusia Pana. Doczytałem iż obie wersje Dzwoneczka nieco się różnią jej charakterem, toteż bardziej popularna jest ta znana z Piotrusia Pana. Wyczytałem również że Dzwoneczek umiera w Piotrusiu Panu, a ten zapomina o niej. Niby odradza się w Piotrusiu Panu w Czerwieni, ale jakoś mnie to nie przekonuje. Po prostu szkoda mi jej.

Co do samego Dzwoneczka jako serii filmów, podoba mi się ogromnie świat ukazany w nim. Teoretycznie beztroska kraina, kolorowy świat pełen radości, po prostu aż miło się ogląda. Fakt faktem, Sekret Magicznych Skrzydeł jak gdzieś wyczytałem i potwierdzam, dość słabo ukazał Barwinkę, siostrę Dzwoneczka. Takie trochę wszystko po trochu.

No a wracając do tematu: nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać już kolejnej części, a jestem jej jeszcze bardziej ciekaw po obejrzeniu trailera. Nie sądzę by komuś chciało się robić go jako made by fan, gdyż nie przypominam sobie scenki z zamianą mocy pod wodospadem.

A co Wy na to wszystko? =)
MusicMan

GG: 0

Powrót do Filmy