Gnomeo i Julia/Gnomeo and Juliet (2011)

Tutaj rozmawiamy o disnejowskich filmach, zarówno kinowych, jak i tych, które wchodzą na DisneyDVD.

Gnomeo i Julia/Gnomeo and Juliet (2011)

Postprzez lis22 » Pt wrz 03, 2010 6:06 pm

Z zagranicznego forum Eltona Johna trafiłem na taki oto link:
http://artofdisney.canalblog.com/archiv ... 84791.html

czy jest to oficjalna produkcja Disneya?
wiem ze film ma opowiadać zmodyfikowana wersję Romea i Julii ( akcja filmu toczyć się ma w ... świecie ogrodowych krasnali ) a Elton ma/już skomponował pięć piosenek do tego filmu,którego jest też producentem.

Edit: widzę już że jest to produkcja Touchstone Pictures ale czy zalicza się też do filmów Disneya?.
lis22

GG: 0

Re: Gnomeo and Juliet

Postprzez jupix » So wrz 04, 2010 11:18 am

Raczej nie będzie to film z kanonu. Prawdopodobnie będzie z nim tak jak z Dżunglą, a więc film ze znaczkiem i dystrybucją Disneya, ale nie wyprodukowany w rodzimym studiu.
600 postów w 6 lat, dwudziestka na karku, ale miłość do Disneya - dozgonna!
jupix

Imię: Wojtek

Postprzez Sparkling1986 » So wrz 04, 2010 4:06 pm

Wytwórnia Touchstone Pictures jest własnością Disneya, podobnie jak Miramax, Walt Disney Pictures (filmy Disneya), Walt Disney Animation Studios (animacje Disneya), Pixar Animation Studios. Tak więc nie jest to bajka Disneya, tylko studia Touchstone, które należy do Disneya.
500 days of magic, of distance, of tenderness.
500 days of intimacy, of awkwardness, of passion.
500 days of fury, of ecstasy, of uncertainty, of Summer.
Sparkling1986

Postprzez lis22 » So wrz 04, 2010 5:38 pm

Dzięki za wyjaśnienia :P
niemniej na sam film czekam,choćby z powodu nowych piosenek mojego ulubionego wokalisty :P a i szkice wyglądają ładnie i nadal pokazują przewagę tradycyjnej animacji nad tą komputerową,w której to technice zostanie zrealizowany ten film.
P.S: jest to chyba też wspólna produkcja Touchstone Pictures i Rockett Pictures Eltona Johna.
lis22

Postprzez LLyann » Pt paź 29, 2010 5:28 pm

Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=s3_5nEAM ... re=related

ja muszę obejrzeć jeszcze kilka razy, aby wyrobić sobie opinię 8)
Uwaga: To potwierdzenie dostarczenia wiadomości oznacza tylko, ze wiadomość została wyświetlona na komputerze adresata. Nie ma żadnej gwarancji, ze treść tej wiadomości została przeczytana lub zrozumiana
LLyann

Postprzez Nara » Pt paź 29, 2010 5:49 pm

Słyszałam w radiu, że w tym filmie ma być duet Elthon John i Lady Gaga... nie wiem czy to prawda ale połączenie jest.... SPECYFICZNE xD
Nara

GG: 4623405

Postprzez lis22 » Pt paź 29, 2010 9:35 pm

Nara napisał(a):Słyszałam w radiu, że w tym filmie ma być duet Elthon John i Lady Gaga... nie wiem czy to prawda ale połączenie jest.... SPECYFICZNE xD

Elton John i Lady Gaga wspólnie wykonają utwór " Hello,hello " a muzykę do filmu skomponuje James Newton Howard,obecnie kompozytor muzyki filmowej ( min. " Dinozaur "," Atlantyda Zaginiony Ląd " i " Planeta Skarbów " ) a ongiś klawiszowiec w zespole Eltona Johna ;)
lis22

Re: Gnomeo i Julia/Gnomeo and Juliet (2011)

Postprzez Lila » So kwi 16, 2011 2:53 pm

Widzę, że premiera już nie długo a zainteresowanie tym filmem średnie. Ja na pewno na film pójdę, chociażby dla muzyki :D .
http://www.filmweb.pl/news/FOTO+Poznajc ... a%22-72590
Znowu Stuhr? :? Nie powiem, dubbinger z niego dobry, ale czy nie mogliby dać kogoś innego, kogoś kto nie jest tak spopularyzowany?
Lila

Imię: Paulina
GG: 23162456

Postprzez jakopo » N kwi 17, 2011 12:40 pm

Byłem ostatnio w kinie na "Sali Samobójców" ( zdecydowanie nie polecam :? ) i leciała właśnie reklama tej animacji. Zrobiła na mnie bardzo niepozytywne wrażenie. Wygląd postaci jest niezbyt przyjemny dla oka ( wszystkie wyglądają tak samo i są po prostu brzydkie jak na mój gust ), a żarty są suche jak chyba w żadnej innej bajce. Trailer składał się co prawda tylko właśnie z tych "żartów" i z żadnego się nie zaśmiałem, reszta sali też milczała... Raczej na seans się nie skuszę, chyba że kiedyś poleci w telewizji, albo będę miał okazję gdzieś zobaczyć za darmo.
Mój blog: http://sounfunny.tumblr.com
Moja kolekcja zabawek Pixar (i nie tylko): http://www.flickr.com/photos/jacobpl
jakopo

Imię: Jakub

Postprzez Lila » N kwi 17, 2011 4:59 pm

Trailery bardzo często nie pokazują "uroku" filmu, a czasem wręcz odstręczają. Szczerze mówiąc, jak widziałam pierwszy zwiastun Zaplatanych (ten z piosenką Pink i innym dubbingiem), to też z początku trochę mnie odrzuciło. Uważałam go za sztucznego z typowymi "jajcarskimi" żartami. A pamiętacie "stań okoniem za koniem"? :lol: Natomiast reklamy np. do Harry'ego Pottera są tak ciekawie montowane, że już dwa razy się nabrałam :P . Gdybym miała się sugerować trailerami w wyborze seansu, to nie obejrzałabym wielu świetnych filmów. Oczywiście nie spodziewam się po Gnomeo i Julii wspaniałości równej Pixara, ale myślę, że będzie to miły film. W dodatku z muzyką Eltona, jak już zaznaczałam :) . Co do krasnali, według mnie wyglądają uroczo. Krasnale zawsze wyglądają tak samo (małe, pulchne, z czerwonymi policzkami), więc jakieś podobieństwo między nimi musi być, chociaż mi jest łatwo je rozróżnić. Jedynie ta żaba mi się nie podoba. Nie jest miła dla oka.
Lila

Imię: Paulina
GG: 23162456

Postprzez lis22 » Pn kwi 18, 2011 1:27 pm

Krasnale muszą być podobne do siebie,wszak mamy tu do czynienia z krasnalami ogrodowymi,które raczej urodą i wdziękiem nie grzeszą - ozdoby takowe bardzo popularne są chyba w Niemczech.
Być może nie ma tu dużej różnorodności gdyż na plan główny ma wysuwać się tylko para głównych bohaterów a reszta krasnali to tylko tło dla walki dwóch rodów - w tym wypadku dwóch grup krasnali z dwóch różnych ogródków.
lis22

Postprzez cziksel » So maja 28, 2011 10:36 am

jakopo napisał(a):Byłem ostatnio w kinie na "Sali Samobójców" ( zdecydowanie nie polecam :? ) .

Uuuuu, dlaczego ? ;) Co do zdania o suchości żartów to się zgadzam- film zapowiadał się lepiej niz się okazał.
cziksel

Imię: Ada
GG: 461091

Powrót do Filmy