Ralph Demolka/Wreck-it-Ralph (2012)

Tutaj rozmawiamy o disnejowskich filmach, zarówno kinowych, jak i tych, które wchodzą na DisneyDVD.

Re: Ralph Demolka/Wreck-it-Ralph (2012)

Postprzez lis22 » Pn maja 16, 2016 10:45 am

Ponoć Rich Moore potwierdził prace nad " Wreck-it-Ralph 2 ' i wiadomo o tym już przynajmniej od roku ... Słyszeliście coś o tym?
Jeżeli to prawda, to jestem lekko rozczarowany, gdyż liczyłem, że po wielkim sukcesie artystycznym i kasowym " Zootopii ", Byron Howard i Rich Moore dostaną zielone światło na " Zootopię 2 " , a teraz może się okazać, że nic z tego ... Swoją drogą ,dziwna decyzja. Ralph nie zapisał się jakimiś złotymi zgłoskami w historii, na świecie zarobił tylko 470 milionów dolarów ( dla porównania, " Zootopia " ma już na koncie 970 milionów s ) a jednak to Ralph dostał zielone światło. Moja nadzieja jest taka, że film jest już od dawna w produkcji i że prace niedługo zostaną zakończone i Moore będzie mógł pracować nad ewentualną kontynuacją " Zootopii ",ewentualnie Byron Howar rozpocznie prace nad filmem sam, lub nawet sam go wyreżyseruje.
Wracając do Ralpha 2; mają się w nim pojawić postacie Nintendo - Mario, Zelda i Sonic.
lis22

GG: 0

Re: Ralph Demolka/Wreck-it-Ralph (2012)

Postprzez cziksel » Wt cze 28, 2016 8:52 pm

też o tym słyszałam, zobaczymy :)
cziksel

Imię: Ada
GG: 461091

Poprzednia strona

Powrót do Filmy